Навчальний рік 2019-2020

«Кенгуру» в Україні

06 грудня 2019В нашій школі проходив Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру» Всеукраїнський етап його писали учні 2-3 класів. У 1997 вперше було проведено конкурс-гру «Кенгуру» на базі кількох шкіл Старосамбірського району Львівської області та Львівського фізико-математичного ліцею при Львівському національному університеті ім. Івана Франка, викладач якого Євген Пенцак був першим координатором гри «Кенгуру» в Україні. Завдяки його зусиллям і викладачів кафедри математики ліцею та при підтримці вчителів-ентузіастів із різних областей України конкурс став бажаним гостем у багатьох українських школах, ліцеях, гімназіях. Тепер це наймасовіше математичне та інтелектуальне змагання серед школярів нашої держави. Майже півмільйона учасників зібрав і об'єднав конкурс трохи менше ніж 20 років тому. Вагому підтримку та сприяння конкурс отримав з боку відділу роботи з обдарованою молоддю Науково-методичного центру середньої освіти Міністерства освіти та науки України.


ЗЕЛЕНА П‘ЯТНИЦЯ

06 грудня 2019на відміну від Червоної, була 100% ініціативою учнів! Задумана на підтримку наших солдатів до ДНЯ Збройних сил України! Зелений - колір життя і миру! Мріємо і віримо, що МИР не загорами!


1-Б клас «Допоможемо птахам, зиму зимувати»

06 грудня 2019


До Дня Збройних сил України практичні заняття з предмету «Захист Вітчизни» (Влучний стрілець)

06 грудня 2019День Збройних сил України: історія і значення свята Дата свята обрана не випадково. Незабаром після здобуття Україною незалежності, 6 грудня 1991 року, був ухвалений закон "Про Збройні сили України". А 1993 року цей день з'явився в офіційному календарі українських свят. Цей день присвячений всім українським військовослужбовцям, які служать або раніше служили в українській армії. Саме на армію, згідно з Конституцією України, покладаються завдання з оборони країни, захисту її суверенітету, територіальної цілісності і недоторканності. На сьогодні до складу Збройних сил України входять Сухопутні війська, Повітряні і Військово-морські сили, а також Десантно-штурмові війська і Сили спеціальних операцій. На День Збройних сил України в багатьох містах традиційно відбувається урочисте покладання квітів до могили Невідомого солдата, божественна літургія, збори, церемонії вручення державних нагород та премій, а також концерти та інші святкові заходи.


03 грудня 2019 - 06 грудня 2019 в нашій школі проходить конкурс читців української поезії


«Ми всі різні, і кожен із нас - особистість»

04 грудня 2019 Заняття попередження конфліктів 10-А клас, вправа сніжинки (практичний психолог школи Бражник О.Ю.). Мета : показати на прикладі, що всі по-різному сприймають одну й ту ж інформацію і відповідно по-різному на неї реагують.


До нас завітав Dr. Peter Le Masurier.

27 листопада 2019 Як не крути, а у нас потужня дружня команда учнів та вчителів. І це не просто слова, а неймовірні враження людини, з якою випала нагода сьогодні познайомитись та чудово провести час. До нас завітав Dr. Peter Le Masurier, директор школи для дівчаток на мальовничому острові Джерсі,який знаходиться під юрисдикцією Великої Британії. Dreamteam#246


День боротьби зі СНІДом!

01 грудня 2019 Ми, як підлітки, хотіли залучити якомога більше людей, проінформувати і показати свою солідарність, ми хотіли показати, що 246 школа прости СНІДу! Весь світ в цей день одягає червону стрічку на груди і ми вже про це неодноразово писали! Але ми, як підлітки, також розуміли, що це аж ніяк не приверне увагу глобально! Отже було прийнято рішення, з дозволу нашої натхненниці Ольга Чуприна(Ольги Іванівни), яка підтримала нашу ініціативу і дозволила таку масштабну акцію, зробити ЧЕРВОНУ п'ятницю! Що з того вийшло, ви мабуть вже дивились в сторіс, але, щоб ці фото не зникли через 24 години, ми залишаємо їх тут, в стрічці!


03 грудня 2019 . в дитячій бібліотеці відбулась зустріч учнів 4-Б та 4-В класів з українським поетом Сергієм Пантюком. Сергій Пантюк — не лише знаний поет, прозаїк та громадський діяч, не лише ... він ще й уславлений грибник, який може назбирати в лісі їстівних грибів ...Письменник презентував свою книжечку «Абетка грибничка». Гливи, дощовики, енокітаке, Іудине вухо, трюфелі, сироїжки, опеньки - усе це гриби, про які написав вірші письменник Сергій Пантюк у своїй "Абетці грибничка". Це не лише весела поетична книжка, а ще й розмальовка - ви зможете вивчати гриби і водночас їх розмальовувати. На згадку про зустріч Сергій подарував свою книжечку з автографом.


1-А допоможемо птахам зиму зимувати

03 грудня 2019


1-Б клас осіннє свято «Барви Осені Золотої»

02 грудня 2019Осінь фарби готувала, У відерця наливала. Змішувала, чаклувала, Потім все розфарбувала. Придивіться, все довкола Стало різнокольоровим!


2-а урок праці

02 грудня 2019


Вітаємо з перемогою!!!

27 листопада 2019 Наша команда посіли перше місце в інтелектуальній грі «Mr Know All», яка проходила на на базі Українського Колежу ім. В.Сухомлинського (вул. Митрополита Шептицького, 5-а) , ми перемогли з великим відривом, дякуємо всім, хто надав допомогу у підготовці і проведенні гри. Окреме спасибі куратору команди Терещенко Неллі Анатоліївні.


класна година 2-Г клас «Осінь, осінь листопад – жовте листя стелить сад!»

26 листопада 2019 Відшуміла осінь. Сивими дощами. Й тепло відлетіло. В вирій з журавлями. Облетіло листя,. Вже дерева голі. Лиш здаля видніє. Ще зелена хвоя. Почорніло поле, І кущі тернисті. Лише червоніє. Калина в намисті.


26 листопада 2019 в нашій школі відбулась творча зустріч учнів 9 - 6 класів з Володимиром Бевзем - дідусем видатної української поетеси Олександри Бурбело (01.01.1998р. – 05.09.2013р.). Учні змогли доторкнутись, почути та побачити, як і чим жила юна поетеса. Було представлено збірки, вірші, поезії, покладені композиторами на музику. Сашенька народилася 1 січня 1998 в місті Вінниці. Відмінно навчалася у Вінницькій школі № 26, захоплювалася математикою, історією, географією, біологією та астрономією. Любила фотографувати. Олександра була багаторазовим переможцем Всеукраїнських і Міжнародних літературних конкурсів, предметних олімпіад та конкурсів загальнодержавного рівня, в її портфоліо більше п’ятдесяти грамот, дипломів, подяк, сертифікатів. Дівчинка була не тільки талановитою, а ще й неймовірно працьовитою дитиною: незважаючи на свою хворобу, писала вірші, оповідання та казки, фотографувала, вишивала, збирала мінерали. Написала десять книг, п’ять з яких було надруковано вже посмертно, - «Первоцвіт», «Белые паруса», «Первоцвіт» (друге видання), «Зимова Україна», «Я лиш струна на арфі України», «Золота росинка», «Перемога під Синіми Водами», «Гармония», «Рідній Україні», «Свої пісні дарую всім на радість».  Більшість робіт талановитої поетеси пронизані патріотизмом. Це - сімейна традиція. Після смерті доньки її батьки вирушили до зони АТО, де відстоювали незалежність нашої країни, воювали у легендарному батальйоні «Айдар», нині вони – волонтери.   Її твори друкували в Україні, Росії, Білорусі та США. Безпрецедентним випадком стало прийняття п’ятнадцятирічної Олександри Бурбело до Національної спілки письменників України – на жаль, посмертно.


Урок англійської мови 1-Д клас.

26 листопада 2019


Урок інформатики в 10 а класі. Безпека в інтернеті

21 листопада 2019


21 листопада 2019Урок - подорож в минуле історії України біля інформаційного стенду " Не забувай Не пробачай. Не відступай!"


День Гідності і Свободи

21 листопада 2019відзначається щороку 21 листопада згідно з Указом Президента від 13 листопада 2014 року. Його встановлено на честь початку двох знаменних і доленосних подій у новітній українській історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року. День Гідності та Свободи став своєрідним наступником Дня Свободи, що відзначався на честь Помаранчевої революції з 2005 по 2011 роки 22 листопада, але згодом був скасований. Саме 21 листопада 2013 року розпочались перші протестні акції української громадськості у відповідь на рішення тодішньої влади щодо припинення курсу на євроінтеграцію та скасування процесу підготовки до підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. Попрання законодавчо закріплених пріоритетів зовнішньої політики України, якою власне і була Угода про асоціацію між Україною та ЄС, викликала обурення українців. День Гідності і Свободи встановлено «з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об'єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року — лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору…» згідно з указом Президента України Петра Порошенка № 872/2014 «Про День Гідності та Свободи» від 13 листопада 2014 року


Учні 2-Б класу весело і цікаво повторюють англійський алфавіт, використовуючи Lego!

21 листопада 2019


Наші маленькі зірочки

19 листопада 20191-А, 1-Б, 1-Г, 1-Д сьогодні на уроці англійської мові описували свої улюблені іграшки "What's your favourite toy?".


Математична олімпіада

19 листопада 2019відбулась математична олімпіада для учнів 3-4 класів "Усний рахунок" - "Думай, рахуй, вигравай!"


Найталановитіші учні 246 школи, ансамбль ,,Червона калина''

15 листопада 2019I-місце в XX районному конкурсі патріотичної пісні «Найдорожче» в 2019 році «Моя столиця. Особистий погляд»


профорієнтаційна екскурсія

15 листопада 2019профорієнтаційна екскурсія учнів 11-А, 11-Б, 11-В класів до Київського національного університету культури і мистецтв. З метою профорієнтації старшокласників й знайомства з різними професіями та на виконання навчальних програм.


«Осінній вернісаж»

15 листопада 2019LEGO – виставка, пофантазуємо та помайструємо. LEGO-технології «Навчання через дію». Учні за допомогою кубиків LEGO конструювали та фантазували. Роботи учнів молодшої школи.


Тиждень української мови та літератури

15 листопада 2019 Тиждень української мови та літератури


проект 2-Д клас

15 листопада 2019 Сьогодні у 2-Д класі відбулась справжня наукова конференція. Діти разом з батьками підготували свої наукові проекти. Кожна робота була представлена з урахуванням тематичних завдань. Яскраво оформлена і доступно та цікаво представлена. На вибір були теми про комах, риб та птахів.


1-Б клас «Чарівний будиночок»

14 листопада 2019 Урок праці першокласники виготовляли «Чарівні будиночки» - замки для маленьких принцес та принців.


2-А клас «Весела Жирафка»

14 листопада 2019 Практичне завдання створити картинку з пластиліну за власним задумом. Пластилін – м’який і пластичний матеріал. Він легко ліпиться до паперу та картону. З нього можна створювати пластилінові картинки.


3-В клас. Вчимо про водорості на уроках "Людина і світ" і втілюємо свої фантазії на малюванні

13 листопада 2019 Фантазуємо де ми можемо побачити водорості в навколишньому середовищі)))


1-Б клас урок української мови "6 цеглинок" в допомогу, літера Н.

13 листопада 2019 «Шість цеглинок» - це практичний інструмент та дійовий засіб, який дає змогу реалізувати ігрові та діяльнісні методи навчання у початковій школі. Робота з конструктором ЛЕГО дозволяє молодшим учням у формі пізнавальної гри дізнатися багато важливих ідей і розвинути необхідні в подальшому житті навички. Відбувається знайомство з навколишнім світом за допомогою гри та творчості.


