Вчителі школи

Вчителі школи

Навчально-виховний процес у закладі забезпечують :

  • – кількість вчителів – 84
  • – спеціалісти вищої кваліфікаційної категорії – 59
  • – спеціалісти І кваліфікаційної категорії – 15
  • – спеціалісти ІІ кваліфікаційної категорії – 7
  • – спеціалісти – 6
  • – молодший спеціаліст – 3
  • – “Вчителі-методисти” – 13
  • – “Старші вчителі” – 15

  • Чуприна Ольга Іванівна
  • Директор школи
  •  
  • Кваліфікаційна категорія – вища
  • Педагогічне звання – вчитель-методист
  • Вчитель зарубіжної літератури

  • Ломінська Наталія Володимирівна
  • Заступник директора з навчально – виховної роботи
  • Кваліфікаційна категорія – вища кваліфікаційна категорія
  • Вчитель математики

  • Єрохіна Інна Іванівна
  • Заступник директора з навчально – виховної роботи
  • Кваліфікаційна категорія – вища
  • Педагогічне звання – методист
  • Вчитель історії

  • Максимчук Наталія Вікторвна
  • Заступник директора з навчально – виховної роботи (іноземні мови)
  • Кваліфікаційна категорія – перша
  • Вчитель англійської мови

  • Оленич Наталя Вадимівна
  • Заступник директора з виховної роботи
  • Кваліфікаційна категорія – вища
  • Вчитель математики

Ліщук Людмила Михайлівна – завідуюча бібліотекою

Бражник Олена Юріївна – психолог

Дубравіна Ірина Борисівна – соціальний педагог


Шкільна методична комісія вчителів іноземних мов
  • Терещенко Неллі Анатоліївна – керівник
  • Балунова Альбіна Іванівна
  • Беденко Інна Василівна
  • Виноградська Оксана Олександрівна
  • Вороненко Аліна Олександрівна
  • Мариніч Ольга Миколаївна
  • Єленовська Валентина Василівна
  • Євтушенко Ольга Олександрівна
  • Кивенко Яніна Володимирівна
  • Коломейчук Валерій Валерійович
  • Кошелева Марія Олександрівна
  • Лапенок Наталія Миколаївна
  • Луценко Анна Анатоліївна
  • Пархомчук Надія Григорівна
  • Радченко Світлана Іванівна
  • Удовиченко Ірина Анатоліївна
  • Стьопіна Олена Віталіївна
  • Строганова Ольга Сергіївна
  • Тютюнник Тетяна Сергіївна
  • Шумякова Антоніна Ігорівна
  • Юрченко Ольга Володимирівна
  • Ямова-Запаловська Лілія Миколаївна
  • Мороз Лариса Геннадіївна
  • Удовиченко Ірина Анатоліївна

Шкільна методична комісія вчителів української мови, літератури та зарубіжної літератури
  • Іваніщенко Алла Володимирівна – керівник
  • Возна Вікторія Олександрівна
  • Жулінська Вікторія Володимир
  • Микитенко Ольга Михайлівна
  • Прудка Вікторія Миколаївна
  • Шевченко Ірина Володимирівна
  • Солодовник Інна Петрівна
  • Солодовник Інна Петрівна

Шкільна методична комісія вчителів математики, інформатики, фізики, астрономії
  • Турчак Вікторія Вікторівна – керівник
  • Ломінська Наталія Володимирівна
  • Бондаренко Сергій Андрійович
  • Карпук Людмила Іванівна
  • Клименко Світлана Віталіївна
  • Оленич Наталя Вадимівна
  • Сенчук Наталія Михайлівна
  • Циплакова Людмила Олександрів
  • Томарєва Юлія Геннадіївна
  • Бицюра Надія Михайлівна

Шкільна методична комісія вчителів природничих дисциплін
  • Мозгова Людмила Пантеліївна – керівник
  • Дубравіна Ірина Борисівна
  • Іщенко Алла Анатоліївна
  • Песецька Валентина Іллівна
  • Савченко Юлія Миколаївна
  • Кафедра історії та права
  • Євхименко Валентина Олексіївна
  • Єрохіна Інна Іванівна
  • Скулімовська Тетяна Володимирівна
  • Ярощук Олена Миколаївна

Шкільна методична комісія вчителів фізичної культури, трудового навчання, предмету «Захист Вітчизни»
  • Винокурова Ольга Вячеславівна – керівник
  • Маїсеєнко Ірина Валеріївна
  • Залізняк Галина Віталіївна
  • Шпелик Олег Степанович
  • Кривенко Дмитро Станіславович
  • Дзюба Оксана Олександрівна – вчитель трудового навчання
  • Гайова Оксана Михайлівна – вчитель трудового навчання
  • Плескач Олег Олексійович – вчитель трудового навчання
  • Омаров Шангерей Насрутдінович – викладач предмету «Захист Вітчизни»


Шкільна методична комісія вчителів історії та предметів художньо-естетичного циклу
  • Євхименко Валентина Олексіївна – керівник
  • Єрохіна Інна Івановна
  • Скулімовська Тетяна Володимирівна
  • Ярощук Олена Миколаївна
  • Калашник Володимир Іванович – вчитель музики
  • Салій Наталія Анатоліївна – вчитель музики
  • Симоненко Наталія Олександрівна – вчитель образотворчого мистецтва
  • Ткаченко Анастасія Валеріївна


Шкільна методична комісія вчителів навчальних предметів початкової школи
  • Кравченко Тетяна Іванівна – керівник
  • Войновська Тетяна Володимирівна
  • Шавлова Світлана Миколаївна
  • Гордієнко Наталія Анатоліївна
  • Забіяка Оксана Михайлівна
  • Йосипенко Оксана Василівна
  • Лобачова Ірина Володимирівна
  • Марченко Аїда Анатоліївна
  • Матвійчук Людмила Василівна
  • Пилипчук Галина Феодосіївна
  • Пухляк Інна Михайлівна
  • Пшенишнюк Лариса Миколаївна
  • Рубцова Тетяна Андріївна
  • Рудзинська Наталія Павлівна
  • Устименко Людмила Миколаївна
  • Чистова Олеся Анатоліївна
  • Юношева Тетяна Володимирівна
  • Чистова Олеся Анатоліївна
  • Горголь Любов Миколаївна
  • Клочкова Ірина Вікторівна
  • Кузьменко Юлія Григорівна – вихователь ГПД
  • Вахненко Наталія Вадимівна

Керівники гуртків
  • Ібраєв Ільфат Ханафінович
  • Павлушко Андрій Володимирович
  • Черногуз Наталія Михайлівна
 
Scroll to top