2-Г урок математики

12 листопада 2019


1-Д клас урок праці «Смішарики»

12 листопада 2019Смішарики - це дружня сімейка кумедних круглих персонажів, кожен з яких має свою історію і свій характер. Ось і наші першокласники ліпили своїх улюблених смішариків. Смішарики - це добрі позитивні дитячі мультгерої, які несуть радість, свято, яскраві незабутні враження у життя дитини. У кожного з них - своє бачення навколишнього світу і свої способи його пізнання. Звірятка-кульки живуть у своїй казковій намальованій країні і вирішують проблеми, що виникають навколо них, спілкуючись і допомагаючи один одному. В їхньому світі, сповненому дитячої наївності, виникають цілком дорослі ситуації - хтось комусь симпатизує, хтось із кимось не може першим помиритися, хтось робить помилки, які ускладнюють життя іншим. У цій країні багато гумору, гарного настрою, а також подій, над якими варто замислитись.


5-В клас захоплююча екскурсія до хлібокомбінату «Кулиничі»

10 жовтня 2019 діти ознайомились із новітнім хлібозаводом європейського рівня, вони побачили весь процес виробництва хлібобулочних виробів від замішування тіста до упаковки. Найцікавішим було створення своєї продукції . Над усе компанія хлібокомбінату цінує духовні складові, і, вірить, що разом з їхньою продукцією ми отримуємо частинку любові і світла, всього того що важливо і дорого кожному з нас. Вироби «Кулиничі»— це символ домашнього затишку, і вони раді служити на його благо. Компанія «Кулиничі» одна з найбільших, в східному і центральному регіоні України, постачальників хлібобулочних і кондитерських виробів, а також заморожених напівфабрикатів з дріжджового листкового тіста з різними начинками.


Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

09 листопада 2019 наші учні та педагогічний колектив школи, вже традиційно долучились до участі у XІХ радіодиктанті національної єдності на Українському радіо. Акція має на меті об’єднати всіх небайдужих навколо українського слова.  Об 11:20 у прямому ефірі з радіостудії на Хрещатику, 26 читав диктант відомий мовознавець, автор підручників і посібників з української мови та літератури Олександр Авраменко, який складає текст диктанту останні 13 років.  Назва цьогорічного твору була «Від бересту – до "цифри"».


Мандрівка в еру Динозаврів 3-Г класу.

08 листопада 2019 Сьогодні на уроці ми продовжимо працювати з пластиліном. Виготовимо з пластиліну об'ємних тварин, а саме динозаврів. Чому діти захоплюються динозаврами? Найбільш вірогідним поясненням дитячої любові до динозаврів є те, що ці гігантські хижі рептилії вимерли понад 65 мільйонів років тому, а отже, не становлять загрози. З ними можна вступати в «контакт» без всілякої для себе шкоди. Так що підвищений інтерес до динозаврів грає свого роду психотерапевтичну роль: існують чудовиська, яких можна не боятися, тому що вони живуть виключно в уявному світі — у книжках, кіно, серед іграшок. Ось і наші третьокласники втілювали з пластиліну свої динозавро-фантазії Вони виготовляти веселих динозавриків з пластиліну; закріплювали навички роботи з пластиліном; розвивали творчу уяву, фантазію, увагу, спостережливість, вміння спілкуватися, виконувати колективну роботу.


Виставка - другий день

07 листопада 2019


1-Б Художники

07 листопада 2019 На уроці малювання учні 1-Б класу вчились зміщувати різні кольори фарб та робили палітру. Змішуючи між собою два кольори вони отримували третій (жовтий+червоний=помаранчевий; червоний+синій=фіолетовий; синій+жовтий=зелений ). Ще Юні художники створювали осінні та зимові пейзажі. Усі діти без винятку обдаровані художнім та­лантом від народження. Вони починають малювати на аркуші, захопившись, переходять на підлогу та інші поверхні, й ось вже стіни та нові меблі розфарбовані у різні кольори — саме так діти проявляють свою фантазію.


урок 2-Г клас пофантазуємо та помайструємо. LEGO-технології «Навчання через дію». Другокласники за допомогою кубиків LEGO конструювали будівлі, дерева, тварин та човники.

05 листопада 2019 Програма «ЛЕГО-конструювання» спираються на природний інтерес школярів до розробки та побудови різних об'єктів і механізмів. Різноманітність ЛЕГО-конструкторів дозволяє проводити заняття з учнями різного віку та рівня психофізичного розвитку за такими основними напрямками: конструювання, програмування, моделювання фізичних процесів і явищ. В основі програми лежить цілісний образ навколишнього світу, який переломлюється через результат практичної діяльності учнів. Використання ЛЕГО-конструкторів у позаурочній діяльності окрім, позитивного впливу на психофізичний розвиток учнів, підвищує їх мотивацію до навчання, тому що у процесі конструювання потрібні знання практично з усіх навчальних дисциплін від мистецтв та історії до математики та природничих наук. Міжпредметні зв’язки спираються на природний інтерес дітей до конструктивно-ігрової діяльності. Тематичний підхід об'єднує в одне ціле завдання з різних галузей. Працюючи над тематичної моделлю, учні не тільки користуються знаннями, отриманими на уроках математики, природознавства, образотворчого мистецтва і т.д., а й поглиблюють їх.


1-Б клас урок математики «Цифра 8 та її складові»

04 листопада 2019 Два кільця без кінця, У середині – без цвяха. Якщо я перегорнусь, То ніяк я не змінюсь. * * * Два кружечки поряд стали. - Що за дивні окуляри? - У маляток запитали. - Це ми вісім написали! 


5-б на шоколадній фабриці " Рошен"

04 листопада 2019 Кажуть, що життя – це наче коробка цукерок: ніколи не знаєш, що чекає на тебе в середині. Якщо ж у коробці шоколадні цукерки ROSHEN, то знайте, що на Вас чекає лише найкраще. : шоколадні та желейні цукерки, карамель, шоколад, У своїй продукції компанія ROSHEN використовує інгредієнти найвищого ґатунку, які імпортують з самих різних куточків земної кулі. Власна та унікальна рецептура в парі з новітніми технологіями дозволяє виготовляти найякіснішу продукцію : цукерки в коробках, шоколадні плитки і батончики, печиво і вафлі, новорічні подарунки.  


Квест для хлопчиків 5-В класу до дня Захисника Вітчизни

04 листопада 2019 Вітаємо наших хлопців. 5-А


Екскурсію до Театру української традиції (Будинок культури ДВРЗ)

23 жовтня 2019 паралель 4-х класів. На перегляд вистави «Пригоди маленького Принця».


Рости Туя високо та пишно.

23 жовтня 2019 Добра традиція, започаткована вже нині випускниками школи. 4-В клас висаджує дерево на згадку та на пам’ять від дружнього свого колективу. «Зростай разом з нами та залишайся на згадку про нас»


Екскурсія до хлібокомбінату «Куліничі»

25 жовтня 2019 учнів 4-Г класу з метою ознайомлення учнів з професією пекар, технологічним випіканням хлібобулочних виробів та виховання бережливого і шанобливого відношення до хліба, як найціннішого скарбу українського народу та в рамках вивчення теми «Притчі»


4-В клас тематична екскурсія на страусину ферму «Долина страусів» (Київська обл., с.Ясногородка)

18 жовтня 2019


1 класи. LEGO наш помічник у навчанні та іграх.

22 жовтня 2019ЛЕГО – одна з найвідоміших і поширених нині педагогічних систем, широко використовує моделі реального світу і предметно-ігрову середу навчання і розвитку дитини. Перспективність застосування ЛЕГО - технології обумовлюється її високими освітніми можливостями: багатофункціональністю, технічними та естетичними характеристиками, використанням у різних ігрових і навчальних зонах. Діти народжують нові ідеї, втілюючи в реальність те, що могло б бути насправді. І допомагають їм у цьому різноманітні набори ЛЕГО, які створюють поживний ґрунт для гри, навчання, творчості, фантазії.


2-Д клас. Урок математики.

21 жовтня 2019Якщо хочеш досягнути. У житті своїм вершин,М а те ма т и к у з б а г ну ти. Мусиш тонко, до глибин. Калькулятор і комп’ютер,-.Хто сьогодні їх не зна? Та за пояс їх запхнути. Може світла голова. Якщо хочеш бізнесменом. Після школи, друже, стать, Аксіоми й теореми. Мусиш добре пам’ятать. Якщо лікарем ти станеш,То, колего, тут затям. Коли десь помилишся. -Хтось поплатиться життям. Не кажу про космонавтів,Вчителів і моряків. Та коли чогось не знав,Час це вивчити настав. Не махай на все рукою,Не лінуйся, а учись. Бо чого навчишся в школі,Знадобиться ще колись!


2-Б клас урок математики з використанням «Шість цеглинок в освітньому просторі школи»

18 жовтня 2019«Шість цеглинок» - це практичний інструмент та дійовий засіб, який дає змогу реалізувати ігрові та діяльнісні методи навчання у початковій школі. Це ігри-завдання із набором 6 цеглинок LEGO певних кольорів (червоний, синій, блакитний, жовтий, помаранчевий, зелений). Основним видом діяльності школярів є гра. Робота з конструктором ЛЕГО дозволяє молодшим школярам у формі пізнавальної гри дізнатися багато важливих ідей і розвинути необхідні в подальшому житті навички. Відбувається знайомство з навколишнім світом за допомогою гри та творчості. Особливості конструктора ЛЕГО, його високу якість дозволяють дітям втілити найрізноманітніші проекти, працюючи за своїм задумом і в своєму темпі, самостійно вирішуючи поставлену задачу, бачити продукт своєї діяльності, конструювати свої простори, в яких можна з задоволенням грати, змінювати і вдосконалювати.


1-Б клас. Українська мова (письмо). Літера «и».

18 жовтня 2019и — великої немає, и — слова не починає: Виплив кит на середину, Хвилям кит підставив спину.


1-Г клас. Українська мова (письмо). Літера «І».

18 жовтня 2019Буква «І», неначе свічка, З ясним вогником вгорі. А погасне – чорний гнотик Стане крапкою над «І».


1а та 1б фізична культура,веселі естафети

17 жовтня 2019Фізичне виховання - система соціально-педагогічних заходів, спрямованих на зміцнення здоров'я, загартування організму, гармонійний розвиток форм, функцій і фізичних можливостей людини, формування життєво важливих рухових навичок та вмінь. В основі уроків фізичного виховання - зміцнення здоров'я і загартування організму школярів, сприяння їх фізичному розвитку та підвищенню працездатності. Становлення і розвиток основних функцій організму, що відбувається в шкільні роки, потребує використання всіх чинників, які позитивно впливають на цей процес. Піклування про здоров'я школярів є головним завданням кожного вчителя на кожному навчальному занятті.


1-А клас. Українська мова (письмо). Літера А.

17 жовтня 2019А-в алфавіті — найперша! А-в алфавіті — найлегша! А-іще ця буква А І дзвінка, і голосна. А ще хоче буква А, Щоби Алла букви знала, А тоді-до школи йшла.


1-В фізкультхвилинка

17 жовтня 2019


Урок математики у 1-Д класі

16 жовтня 2019 Дні тижня. Число та цифра 7. Склад числа 7. Складання прикладів на додавання. Порівняння чисел у межах 7. Дуже легко нам усім Упізнати цифру сім. В неї лиш одна нога, І сама, мов кочерга.


Тиждень національно-патріотичного виховання

08 жовтня 2019 Спортивні змагання з козацького історичного багатоборства 10-11 класи " Ми нащадки славних козаків"


2-Д клас інтегрований урок (математика та українська мова)

08 жовтня 2019 З появою інтерактивної дошки такі уроки стали більш інформативними та цікавими. Інтерактивна дошка є одним із комп’ютерно - орієнтованих засобів навчання, яка належить до нових інформаційних технологій, вона поєднує в собі можливості звичайної дошки і відео проектора, на такій дошці можна писати спеціальними маркерами або проектувати будь -яке зображення. Інтерактивна дошка - це сенсорний екран, приєднаний до комп'ютера, зображення з якого передає на дошку проектор. Досить тільки доторкнутися до поверхні дошки, щоб почати роботу на комп'ютері. Вона реалізує один з найважливіших принципів навчання - наочність.


1-Б клас виховний захід : «Світлофор – наш добрий друг. На кого він сердиться, кому підказує і кого він любить!»

08 жовтня 2019 У світі є доріг господар — Важлива постать для людей, Він регулює рух ретельно, Безпечним робить кожен день. Три кольори його магічні Диктують правила ігри, Дорослі й діти поважають. Це — Світлофор, наш добрий друг, Він про безпеку дбає. Погляне пильно навкруги Пускає чи спиняє.


День Вчителя

04 жовтня 2019


5-Г клас екскурсія в музей популярної науки і техніки "Експериментаніум". Маса емоцій та задоволення!!!

27 вересня 2019 Музей «Експериментаніум» – це навчально-розважальний центр для дітей та дорослих. Постійна експозиція Музею «Експериментаніум» налічує більше 300 інтерактивних експонатів і присвячена механіці, оптиці, електриці, магнетизму і акустиці. Окрім цього, у нас є анатомічний відділ, відділи «Таємниці води», «Новітні технології» та оновлена експозиція “Механіка да Вінчі”. Також у Музеї ви знайдете оптичні ілюзії, головоломки, лазерний і дзеркальний лабіринти. З інтерактивними експонатами учні власноруч будували мости без жодного цвяха, спостерігали зародження торнадо, створювали блискавку, змушували літати магніт і навіть зазирали у нескінченність. Тільки простягни руку, щоб ввімкнути, повернути, розкрутити, натиснути, потягти, штовхнути, і ти на власні очі побачиш, як працює фізичний закон, про який ішлося на шкільних уроках.


9-Б клас участь у студенсько-учнівському науково-методичному семінарі «Література, філософія, соціополітична спадщина Пантелеймона Куліша очима молодих науковців»

27 вересня 2019 з нагоди святкуванням українською спільнотою 200-річчя від дня народження Пантелеймона Куліша та вшанування жертв Бабиного Яру. Захід став прикладом цікавого, невимушеного діалогу між студентами різних факультетів та школярами, між молоддю сіл та міст України. Філософія П. Куліша змусила замислитись над важливістю українських традицій, над проблемами людського існування, співвідношенням серця та розуму в людині. Саме такі заходи сприяють всебічному розвиткові студентської та учнівської молоді, навчають мислити та орієнтуватися в житті.


захоплююча екскурсія учнів 5-А, 8-Г класів на київський хлібокомбінат «Куліничі»

24 вересня 2019 захоплююча екскурсія учнів 5-А, 8-Г класів на київський хлібокомбінат «Куліничі», де учні мали можливість ознайомитись з усім процесом виробництва хлібобулочних виробів від замішування тіста до упаковки. Після цього діти відвідали казкової кімнати, дивились цікавий фільм про історію хлібопечення, а також брали участь у конкурсі з нагородженням найуважніших і активних. Учні також побувати в ролі маленьких пекарів, а потім на приємному чаюванні з виробами власного приготування. Ну а на останок, всі отримали смачний подарунок.


Відпочинок в місті Переяслав-Хмельницький 9-В та 7-В класів

26 вересня 2019 Переяслав-Хмельницький – районний центр, що знаходиться у 90 км від столиці в сторону Черкас. У народі його заслужено називають «музейна мекка України», адже у ньому поєднується рекордна кількість музеїв як для одного міста. Прогулянки Переяславом неодмінно подарують тобі незабутні враження, адже саме тут зібрані численні культурні надбання нашого народу, починаючи від найдавніших поселень та закінчуючи сьогоденням. Наші учні відвідали монумент " Переяславська Рада ". Побували у гостях у гусляра, а в кобзаря грали, співали і водили хоровод. Попрацювали на уроці в Переяславській бурсі на уроці в Г. Сковороди.


 Освітній Центр Верховної Ради України 

26 вересня 2019 Чудова, креативна, сучасна екскурсія до Верховної Ради України! В Освітньому Центрі Освітній Центр Верховної Ради України на учнів чекала неймовірно цікава гра, де вони отримали законопроект про заборону мобільних телефонів у школі!! Уявіть!!! Діти поділились на фракції мали можливість обговорити законопроект і внести свої поправки! Це було надзвичайно весело і цікаво. В екскурсії прийняли участь активісти та відмінники 10-11 класів.


Місячник безпеки життєдіяльності. Класні години.

24 вересня 2019 5-А клас «Вогонь- друг, вогонь- ворог» 6 –В клас. Бесіда « Я знаю як поводити себе в надзвичайних ситуаціях»


Школа без булінгу, сім‘я без насильства-365

20 вересня 2019Приєднуйтеся до флешмобу 23 вересня своєю школою та підтримайте старт потужного руху, який ширитиметься Україною « Школа без булінгу, сім‘я без насильства-365» Пісня гурту « Open Kids» Об‘єднає нас. https://www.youtube.com/watch?v=WLwdyROb6RQ&app=desktop


урок праці 2-Д клас. Оригамі синя квітка.

19 вересня 2019Волошка синя (Васильок синій; Centaurea cyanus L.; Cyanus segetum Hill) відноситься до складноцвітних — Asteraceae (Compositae) – душе цінна лікарська рослина. У народній медицині використовуються частини рослини: суцвіття, часто тільки вищипані крайові й внутрішні квітки, рідше вся надземна частина рослини. Аптечне найменування: квітки волошки — Cyani flos (раніше: Flores Cyani), трава волошки — Cyani herba (раніше: Herba Cyani). Батьківщиною волошки стало могутнє Середземномор’я. Незважаючи на те, що волошку вважають бур’яном, її популяція помітно скоротилася у зв’язку з бур’янистою боротьбою, і тепер волошка попадається не в полях, а на узбіччях доріг, на щебнистих місцевостях і на сухих луках, де є сусідами з ним ромашка і мак червоний. Виростає синя волошка в північній і середній частинах Європи (СНД), і в Західному Сибіру.


Тиждень безпеки життєдіяльності 2-Д клас. Небезпечні предмети.

18 вересня 2019


1-Б клас урок праці. Гарбуз

19 вересня 2019Цікаві факти У казках чарівники її перетворюють на карету, а в реальному житті її ростять як корисний і дуже цінний овоч. А ось використовують по-різному. Одні за прямим призначенням, інші ростять маленького розміру і прикрашають підвіконня, а в західних країнах її використовують під час свята Хеллоуїн. Представляємо Вам цікаві факти про гарбуз. Родина гарбуза — Мексика. Якщо в будинку є гарбуз, значить, в будинку є повна аптечка. Гарбуз вважається одним з найбагатших овочів за вмістом вітамінів і мікроелементів. М’якоть гарбуза містить в собі буквально всі вітаміни груп А, В, С, D, Т та інші. Також гарбуз містить білки, клітковину, магній, залізо, калій і кальцій. Пектини її виводять холестерин з організму.... Цікавий факт про гарбуз. Насіння гарбуза також дуже корисне, оскільки містить в собі цинк і велику кількість жирових кислот омега -3 і омега -6. А ці жири в свою чергу володіють протизапальними властивостями. Гарбуз це джерело вітамінів і корисних речовин, цей овоч популярний і доступний абсолютно кожному. Важливо вміти знайти йому правильне застосування і він стане не тільки смачним, але і принесе велику користь.


2-А клас урок праці «Орнамент»

17 вересня 2019 Практичне завдання: виготовити аплікацію з геометричним орнаментом за зразком або власним задумом. Орна́мент (від лат. ornamentum — прикраса) — візерунок або узор, побудований на ритмічному повторенні геометричних елементів, стилізованих тваринних чи рослинних мотивів.


Підсумки олімпійського тижня

16 вересня 2019 #легкоатлетична естафета#футбол# реґбі#флорбол# фрізбі#естафети Cool Games


СШ № 246 зустріч із шкільним офіцером поліції

13 вересня 2019 в нашій школі відбулась зустріч учнів із шкільним офіцером поліції Занюк Л. Б. – старшим лейтенантом поліції, старшим інспектором ВЗГ УПП у м.Києві, врамках місячника «Увага! Діти на дорозі». Лідія Борисівна провела заняття на тему : " Безпечна дорога до школи " учням 2а, 2б кл. та "Безпека при самостійному пересуванні містом " учням 7б, 6г та 6в в рамках всеукраїнського профілактичного заходу "Урок з поліцейським ". А для учнів молодшої школи було представлено міні-фільм-урок «Дитина та дорога». Бесіди із нашим офіцером поліції дуже пізнавальні та корисні. Дякуємо Вам Лідіє Борисівно за Вашу працю та співробітництво.


Увага! Діти на дорозі

10 вересня 2019 Традицією протягом вересня в рамках місячника "Увага! Діти на дорозі” в школі проводяться тематичні заходи з безпеки дорожнього руху. Їх мета – привернути увагу учнів до проблеми дорожньо-транспортного травматизму, пригадати безпечний шлях до школи, вкотре нагадати, що всі ми є учасниками дорожнього руху і повинні наполегливо вивчати та суворо дотримуватись Правил дорожнього руху. В рамках місячника проходить бібліотечна виставка, уроки-інструктажі з безпеки життєдіяльності «Попередження дорожньо-транспортного травматизму», виховні години, де вкотре повторюються правила безпечного руху та безпечний шлях до школи, практичні заняття з правил дорожнього руху, для учнів молодшої школи проходять бесіди – уроки, де в ігровій формі їм пояснюють правила дорожнього руху.


Перші уроки наших першачків та молодшої школи

05 вересня 2019 Я – школяр. Іду до школи, Ждав науки стільки літ! З книг пізнаю все навколо, Україну й цілий світ. Я сьогодні йду до школи В товаристві школярів!.. Ясне сонечко над полем, Ясне сонце в букварі!


Урок-бесіда "Я маю право!" молодша школа

05 вересня 2019


Перший урок

05 вересня 2019 наші вчителі української мови та літератури відвідали прем’єру фільму «Заборонений», яка відбулась в кінотеатрі «Київська Русь». Фільм присвячений відомому поету-шістдесятнику, правозахиснику, Герою України Василю Стусу його життя і смерть та боротьбу з радянською системою. Біографічну драму «Заборонений» зняв режисер Роман Бровко за сценарієм Сергія Дзюби та Артемія Кірсанова. В головній ролі знявся актор Дмитро Ярошенко.


Перший урок

02 вересня 2019


Перший дзвоник

02 вересня 2019


Навчальний рік 2018-2019

Останній дзвоник

31 травня 2019


7 - Б клас/ Музей медуз.

29 травня 2019


" Кулиничі"- пізнавально, цікаво, корисно і смачно! 6-В та 8-В класи.

27 травня 2019


10-Б клас екскурсія до Національного музею історії України у Другій світовій війні

27 травня 2019 Меморіальний комплекс займає площу понад 10 га. До нього входять: музей з монументом «Батьківщина-мати», головна площа з Алеєю міст-героїв і скульптурними композиціями «Форсування Дніпра» й «Передача зброї», галерея героїв фронту і тилу з бронзовими горельєфними композиціями, чаша «Вогонь Слави», виставка бойової техніки і озброєння, окрема споруда, де розгорнута експозиція «На чужих війнах», відкриті для відвідування екскурсантів літак Лі-2 та гелікоптер Мі-24В. Головний експозиційний корпус музею — триповерхова споруда з площею перед нею, яка вміщує до 30 тисяч чоловік. Будівля музею є одночасно п'єдесталом для монумента «Батьківщина-мати» з листової нержавіючої сталі, звернутого обличчям до Дніпра. 21 червня 1996 року музею надано статус національного. Відтоді він мав офіційну назву "Меморіальний комплекс «Національний музей історії Великої Вітчизняної війни 1941—1945 років». 16 липня 2015 року відповідно до законів про декомунізацію музей отримав назву «Національний музей історії України у Другій світовій війні. Меморіальний комплекс»


Підсумки роботи з літературного читання 5-А клас. «Мозаїка зарубіжної літератури».

27 травня 2019


Свято Букваря

23 травня 2019 Швидко лине час, ніби нещодавно наші першокласники переступили поріг школи. Школа гостинно відчинила їм двері у світ знань. Вони познайомилися з першою літерою, з першим словом, з першою книжкою – Букварем. І сьогодні в нашу класну родину знову завітало свято. Це традиційне свято прощання з буквариком. Для наших першокласників це перемога і перша сходинка в шкільному житті. Це зовсім трішки і 1-ий клас стане тільки спогадом, яскравим спогадом, який назавжди залишить слід у їхніх маленьких, щирих відкритих серцях. Але за цей час діти багато чого навчилися, подолали багато труднощів. І ще одним таким яскравим вогником стане наше сьогоднішнє свято. Тож запрошуємо вас побувати на балу у королівстві Букваря, де ви помандруєте чарівним світом країни знань. Підготуйте свої долоньки, адже ваші оплески будуть найкращою підтримкою для наших артистів. За морями, за горами, Кажуть, є така земля І з усякими дивами, І це царство БУКВАРЯ. Сьогодні надзвичайне свято - Таке в житті буває раз: З Буквариком зібравсь прощатись Веселий, дружний перший клас!


2-А клас екскурсія до зоопарку «12 місяців»

21 травня 2019 «12 месяців» - це єдиний зоопарк в стилі Дісней. Тут ви зможете повечеряти в величезному замку, копії палацу Нойшванштайн: саме його ви бачили на заставці мультиків студії Уолта Діснея. Поруч з замком ви прогуляєтеся уздовж штучного озера з осетрами. На центральній площі ви відпочинете на лавочках, спробуєте смачне морозиво і освіжаючі напої. А ще ви зможете помилуватися казковим фонтаном, розташованим біля палацу - це справжній витвір мистецтва. Інфраструктура Зоопарку ХІІ Місяців в основному зорієнтована на дітей шкільного віку. Для них тут побудовано декілька багаторівневих дитячих майданчиків, а вольєри облаштовані таким чином, щоб спілкування з екзотичними тваринами проходило максимально близько та безпечно.


Чайні традиції країн Далекого Сходу

15 травня 2019 Для учнів 10-х класів відбувся цікавий та ще й смачний практикум: Чайні традиції країн Далекого Сходу. Предмет: Мистецтво. Загальна тема: Культура Далекого Сходу. Учні спробували сім сортів різноманітного чаю : японський Маття класичний (зелений); китайський в’язаний чай (Червона красуня, Біла принцеса, Серце кохання (Пробудження Венери), Квітка багатства); молочний оолонг; китайський класичний зелений;турецький фруктовий чай (банановий) та жовтий чай Кубик. Господарями були : 10-А кл. Андрєєва Дар’я, Шабуніна Марія, Шавлова Катерина; 10-Б кл. Семенюк Данило, Чава Влад; 10-В кл. Соболєва Ліза, Курінська Анастасія. Що таке чайна церемонія? Чайна церемонія - це своєрідна медитація. Чайний майстер під час чайної церемонії повинен зберігати високий рівень усвідомленості . Під час чайної церемонії приділяють велику увагу своїм внутрішнім відчуттям і переживанням. Починають з того , що намагаються , як можна повніше відчути аромат і смак чаю , милуються чайної посудом. Чай здатний викликати різні асоціації , занурювати в минуле , викликати мріяння про майбутнє…


День вишиванки

18 травня 2019 До вишиванки доторкнусь вустами, I чорнобривцiв аромат вдихну. Знов Ваших рук тепло вiдчую, мамо, Сльозу з щоки непрохану змахну… Далеко Ви… I, водночас, Ви – поряд: У злетi птаха, в шелестi трави… Мене хтось боронить вiд зла i горя; Якщо це янгол, то, напевно, - Ви… Українську вишивку називають «молитвою без слів», а сорочка вишиванка – є головним оберегом людини. Святе покривання, яке найближче до тіла, - це, звісно, своя сорочка. В українців є такий вислів: «Народитися в сорочці» - бути щасливим у житті. Тому сорочка - це не лише частина нашого гардеробу, а певна закодована сукупність сорока божественних енергій, що творять довершену та гармонійну долю людини. Українська вишиванка є абсолютно унікальним, автентичним продуктом, який характеризує не лише темперамент нації, але й є її візитівкою. Символічні кольори – червоне і чорне, як у пісні, ними пройнята вся історія нашого народу. Одним із безумовних феноменів вишиванки є те, що за багатовікову історію свого існування, попри всі історичні події, вона все ж таки зуміла зберегти свій первісний вигляд і пронести його крізь століття. Українська вишиванка з давніх-давен була талісманом. У радянські часи носити українські вишиванки частково заборонялось, проте це не применшило її значення для українців. Більше того, дослідники вважають, що з проголошенням незалежності, українська вишиванка отримала мало не культову роль. Сьогодні українська вишиванка всюди: без неї не обходиться жодне національне свято, вона є невід’ємним елементом гардеробу бізнес-людей, нею оздоблюють інтер’єр, без вишитого рушника важко уявити будинок справжнього українця... Відтак, популярність вишивки не слабне. Щоправда, на думку деяких дослідників, сьогодні українська вишиванка уже не традиційний символ українства, як це було раніше, а скоріше модний бренд? Такі думки підживлює той факт, що нині українська вишиванка часто фігурує на голубих екранах. Вона головний дрес-код на модних вечірках у мега-крутих клубах, створюються навіть колекції одягу для українських футбольних команд з елементами вишивки. Одягнімо, друже, вишиванки — Наш чарівний український стрій. Не для когось, не для забаганки, А для себе, вірний друже мій. Вишиванка стала для нас не просто одягом, торговою маркою чи витвором мистецтва. Українська вишиванка–це свого роду сімейний оберіг, символ, який пройшов крізь покоління, єднає рід і вшановується як святиня. Маючи таку красу, ми отримуємо енергію наших предків, пишаємось минулим та гордо дивимось у майбутнє.


1-А та 1-Д класи вистава «Ти особливий». Театр на Липках

17 травня 2019


2-Г клас, екскурсію до зоопарку «12 місяців»

16 травня 2019 «12 місяців» - найбільший приватний зоопарк на території України. Завдяки спеціальному плануванню ви не відчуєте тісноти: приміщення і вольєри розташовані таким чином, що ви відчуєте себе в невеликому охайному місті. Тільки замість будинків тут вольєри, а все населення складається з тварин. У Демидові «квартири» для звірів взагалі побудували з запасом - просто помножили прийняті у європейських колег норми на два. Якщо вам здасться що вольєр порожній, то швидше за все тварина спить в критій частині своїх двох-або трикімнатних апартаментів. Всі клітини облаштовані за прикладом чеських зоопарків і максимально передають реальні умови життя - в їх оформленні ви помітите траву, листя, колоди або лозу. На території ви зустрінете тварин з різних куточків світу. Всі вони були народжені в неволі, привезені з цирків і зоопарків, так що в новому житлі звірам привілля.


17 травня 2019 Екскурсія учнів 10-А, 10-В класів до Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника


18 травня 2019 мовно-спортивний клуб "Смайл" влаштовував свято-конкурс з німецької мови "ABC-Fest". Наші 5-класники взяли активну участь в цьому заході. Вітаємо Болгар Данила, учня 5-Б класу з перемогою!!! Дякуємо всім-всім учасникам, ви найкращі!!!


5—Б клас. Пішохідна екскурсія містом. «Секрети Києва»

13 травня 2019


День пам’яті та примирення

08 травня 2019 Тут обелісків ціла рота. Стрижі над кручею стрижуть. Високі цвинтарні ворота високу тишу стережуть. Звання, і прізвища, і дати. Печалі бронзове лиття. Лежать наморені солдати, а не проживши й півжиття! Хтось, може, винен перед ними. Хтось, може, щось колись забув. Хтось, може, зорями сумними у снах юнацьких не побув. Хтось, може, має яку звістку, які несказані слова... Тут на одному обеліску є навіть пошта польова.(Ліна Костенко)


День пам’яті та примирення

08 травня 2019 Участі у відкритті І (районного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») та урочистого покладання квітів до Кургану Безсмертя в Парку культури та відпочинку «Перемога» .


06 травня 2019Сьогодні у 1-Д класі пройшов пізнавальний захист проектних робіт на тему: «Тварини. Комахи. Риби». Діти дізналися безліч цікавих фактів з життя тварин, комах та риб. Ось наприклад ви знали, що метелики пробують смак їжі за допомогою задніх лапок. А колір їх крил створюється крихітними перекриваються лусочками, які відбивають світло.? А те, що одна бджолина сім’я заготовляє за літо до 150 кг меду? А наші маленькі дослідники повідали нам ці та інші цікаві факти із життя комах, тварин та риб.


Тиждень безпеки життєдіяльності 5 В вікторина Бережи себе

25 квітня 2019


Тиждень природничих наук

23 квітня 2019 Гра з хімії "Щасливий випадок" між учнями 9 класів. (Мигович О.М.)


Тиждень природничих наук

23 квітня 2019 відбулася гра для 8 класів "Хімічне поле чудес"


Тиждень природничих наук. Квест Галопом по Євразії учні 7б,7в

23 квітня 2019


Гра Найрозумніші учні 6а.6в

24 квітня 2019


Тиждень природничих наук. Вікторина «Я і природа» для учнів 5-в, 5-г класів. (Савченко Ю.М.)

25 квітня 2019


2-Б класу на екскурсію до хлібокомбінату «Куліничі»

24 квітня 2019 В очікуванні найсмачніших свят ми завітали на хлібокомбінат Куліничі і знайомились з пекарською справою!!! Цікавезно,сучасно і головне дуже смачно😋!!! Тепер мої учні не тільки мають уявлення про таке величезне виробництво,але й набули навичок випікання смаколиків


Участь в обговоренні теми: «Протидія булінгу: перші вироки і подальше формування практики». Круглий стіл в КМДА

23 квітня 2019 в КМДА з ініціативи громадської організації «Соціальна справедливість» спільно з «Національною асоціацією адвокатів України» відбувся круглий стіл на тему: « Протидія булінгу: перші вироки і подальше формування практики », в якому взяли участь представники міністерства юстиції України, столичної влади, адвокати, судді, вчителі, зокрема і наші вчителі Оленич Наталя Вадимівна та Виноградська Оксана Олександрівна, представники профільних громадських організацій, батьки дітей, які постраждали від боулінгу Під час круглого столу обговорювались наступні актуальні для українського суспільства питання: основні аспекти нового Закону про протидію булінгу; перші вироки: як формується практика покарання і запобігання булінга; роль КМР / КМДА у протидії булінгу; перші враження від роботи закону - позиції учасників освітнього процесу; подальше формування практики - чого очікувати і що робити в майбутньому.


екскурсію до Театру юного глядача на Липках на перегляд вистави «Пригоди Тома Сойєра»

23 квітня 2019


Екскурсія по передмістю Киева з відвідуванням театру

23 квітня 2019


23 квітня 2019 Всесвітній день книги та авторського права. Для учнів 2-Г класу був проведений бібліотечний урок: Книга вчить, як на світі жить. Книга – унікальне, феноменальне творіння людства. Ми не можемо уявити своє життя без книги. Книги – наші постійні супутники. Книга – джерело знань для школяра, студента, кожної людини. Книга – наш найкращий порадник у всіх життєвих ситуаціях і для школяра, і для зрілого, досвідченого мужа. Недарма в народі кажуть: книга вчить як на світі жить; хто багато читає, той багато знає. Скільки книг треба прочитати, щоб бути освіченим, розумним, мудрим, щоб пізнати світ? Цього ніхто не знає. Читати потрібно все життя. Вік живи, вік учись. Читають книги навчаючись, здобуваючи знання, читають і в час відпочинку.


23 квітня 2019 Всесвітній день книги та авторського права. Для наших учнів 1-Д класу сьогодні був проведений бібліотечний урок – ознайомлення з книгою. Хто багато читає, той багато знає. Книга – одне з найбільших чудес, створеною людиною. З тих пір, як люди навчилися писати, свою всю мудрість вони довірили книгам. Книги відкривають нам світ, допомагають уявити минуле, заглянути в майбутнє Довіряючи всі свої знання і досвід книгам, люди навчилися зберігати їх. Скарбницями книг називають бібліотеки. У перекладі з давньогрецької мови слово "бібліотека" означає приміщення, де зберігаються книги ("бібліо" – книга, "тека" – сховище). Бібліотеки з'явилися з незапам’ятних часів. Давні єгиптяни називали їх "аптеками для душі", тому, що книги робили людську душу благородною, а розум сильним. В Україні перша бібліотека з'явилася за часів Київської держави. Її створив князь Ярослав Мудрий у 1037 р.


23 квітня 2019 Всесвітній день книги та авторського права. Для наших учнів 1-Г класу сьогодні був проведений бібліотечний урок – ознайомлення з книгою. Книга – джерело знань. Книга відкриває світ пізнання й сходження до одвічних життєдайних джерел цивілізації. Книги дарують нам цілющі зерна знань. Вони спонукають до творчого пошуку, прекрасних знахідок і відкриттів. За всіх часів люди славили книгу. Як її тільки не називали: і джерелом мудрості, і цілителькою душі, сонячним сяйвом і рікою, що живить Всесвіт. Книга завжди ототожнювалась із світлом, яке, незважаючи ні на що, намагались загасити варвари, знищуючи книжкові скарби. Книга і сьогодні – важливе джерело знань.


19 квітня 2019 екскурсія до Музею-виставки «Медуз» учнів 8-Б класу з метою поглиблення знань з біології та ознайомлення з екзотичною колекцію медуз, дізнатись, скільки відомих людству видів медуз живе на Землі, які з них смертельно отруйні, а яка медуза взагалі - єдина безсмертна істота на планеті.


Фільм про Дніпровський район

17 квітня 2019 https://youtu.be/aXVYfP83OCI


Київський вальс 2019

17 квітня 2019 Ми у фіналі районного етапу міського конкурсу серед старшокласників «Київський вальс 2019» . ВІТАЄМО з гарним виступом та перемогою! у Колонній залі Київської міської державної адміністрації (вул. Хрещатик, 36) відбувся захід елегантності та краси «Дніпровський бал 2019» - фінал районного етапу міського конкурсу серед старшокласників «Київський вальс 2019». Наша команда спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 246 м.Києва з поглибленим вивченням англійської мови, Вальс - один з найромантичніших і найулюбленіших танців, який об'єднує покоління і поглинає нас в стан деякої ейфорії. Випробування та видозміни, які вальс пережив за час свого існування, допомогли з'явитися на світ різним видам цього чудового танцю. На сьогоднішній день існує величезна кількість різновидів вальсу. Сучасний вальс багатогранний і сповнений різновидів - повільний й статечний, швидкий і стрімкий. Але всіх їх об'єднує одне - тридольний розмір з акцентом на сильну долю. "Раз, два, три" - ось пульсація вальсу, його ритмічна структура. Вальс завжди крутиться. Адже навіть саме слово "вальс" походить від німецького "walzen", що означає "обертатися" або "крутиться". Тому музику вальсу завжди можна відрізнити відчуттям легкого кружляння, швидкого або повільного. Ось і наші 11- класники перемогли на районному етапі конкурсу «Київський вальс 2019» і поринули у атмосферу Вальсу у фіналі районного етапу міського конкурсу «Дніпровський бал 2019».


16 квітня 2019 в шаховому клубі ДЮСШ розпочались змагання з шахів "Кришталева тура" серед учнів 1-4 та 10-11 класів. Грищук Людмила 11-б зайняла ІІІ місце. ВІТАЄМО, МОЛОДЕЦЬ!


День Цивільного захисту в СШ № 246 м.Києва

17 квітня 2019 Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 16 квітня 2019р. у спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 246 м.Києва з поглибленим вивченням англійської мови відбувся  День цивільного захисту. По класах пройшли бесіди про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в побуті, під час подорожі та про небезпеку, яку несуть у собі вибухові знахідки, план дій під час радіаційної небезпеки. Для учнів 4-х класів вже традиційно відбувся квест - вікторина із цікавими завданнями. Як завжди була представлена виставка захисного спорядження та тематичних плакатів. Учні та педагогічний колектив школи удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє здоров'я та життя.


15 квітня 2019 В нашій школі відбулась зустріч учнів 5-В класу із шкільним поліцейським Занюк Лідією Борисівною на тему «Булінг та протидія булінгу», «Права та обов’язки дітей», «Попередження правопорушень» та «Відповідальність неповнолітніх перед законом».


15 квітня 2019 Зустріч учнів 2-В класу із шкільним поліцейським Занюк Лідією Борисівною – старшим інспектором ВЗГ УПП у м.Києві в рамках операції « Пішохід» бесіда на тему : «Безпечна дорога до школи» , «Безпека дорожнього руху» та «Булінг».


2-В клас урок праці

12 квітня 2019 Народні символи України- серце народу!))) Плетемо віночки по всім правилам))) з маком, волошкою, хмелем, мальвою, барвінком, чорнобривцями, ромашкою , незабудкою, безсмертником, деревієм, любистком і калиною))


1-Д клас «Весняні квіточки»

12 квітня 2019 Гріє землю сонечко, Ніжно примовляє: Прокидайтесь, квіточки, День весну стрічає! Просинайся, річечко, Посміхнись, струмочку Затанцюй нам гопака, Дощику – дзвіночку! Розливайся радісно По землі, проміння, Покривай сади й луги, Весняне цвітіння!


1-Д клас урок англійської мови. Listen and sing.

12 квітня 2019


2-Г клас готуємось до свята.

11 квітня 2019 Велико́днє яйце — невід'ємний атрибут святкування Великодня або приходу весни. За давньою традицією до цієї нагоди фарбували або розписували курячі яйця. Однак згодом їм на заміну прийшли декоровані гусячі, страусині, дерев'яні, скляні, пластмасові або навіть шоколадні яйця. У різних країнах світу існують різноманітні техніки декорування великодніх яєць. Яйця на Великдень фарбують і називають крашанками. А коли майстри наносять на них візерунки, розписують їх, то такі яйця називають писанками. Є іще крапанки і шкрябанки. У кожного майстра візерунок – то певні його роздуми, окрема мова, загадковий текст про щось, який може залишатись не до кінця розгаданим навіть тим, хто вивченню писанок присвятив усе життя. В Україні ж писанкарство досягло найвищого рівня розвитку і стало окремим видом мистецтва, а писанка – одним із культурних символів України. Тож не дивно, що в Канаді українські емігранти поставили їй пам’ятник. А в Коломиї на Івано-Франківщині є не тільки пам’ятник, а й музей писанки.


«Діалог держав: партнерство в освіті», ми перемогли!!!

11 квітня 2019 Профорієнтаційна робота представників Київського коледжу міського господарства (Таврійського національного університету імені В.І.Вернадського Державний вищий навчальний заклад) для учнів 9-11 класів.


9 квітня 2019 Профорієнтаційна робота представників Київського коледжу міського господарства (Таврійського національного університету імені В.І.Вернадського Державний вищий навчальний заклад) для учнів 9-11 класів.


5 квітня 2019 Проведення тренінгу «Зняття емоційної напруги» студентами-практикантами з університету ім.Грінченка Лавриненко Юлією та Барташевим Олександром у 7-А та 7-Г класах.


Неймовірний вальс наших учнів

5 квітня 2019 в актовій залі навчально-виховного комплексу «Домінанта» відбувся районний етап міського конкурсу «Київський вальс - 2019». У ритмі вальсу кружляло понад 200 талановитих випускників шкіл, гімназій, ліцеїв Дніпровського району. Як завжди і ми приймала участь у конкурсі. Наші конкурсанти: Черняховська Анастасія, Черняховська Вікторія, Ісаєва Таміла, Снітко Олександра, Допіряк Андрій, Приймак Катерина, Дейнеко Артем, Горбачова Каміла, Ганушевич Юлія, Броншваль Річард, Кабанцева Анастасія, Дяченко Ігор, Нестерук Дмитро, Бобров Єгор, Нагорнюк Денис, Довгопала Анастасія, Діденко Богдан, Щибря Антон, Ільченко Катерина, Бондар Богдан. Наш колектив, ми пишаємось вами!


урок праці у 2-Г класі. Виготовлення Великодніх «кіндер-курчат»

4 квітня 2019 Миле пухнасте курча — символ відродження та появи нового життя.  Є одним із традиційних великодніх елементів. Різні пташки супроводжують це свято, адже вони природним чином пов’язані з яйцями – ще одним символом великодніх свят. Саме тому курчата і каченята красуються на великодніх листівках, рушничках, рекламах і декорах.


1-А урок малювання. Казка «Колобок».

5 квітня 2019 Колобок - персонаж однойменної народної казки, зображений у вигляді невеликого пшеничного хліба кулястої форми, який втік від бабусі і дідусі, від різних звірів, але був з'їдений лисицею. «Я по засіку метений, Я із борошна спечений,— Я від баби втік, Я від діда втік, Я від зайця втік, Я від вовка втік, Від ведмедя втік, То й від тебе втечу! — Ну й пісня ж гарна! — каже лисичка.— От тільки я недочуваю трохи. Заспівай-бо ще раз та сідай до мене на язик, щоб чутніше було…»


25 березня 2019 З метою ознайомлення з хлібобулочним виробництвом, професіями, які потрібні в цій галузі, фахівці з профорієнтації Оболонської районної філії КМЦЗ організували та провели професіографічну екскурсію для учнів 6-А класу до ПАТ «Київхліб. Хлібокомбінат № 11». Свіжий, духмяний хліб, чи може бути щось смачніше? Кожен з дитинства пам’ятає хрускіт скоринки та теплий м’якіш, але не кожен знає, який шлях проходить зерно до смачної паляниці на столі. В ході екскурсії школярі ознайомилися з такими професіями, як інженер-технолог хлібобулочного виробництва, хімік-лаборант, тістоміс, пекар,оператор лінії виробництва та інші. Ця екскурсія дала змогу дітям наблизитись та долучитись до професійної діяльності підприємства, наочно ознайомитись з технологічними процесами, «приміряти» професії.


26 березня 2019 в освіті Дніпровського було продовження EdCamp - недарма головною його особливістю є ефект довгого хвоста.... Атестаційний марафон - нова форма засідання атестаційної комісії..... А ще сьогодні був справжній листопад... тільки листки були не осінні, а атестаційні!!!!


2-В клас. 22 березня- день води. Пам'ятаємо, що прісної води, придатної для людини , всього 1%. Збережемо найдорожчий скарб планети)

22 березня 2019 День водних ресурсів бере свій початок з Конференції з навколишнього середовища і розвитку (ЮНСЕД), що відбулася в 1992 році в Ріо-де-Жанейро. Генеральна Асамблея ООН (резолюція 47/193 від 22 грудня 1992 року) ухвалила офіційне рішення про щорічне відзначення 23 березня як Всесвітнього дня водних ресурсів, щоб нагадати всім жителям планети про значення і важливість води для існування життя на Землі. З 1993 року офіційно на всій планеті стали святкувати Всесвітній день водних ресурсів. Основні цілі проведення Всесвітнього дня водних ресурсів: – сприяти вжиттю відповідних заходів для розв’зання проблеми забезпечення населення питною водою; – інформувати суспільство про важливість охорони і збереження ресурсів прісної води і водних ресурсів в цілому; – залучити до святкування Всесвітнього дня водних ресурсів уряди, міжнародні агентства, неурядові організації і приватний сектор.


Участь у Всеукраїнській імітаційній грі «Я обираю Президента України»

22 березня 2019 637 виборців на одній дільниці! Це рекорд виборів М18 "Я обираю Президента України!" чи на якійсь дільниці цю цифру перевершили? Про це дізнаємося вже невдовзі. А на разі виборча дільниця М18, що створили в київській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №234 з поглибленим вивченням економіки і права виглядає чемпіоном. Адже проголосувати сюди прийшли юні виборці ще з 15 навколишніх шкіл! Юні виборці могли не лише здійснити волевиявлення, але й взяти участь у майстер-класах, флешмобі чи просто потанцювати з друзями на подвір'ї. Останній день навчання перед канікулами


Наукові проекти наших учнів (колективні роботи)

25 березня 2019


ВІТАЄМО з перемогою у вокальному конкурсі «СОЛОФЕСТ»

20 березня 2019 Калініну Софію – ІІ місце Срібну Валерію – ІІІ місце


2-В клас урок малювання «Весна іде, красу несе…»

19 березня 2019 Сонце пригріває все сильніше, і все більше стає потічків: то тут, то там з'являються нові. Поспішають вони своєю дорогою повз вічно поспішають перехожих, причаїлися кішки волохаті собаки. Скоро стане зовсім тепло і вони повністю висохнуть. А поки можна слухати, як вони шумлять і рознесуть головну новину: «Весна іде!».


18 березня 2019 Учні 2-Б класу з величезною цікавістю вивчали різні факти із життя Т.Г.Шевченко! Створили і мінікнижечки ,і мегапортрет великого Кобзаря!!! Всі ідеї спрацьовують на відмінно,запам‘ятали багато всього і головне-це не було нудно.


1-Д клас урок малювання «Пролісок»

15 березня 2019 Квіти первоцвіти називають першою усмішкою весни. Саме вони першими відчувають ще не зовсім теплі, але вже приємні промінчики весняного сонечка. Проліски білі зустріли весну. Першими ліс пробудили від сну. Петрик ходив на прогулянку в ліс. Пролісків мамі букетик приніс. Усім відомий у народі пролісок має доволі багато інших імен. Його називають «снігуронька», «скорозріст», «ярник», «годзинки», «паморозь», «білявка», «скороліска». У Карпатах – «мартівка», «козулька», «москалик». А чому проліски не гинуть від холоду? Адже березень зверху пече, а знизу морозить. І кришталики льоду, що утворюються всередині рослин, повинні були б роздерти ожилі стебла й пелюстки. Але цей жах не приходить до рослин: вода в краплях не замерзає. Вона лише збільшує у 15 разів в’язкість, але залишається рідкою, тому що дуже своєрідно пов’язана зі складовими частинами клітини рослини. Це стан – води після твердого, рідкого і газоподібного


14 березня 2019 Сьогодні, учням 9-Б та 9-В класів випала нагода відвідати Десяту Міжнародну Виставку Сучасних Закладів Освіти, де вони мали змогу ознайомитися з основними напрямками вищих навчальних закладів та ознайомитися з новими технологіями, які використовуються в закладах освіти


Участь у районному вокальному конкурсі "Солофест"

14 березня 2019 Калініна Софія Русланівна - 8-А кл; Срібна Валерія Григорівна - 7-Б кл.


12 березня 2019 перший тур районного етапу змагань на Кубок Київського міського голови з шахів «Кришталева тура» серед учнів 1-4 класів.


205 років з Дня народження Тараса Шевченка!

11 березня 2019 Шевченко досі залишається найкрутішим українським оповідачем. Нашим найуспішнішим story teller. Його твори ставали вірусними ще до того як з‘явились соціальні мережі. Його історії про наші випробування, любов, трагедії, лють і перемоги стали тим кодом, який пізніше неодноразово рятуватиме українців у критичні моменти. Тим кодом, який не змогла стерти Російська Імперія, не зміг ігнорувати Совєцький Союз і не маємо права забути ми сьогодні. Шевченко приклад вільної людини, сила якої може перевертати цілі імперії зсередини, використовуючи наполегливу працю і правду. Приклад того, що походження і соціальний статус — не причина для відмовок перед найнебезпечнішими викликами. Де б сьогодні у світі не були українці — Шевченко з нами. Він з нами на фронті, на робочих місцях, у школах і університетах, і в полоні у старого ворога. Шевченко — це не портрети, пам‘ятники, картини чи вірші. Шевченко — це приклад вільного українця, який каже «ні» злу та несправедливості. Якого не можна купити багатством чи славою… (У.Супрун)


2-Г клас колективне створення лепбуку «Здоровий спосіб життя»

11 березня 2019 Ноутбук (англ. notebook — блокнот, блокнотний ПК) або лептоп (англ. laptop — lap — коліна, top — на верху) — портативний персональний комп'ютер. А на нашому уроці були виготовлені колективні лептопи з індивідуальною програмою «За здоровий спосіб життя». Здоровий спосіб життя — це, перш за все, дотримання балансу між активним рухом і відпочинком. Що стосується харчування, це виключення харчового сміття з раціону, до якого належать фаст-фуд, солодкі газовані напої, чіпси тощо. А також повна заборона на куріння, алкоголь і наркотики. Здоров’я — це безцінне багатство людини, від якого залежить вся її життєдіяльність. Ніякі досягнуті цілі в житті не приносять повного щастя, якщо немає здоров’я. От же, здоровий спосіб життя - це гармоній­ний режим поєднання роботи й відпочинку, оптимальне хар­чування, фізична активність, дотримання гігієни, відсутність шкідливих звичок, а також найважливіший складник — до­брозичливе ставлення до оточуючих і до життя взагалі в будь-яких його проявах.


2-Г клас «Весняні квіти для найдорожчих!»

11 березня 2019 На початку весни ще не розтанув весь сніг, а вже подекуди біля старої пожовклої трави, проростає молода зелена травичка. З’являються перші квіти - підсніжники, проліски, мати-й- мачуха. Ці рослини розвивалися взимку під снігом. Тільки пригріє весняне сонечко, вони розцвітають. Ось і у нас у класі з’явилися перші весняні квіти, які ми виготовили власноруч щоб залюбки подарувати нашим мамам.


07 березня 2019 Березень іде, Провесну веде, Шепче вітер поміж віти: «Озивайтесь, де ви, діти, Де ви, діти, де?» Тане — тане сніг, Річкою побіг — Вже дихнуть вільніше груди, Більше вже нудьги не буде, А веселий сміх! А вже весна, вже березень почався, Дзвенять пташині радісні пісні. І хоч квітками сад не заквітчався, Та дні стоять погожі і ясні.


проводжаємо Зиму, зустрічаємо Весну!

01 березня 2019 У перший весняний день, напередодні Масляної, наша шкільна родина зустрічала весну!  Масляна – здавна шановне свято в народі . Ось і минула вже зима… Із снігом, з хуртовиною, тріскучими морозами, з веселими, дзвінкими колядками, щедрівками, незабутніми народними іграми … А скільки сніговиків було виліплено, скільки цукерок поїла дітвора! Було все, як у казці, було недавно, але вже минуло! А нині сонечко, якому так важко було пробитися крізь хмари, все більше пригріває, розтоплює бурульки. І стрімкі струмочки вже незабаром полинуть у річки, в яри. Це весна - спішить до нас. Разом з пробудженням природи від зимового сну в Україні розпочинався цикл народних весняних свят, пов’язаних із стародавніми міфами та віруваннями. Історія цього свята говорить нам про те, що воно зародилося ще в стародавній слов'янській язичницькій культурі. В Україні з давніх-давен справляли в останній тиждень перед великим постом Масляну (Масниці). Так називали свято проводів зими та її одвічних супутників – холоду, темряви, і урочистої зустрічі весни, яка несе з собою світло, тепло і радісне пробудження природи. Люди здавна на Масляну випікали млинці, як символ тепла, сонця, перемоги весни над зимою. 


2-В вітає всіх з приходом весни)))

04 березня 2019


2-Г пригощає чашечкою ароматної кави

04 березня 2019 У молодшій школі дуже багато часу приділяють виробам своїми руками з пластиліну. Адже ліплення позитивно впливає на абстрактне, логічне мислення, увагу, розумові та творчі здібності дитини молодшого віку. Головне, правильно підібрати комфортне місце для ліплення – краще, щоб це були стіл з дощечкою і стілець, підходящі для учня, щоб була і спинка рівною і зір хорошим та найголовніше теплий дружній колектив та веселий настрій.


Вітаємо з перемогою! І-місце

27 лютого 2019 в приміщенні актової зали нашої школи відбувся районний етап XVІ загальноміського конкурсу-фестивалю «Діалог держав: партнерство в освіті», приуроченого до Дня Європи, учасниками якого були команди 14 шкіл нашого району. В цьому році конкурс-фестиваль проходив під гаслом "Пізнаємо світ - світ пізнає нас". Наша команда представляла Ірландську республіку. І ми перемогли ))) Молодці наші учасники, керівники і організатори, дякуємо за яскраві враження та чудове свято.


2-В клас урок трудового навчання. Поробка-витинанка

26 лютого 2019 "Ой весна, весна, ти красна Що ж ти нам, весно, принесла?" Витина́нка (від українського слова  «витинати», тобто «вирізувати», «вивертати») — це вид давньослов'янського, зокрема українського народного декоративного мистецтва. Включає сюжетні та орнаментальні прикраси житла — ажурні, силуетні тощо. Витинанки виготовляються з допомогою ножиць (маленьких і, наприклад, дуже великих) спеціальних дрібних пристосувань майстрів, що передаються з покоління в покоління, а також ножа, сокирки, інших знарядь. Матеріалом для витинанок є папір (білий або кольоровий). Деякі люди вважають, що витинанками можуть бути вироби з дерева або із рослинних заготовок. Проте на Першій Міжнародній виставці витинанок (Вырезки мира, Вільнюс, 1991) витинанками були названі лише вироби з паперу (будь-якого) і тонкого картону. Витинанки використовують для прикрашання приміщень  — стін, вікон (наприклад, дивовижні фіранки на кватирках сільських хат), а також полиць, коминів, печей. Витинанки застосовують як у побуті, так і для підготовки релігійних або світських свят. За технологічними та художніми особливостями витинанки поділяються на: ажурні — виготовляються з одного аркуша паперу, зображення міститься у прорізах; силуетні — зображення виступає силуетом; одинарні — виготовляються з одного аркуша паперу; складні — аплікаційні з кількох аркушів паперу, тому майже завжди багатоколірні. Ви­тинанка - це не тільки втілення задуму та композиції за допомогою кольорового паперу, але ще й спосіб через створений образ передава­ти глядачеві свої думки, зробити його своїм однодумцем, співрозмов­ником.


1-Д клас урок математики «Цікаві геометричні фігури»

25 лютого 2019 Світ навколо нас... різноманітний! Сьогодні ми досліджуватимемо лише одну із властивостей об’єктів навколишнього середовища — форму . Отже, розпочинаємо цікаву подорож у царину геометричних форм. Але спочатку з’ясуємо, які ви вже знаєте геометричні фігури? Покажіть трикутник, чотирикутник, коло… А що можна створити з цих фігур? Будинок, літак, ракету чи казковий замок)))


Тиждень англійської мови

14 лютого 2019 4-Б "Valentine's Day"


Тиждень англійської мови

14 лютого 2019 4-Г "Love at first sight"


Тиждень англійської мови

14 лютого 2019 7Б клас. Урок - квест St. Valentine's Day


Тиждень англійської мови

14 лютого 2019 6-В та 5-Г виготовлення святкових валентинок.


Тиждень англійської мови

14 лютого 2019 В День Святого Валентина учні 9-Б класу приймали участь у змаганнях на кмітливість. Тематика одвічного кохання.


14 лютого 2019 14-о лютотого був не тільки День Св. Валентина, а ще 'Crazy Hair Day'. Зачіски дійсно були незвичайні!!


Міжнародний день рідної мови!

21 лютого 2019 Наше спілкування між собою зрозумілою нам мовою в переважній більшості випадків має для нас величезне значення. Мова та її нарічча стають не просто засобом комунікації, але й відкривають для нас дуже широкі можливості. Людина так звикає до рідної мови, що вона стає невід’ємною частиною її власної особистості. Так створена людина, що рідною зазвичай стає найбільш близька до неї та її душі мова. Українська мова належить до слов'янської групи індоєвропейської мовної родини. Вчені запевняють, що найближчою генеалогічно до української є білоруська мова. На їхнє переконання, починаючи з IX—XI століття обидві мови формувалися на спільній діалектній базі, а обидва народи до XVI століття мали спільну писемну книжну українсько-білоруську мову. Українська мова – одна з найбільш вокальних та милозвучних мов світу. Філологи кажуть, що все це – через те, що ми маємо досить велику кількість фонем — 48. Українська мова має чимало говірок: Степовий говір, Слобожанський, Середньонаддніпрянський, Підляський, Західнополіський, Середньополіський, Східнополіський. Українська мова є однією із найдавніших на нашому континенті. Що доводить її давнє існування? Як переконують історики – перша згадка про українські слова датована 448 роком. Візантійський історик Пріск Панійський перебував у таборі вождя гунів Аттіли на території сучасної України і записав у своєму нотатнику слова "мед" і "страва". Наша мова виділилася із праслов'янської мови у VI — VII ст. Українську мову офіційно визнали літературною після видання "Енеїди" Івана Котляревського. Перший український "Буквар" видав у 1574 році у Львові першодрукар Іван Федоров. До наших часів дійшов лише один примірник книги, який було знайдено 1927 року в Римі. Найстарішою українською піснею вважається балада "Дунаю, Дунаю, чому смутен течеш?". Українська мова має свій офіційний сайт, який містить багато цікавої інформації і про історію мови, і багато корисних для справжніх гуманітаріїв практичних даних.


Проведення розвивальної гри у 2-Г класі «Світлофор»

25 лютого 2019


19 лютого 2019 Сьогодні на базі нашої школи проходила всеукраїнська гра з англійської мови ,,Puzzle"в якій приймали участь учні 3-6 класів


Тиждень англійської мови

15 лютого 2019 Тиждень англійської мови. 7-А. Креативний урок 'Surprise for school'. Учні створили валентинку своїй любимій школі


Тиждень англійської мови

15 лютого 2019 5-A Вікторина ' We love St. Valentine's Day' Учні грали, змагалися та створювали валентинки!


Тиждень англійської мови

15 лютого 2019 Тиждень англійської мови. Театралізація " Бременські музиканти" . 7-Б клас


Тиждень англійської мови

18 лютого 2019 Тиждень англійської мови. Інсценізація казки "Попелюшка" учнями 6-А класу англійською мовою. Вчитель Кивенко Яніна Володимирівна


концерт к дню св.Валентина

15 лютого 2019


2-г клас веселі пташенята

15 лютого 2019


1-Б всіх вітає з днем Святого Валентина!

14 лютого 2019


2-В валентинки

13 лютого 2019 Валентинки приготуй, І даруй, даруй, даруй. Не спиняйсь ні на хвилинку, Всім вручи ти валентинку.


Зустріч з письменником

13 лютого 2019 В нашій школі відбулася з устріч учнів 5- Б, Г та 6-Б класів з сучасним українським письменником Андрієм Кокотюхою. Автор презентував детективну серію : «Гімназист і Чорна рука» та «Гімназист і Вогняний змій», це захоплива історія яка переростає у цілу серію детективів про пригоди київського гімназиста Юрка Туряниці. Та трилогію про шукачів скарбів. «Таємниця козацького скарбу», «Таємниця зміїної голови», шукачі скарбів повертаються! Тепер герої, котрі одного разу вже розкрили таємницю козацького скарбу, вирушають на мальовниче Поділля. «Таємниця підводного човна» - вони шукали й знаходили скарби по всій Україні — на землі і під землею. Тепер на часі — підводні пригоди. У Криму, на темному дні загадкової бухти, ...  Це книги, які варто читати не лише дітям, але й дорослим разом зі своїми дітьми ...


1-Г клас урок англійської мови. Вчимося граючись.

13 лютого 2019 Англійська мова – перша міжнародна, Престижна, видатна та дуже модна. І чим раніше станемо вивчати Тим легше буде пам'ять розвивати. Англійська – різнобарвна та цікава, Немов веселка весняна, яскрава, Де кожен колір звучить по новому, Немає місць вимовлянню старому. У грі англійську мову ми вивчаємо Увагу й мислення ми розвиваємо І ті слова, що добре нам знайомі, Тепер нові, цікаві, невідомі.


1-Д урок математики

11 лютого 2019 Так математика складна Вона не кожному дана Але, як добре постаратись Повчити трохи, позайматись То враз побачишь ненароком Що та наука- не морока.


11 лютого 2019 В рамках Міжнародного Фестивалю кіно для дітей та юнацтва «Крила» учні нашої школи (6-б, 7-г, 5-г, 8-г, 9-б,в ) відвідали кінотеатр Дніпро. Де учні мали змогу переглянути чудову американську стрічку «Несправжній вампір». Фільм навчає етиці взаємовідносин в новому колективі, вказує правильні шляхи до самоствердження особистості, сприяє формуванню таких загальнолюдських цінностей, як чесність, взаємоповага, толерантність та дружба.


Бібліотечний урок 1-А клас

07 лютого 2019 «Хто багато читає, той багато знає», «Не кажи "не вмію", а кажи "навчусь"», «Книга вчить, як на світі жити», «Книги — вірні друзі». Мета: Залучити учнів до читання книг бібліотеки; навчити їх користуватись бібліотекою; виховувати любов до книги і бережливо ставлення до неї. Упродовж усього життя ми звертаємося до книги. Батьки читали вам казки, вірші, співали пісні , коли ви ще і говорити добре не вміли. З дитячих років книжка допомагала вам пізнати себе і зрозуміти світ, що вас оточує. І чим би ви в школі не захопилися - історією, географією, математикою на допомогу завжди прийде книга. Ось чому ми з вами зустрілися, щоб ознайомитися з нашою шкільною бібліотекою — першою бібліотекою у вашому житті. Бачите, як багато навколо вас полиць з книгами. Ставши читачем шкільної бібліотеки, цілий світ відкриєте для себе.


1-А клас вивчаємо англійську мову. Навчаємось граючи!!!

05 лютого 2019 Найкраще, що ви можете зробити, щоб допомогти дитині вивчити англійську – зробити цей процес захоплюючим. Підкріплювати інтерес до англійської різними іграми, наприклад, з алфавітом, в лото, картинками та іграшками, вони ідеальні для початківців. Для малюка вивчити мову – не проблема, найголовніше – зацікавити його. Це зможуть зробити заняття на яких він малює, співає, розмовляє і багато рухається.


Профорієнтаційна робота з учнями 4-А класу

05 лютого 2019 Інтерактивна бесіда «Красиве і не красиве в поведінці дітей». Мета : уточнити поняття ввічливості, показати необхідність виконання правил культурної поведінки, прищеплювати бажання удосконалюватися, жити в культурному середовищі. «Людина своєю поведінкою і зовнішнім виглядом не повинна завдавати незручності навколишнім людям . І тоді її вважатимуть інтелігентною людиною».


БУЛІНГ

04 лютого 2019   БУЛІНГ - (англ. bullying, від анг. «bully» — хуліган, забіяка, задирака, грубіян, насильник, «to bully» — задиратися, знущатися, змушувати погрозами, bully — залякувати, цькувати) — прояв агресії з подальшим залякуванням особистості і появою можливості її повного   підпорядкування собі і своїм інтересам. Це повторювані, свідомі, навмисні та обдумані дії з наміром нашкодити, викликати страх шляхом погрози подальшою агресією. Для учнів 2 – 4 класів сьогодні відбулась лекція-бесіда «Булінг – це порушення ваших прав» ,«СтопНасильство» , яку провели представники Головного територіального управління юстиції Гарбузенко Каріна та Олександра. Вони розповіли дітям що таке боулінг, про види боулінгу, як діяти у разі якщо ви стали свідком боулінгу. Також розповіли про права дітей, та питали чи знають їх діти, нагадали й про обов’язки.


4-А урок читання вірш «Кобзар»

04 лютого 2019 …Вітер віє - повіває, по полю гуляє, на могилі кобзар сидить та на кобзі грає…


2-Б клас

30 січня 2019 Сьогодні зовсім не зимовий день,тому ми уявляли зимові пейзажи, робили сніг із пінки для гоління і створювали красу!!! Тішать те,як можуть міркувати діти,як весело з ними і цікаво!!! І дуже здивувало,що після всього того,що ми там натворили ,вони самі все вимили і навели порядок!!! Дорослішають:))


2-Б клас. Тематичні тижні «Цінність і вартість».

01 лютого 2019 І ми виготовили свої скарбнички ! Розраховували,припускали,скільки може вміститись? Які монети краще збирати ?Навіть,радили,де взяти відразу багато монет!Виявляється, автомати в метро видають монетами решту:)) Цілком робота дуже сподобалась і учням і мені ,що ще раз доводить :творчість - це величезний рух в різних напрямках,який не має меж!!!


2-Г клас «Веселі свинки»

24 січня 2019


27 січня 2019 Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту, участь нашого вчителя історії Скулімовської Т.В. у ХІІ щорічному круглому столі «Українське суспільство і пам’ять про Голокост: наукові та освітні аспекти»., який відбувся в Українському центрі вивчення історії Голокосту.


1-Д клас вивчаємо літеру «Д»

22 січня 2019


Інтерактивний футбольний матч між групами продовженого дня 1 класів

22 січня 2019


коло єдності

22 січня 2019 У нас всe вийшло, ми з'єднали символічнe коло! Коло єднання школи 246, присвячeнe 100 - річчю Соборності Украіни! Від Заходу вкраїнського до Сходу Ми єдності ланцюг протягнем знов, Посієм між людьми священну згоду. Ми разом! Це основа всіх основ! Соборність землі України – духовне єднання всіх територій, які історично належали нашому народові, єдність і цілісність загальної території України, недоторканність її кордонів.Соборність української державності означає, що Україна має свою єдину національну державу, яку створює сам народ, як вільну, суверенну, демократичну, правову і соціальну. День Соборності відзначається в Україні щороку 22 січня, на честь проголошення в цей день у 1919 році Акту возз'єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Тоді незалежні частини України, що постали на уламках зруйнованих Російської та Австро-Угорської імперій, об'єдналися в єдину соборну і неподільну Українську державу. Український народ, що століттями був розділений між різними країнами, визволився нарешті з неволі і отримав можливість об'єднатися на своїй землі в цілісній Україні.


100 років «Соборності України»

22 січня 2019 Україна святкує День Соборності – сто років тому, у 1919 році, було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки (УНР) та Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР). Соборність землі України – духовне єднання всіх територій, які історично належали нашому народові, єдність і цілісність загальної території України, недоторканність її кордонів.Соборність української державності означає, що Україна має свою єдину національну державу, яку створює сам народ, як вільну, суверенну, демократичну, правову і соціальну. День Соборності  відзначається в Україні щороку 22 січня, на честь проголошення в цей день у 1919 році Акту возз'єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Тоді незалежні частини України, що постали на уламках зруйнованих Російської та Австро-Угорської імперій, об'єдналися в єдину соборну і неподільну Українську державу. Український народ, що століттями був розділений між різними країнами, визволився нарешті з неволі і отримав можливість об'єднатися на своїй землі в цілісній Україні.


100 років «Соборності України»

21 січня 2019 з нагоди відзначення 100 річниці Соборності України в школі відбулась зустріч учнів 8-11 класів з представниками Військово-історичного клубу «Повстанець» Садовим Владиславом, учнем 10-В класу та його побратимом. Сто років тому – 22 січня 1919 року – було проголошено Акт Злуки. Це була одна з найвизначніших подій доби Української революції 1917–1921 років. Ухвалення цього документа означало об’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Починаючи з дня підписання в 1919 році Акта возз’єднання Української Народної Республіки (УНР) і Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР), щорічно 22 січня українці відзначають День соборності України. Також рівно за рік — 22 грудня 1918 року Українська Центральна Рада підписала IV універсал, який проголосив цілковиту незалежність УНР. Сто років тому українська незалежність була проголошена IV Універсалом Української Центральної Ради. Документ містив чотири головні напрями: проголошення самостійності Української Народної Республіки; доручення Раді Народних Міністрів укласти мир з Центральними державами; оповіщення оборонної війни з більшовицькою Росією; декларування основ внутрішнього соціально-економічного будівництва й окреслення заходів для припинення війни з Центральними державами. Перед проголошенням IV Універсалу виступив голова Української Центральної Ради Михайло Грушевський. Голосували за документ поіменно: “за” було 39, “проти”  – 4, “утрималось” – 6 осіб. Сьогодні українські бійці на Сході країни так само відстоюють не лише незалежність, а й Соборність України, як і їхні попередники майже 100 років тому.


Урок читання у 1-В класі з використанням інтерактивної дошки

21 січня 2019 Використання сучасних технологій в навчальному процесі. Втілюємо в життя «Нову Українську Школу»


2-Г клас урок праці. Паперовий кораблик

18 січня 2019


7-Г клас. Турнір «Юні хіміки»

18 січня 2019


2-Г клас урок малювання

17 січня 2019 Зима — чудова, світла, велична пора року. З першими сніжинками, з криком птахів, що відлітають в теплі краї, вступає зима в свої права. Скільки неймовірних емоцій, радості та щастя вона приносить дітям і дорослим! Неймовірний хоровод сніжинок, біле снігове покривало, одягнені в сніжні наряди дерева, прозорий лід річок і озер — тільки взимку можна милуватися і захоплюватися такою красою. В жодну пору року не зустрічається стільки різноманітних і активних заходів, як в зимовий період. Катання на ковзанах, лижах, санях, сноуборді; гра в сніжки, ліплення снігової баби — скільки чудових і захопливих розваг можна організувати в зимовий час на свіжому повітрі! А чого варте найочікуваніше та улюблене усіма зимове свято — Новий рік. Всі із задоволенням і передчуттям чудес чекають настання цього казкового свята. Масу позитивних емоцій приносить і Різдво Христове зі славним звичаєм маскараду й ворожіння. Зима — по-справжньому чарівна й казкова пора року, яка дарує багато чудес, відкриттів і звершень.


2-А клас урок математики «Множення і ділення»

15 січня 2019 Математика – наука Точна і серйозна. І прожить без неї нам Навіть дня не можна.


Коляда

15 січня 2019 14 січня — перший день Нового року за старим стилем. Щедрування — давній звичай новорічних обходів, під час яких групи щедрувальників (переважно молодь) піснями славили господарів, бажали їм здоров'я й достатку, за що отримували винагороду. Щедрування супроводжувалось магічними діями, музикою, танцями, пантомімою, обрядовими іграми з масками. Обрядових новорічних пісень — щедрівок (різновид колядок) співали окремо господарю, господині, хлопцю, дівчині, усій родині, були щедрівки дитячі, жартівливі, пародійні. На відміну від колядування Щедрування незначною мірою відчуло на собі вплив християнської церкви. На кінець XIX ст. обряд переважно став явищем народної художньої творчості. Таким він зберігся й до-сьогодні. Щедрівка увібрала в себе національний колорит та менталітет нашого народу.


1-А урок малювання» Зимове місто»

15 січня 2019


1-д

11 січня 2019 І знову дзвоник кличе в клас, Знання нові чекають нас. Ми дуже любим рідну мову, Її мелодію чудову, Тож починаємо урок, Нехай знання ідуть вам впрок.


22 грудня 2018


7Б новорічна розвага "Хто зверху?"

22 грудня 2018


Свято-квест в 7-а класі.

22 грудня 2018


20 грудня 2018 в 4 - Б класі Новорічні, родинні вечорниці .Діти щедрували, колядували, станцювали, вітали всіх з Новим роком .Сьогодні ми відродили давні традиції українського народу .У них наше коріння, краса, талант і мудрість.


5-Б новорічне свято!

20 грудня 2018Під зелену, під ялинку Ставляв Дід Мороз корзинку: В ній цукерки та пакунки, В ній солодощі, дарунки.


2-Г клас

20 грудня 2018 Поспішає зима, поспішає, Підганяє мороз, холоди: Скоро, скоро з далекого краю Рік Новий завітає сюди.


Святковий концерт

19 грудня 2018 Ми зі святом всіх вітаємо, миру та добра бажаємо !


4-В клас. Англійська мова. Пишемо листа Санті.

20 грудня 2018


2-А клас

20 грудня 2018 Новий рік іде горами У червоних чобітках. Сяють ясними вогнями Скрізь ялинки по хатах.


Св. Миколай

19 грудня 2018 По дорозі йде дідусь з купою пакунків — Це несе вже Миколай дітям подарунки. А хто буде маму й татка слухати щоденно, То до того Миколай прийде недаремно. Принесе він цілі міхи найкращих гостинців, А для повної утіхи — ще й всім по ялинці. І дівчаткам, і хлоп'яткам цукерки приносить, Ще й у Бога для усіх здоров'ячка просить


2-В Смаколики

19 грудня 2018


1-А Зимовий будиночок

19 грудня 2018


Зимова естафета у 4-х класах

18 грудня 2018


Виховний захід у 5-Г класі «До нас йде Миколай!»

17 грудня 2018 Ходить він завжди вночі  Має від дверей ключі,  Знає, хто живе і де, Як себе щодня веде. Чемним діткам, хоч потроху,  В чобітки та у панчохи Він кладе потішки,  А нечемним - мишки!  Хто це? Швидко відгадай!  Це наш любий... (Миколай)


новорічна естафета 2-х класів

17 грудня 2018


3-Г клас майстер-клас «Пряниковий будиночок»

17 грудня 2018 Пряникові будиночки з'явилися в Німеччині в позаминулому столітті. Будиночки стали дуже популярні на різдвяних ярмарках, завдяки казці братів Гримм «Гензель і Гретель». Досі, діти в усьому світі, з задоволення допомагають робити чудовий будиночок, і потім з апетитом розправляються з чарівним спорудою. Ось і наші учні 3-Г класу готували пряниковий будиночок, створювали казку.


Зустріч із шкільним поліцейським

14 грудня 2018 В рамках Тижня правових знань та Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» в нашій школі відбулась зустріч учнів із нашим шкільним поліцейським Занюк Лідією Борисівною – старшим інспектором ВЗГ УПП у м.Києві. З учнями початкової школи були проведені бесіди на тему : «Безпечна дорога до школи», а з учнями 11 класів «Права та обов’язки підлітків».


14 грудня 2018 урок трудового навчання у 1-Д класі. «Сипле, сипле сніг…» композиція будиночок під снігом. Сипле, сипле, сипле сніг. З неба сірої безодні Міріадами летять Ті метелики холодні.


Використання інтерактивної дошки в навчальному процесі початкової школи (1-Д клас урок англійської мови)

14 грудня 2018 "Скажи мені, і я забуду. Покажи мені, - я зможу запам'ятати. Дозволь мені це зробити самому, і це стане моїм назавжди. " давня мудрість У кожній дитині з дитинства горить вогник цікавості і допитливості, він готовий вбирати в себе все йому ще невідоме, радіє всім своїм новим знанням і навичкам. Інтерактивна дошка на уроці - це цінний спосіб зосередити й утримувати увагу учнів. Наочність навчання особливо цінна для роботи з дітьми, дозволяє привернути увагу дітей до процесу навчання, підвищує мотивацію. Учні люблять працювати з електронною інтерактивною дошкою! Їм подобається працювати з інструментом, для управління яким досить декілька дотиків. Вони самі часом напрошуються на перевірку знань, щоб зайвий раз попрацювати з дошкою. Все це наповнює клас справжнім ентузіазмом. При використанні електронної дошки учні більш уважні, захоплені і зацікавлені, ніж при роботі на звичайній дошці.


В рамках Всеукраїнського тижня права в нашій дружній шкільній родині було проведено Брейн-ринг "Кращий знавець права " серед учнів 9-х класів.

13 грудня 2018


13 грудня 2018 На дворі снігопад, весело кружляють сніжинки. І у 2-Г класі сьогодні сніжна майстерня. Ми робимо Сніговичка в шапочці. Кулі снігові катаю Та докупоньки складаю. Капелюх – відро стареньке, Ніс морквяний, червоненький... Вийде білий чоловік. Як він зветься?


Зустріч із письменницею Зіркою Мензатюк у СШ № 246

12 грудня 2018 сьогодні в нашій школі відбулась чудова зустріч учнів 5-Б та 2-Б класів із українською дитячою письменницею-журналістом Зіркою Захарівною Мензатюк - лауреатом міжнародного літературного конкурсу у США, літературної премії імені Лесі Українки, Наталі Забіли та представником видавництво «Ранок». Діти переглянули повчальний фільм про те, як виготовляються книжки. А потім відбулась цікава бесіда із Зіркою Мензатюк. Письменниця розповіла про своє дитинство, творчість, відповідала на запитання учнів. По закінченню зустрічі кожен учень отримав підписану автором книгу «Київські казки». "Київ казковий, коли світиться білими свічками каштанового цвіту, казковий у пахощах лип та акацій, казковий у розливах купальських пісень, у тихому сяйві осіннього листя й золотоверхих соборів…»


3 місце в місті в змаг.за ініціативи ДепартаментуНові імена у Вічному місті10-Бгот.інст ім.Б.Грінченка

11 грудня 2018


Інтерактивна екскурсія-квест до Музею грошей Національного банку України. 7-Б клас

11 грудня 2018


1-Д урок читання

10 грудня 2018 Ми вже вміємо читати! А читати про нашого славетного боксера Олександра Усика, це ще й цікаво і пізнавально.


1-а урок малювання

10 грудня 2018


Всеукраїнський етап Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру 2018» у СШ № 246.

07 грудня 2018 в спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 246 м.Києва з поглибленим вивченням англійської мови відбувся Всеукраїнський етап Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру 2018» . В Україні конкурс проходить з 1997 року. Тепер це наймасовіше математичне та інтелектуальне змагання серед школярів нашої держави. Майже півмільйона учасників зібрав і об'єднав конкурс . Ось і наші учні 2 , 3 та 4 класів сьогодні брали участь у Всеукраїнському етапі Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру 2018» .


1-Д клас урок трудового навчання, робимо «Бурульку»

07 грудня 2018 Крижана морквинка Під стріхою росте, Коли сонечко пече, Вона плаче і тече.


відкритий урок у 1-В класі вчитель Устименко Людмила Миколаївна

06 грудня 2018 Українська мова «Письмо малої букви «з», типи поєднання з іншими буквами. Написання складів та слів з буквою «з»».


5-Б клас Новорічна майстерня з виготовлення прикраси- символу майбутнього року.

05 грудня 2018


Тиждень основ здоров’я та безпеки життєдіяльності в СШ № 246.

04 грудня 2018 В рамках Тижня основ здоров’я та безпеки життєдіяльності в спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 246 м.Києва з поглибленим вивченням англійської мови у 5-А класі відбувся турнір з охорони життя «Квіз, як ви знаєте правила дорожнього руху» . Учнівські команди шукали відповіді на запитання, відгадували ребуси, загадки. Мета турніру: Ознайомити учнів з місцями безпечного переходу проїжджої частини дороги, із дорожніми знаками, закріпити і актуалізувати знання учнів про дорожній рух і правила безпечної поведінки на вулицях; розвивати пізнавальні інтереси, уміння орієнтуватися на вулицях міста; виховувати культуру поведінки на вулицях.


урок зарубіжної літератури тема: "Сторінками улюблених казок"

03 грудня 2018 Учні групками підготували сценки із різних казок зарубіжних авторів. Було весело і цікаво.


2-А клас свято «Осінь – чарівна, щедра».

30 листопада 2018


1-д клас, прикрашаємо нашу першу ялинку у класі

03 грудня 2018 Прибрана ялиночка Іграшками сяє. Танці круг ялиночки, Сміх дзвінкий лунає. Пишна ялиночка, Золоті вогні, Стрінемо радісно Новорічні дні.


30 листопада 2018 Тиждень яскравих вражень у 2-Б:))) Всі в передочікуванні зимових свят! Чудовий ,казковий настрій оселився у нашому класі:))!!!


1-Б клас. Навчання грамоти (6 цеглинок)

28 листопада 2018


2-Г клас «Веселі бджілки»

28 листопада 2018 Всім привіт! Зь-зь, я Бджілка! Носик в мене як сопілка Крильця маю я прозорі, Бо збираю квіти в полі. Ех, робота не проста... Але ж корисна яка! Зараз меду назбираю - Буде солодко із чаєм.  Лиш розквітне перша квітка, Навесні, а потім влітку, Стане бджілка працювати, Солоденький мед збирати.


СШ № 246 конкурс знавців англійської мови “Mr. Know All” - І місце

28 листопада 2018 аші учні взяли участь у районному конкурсі «Mr. Know All» при підтримці «Київського університету міжнародних відносин». Наша команда “Stonehenge” отримала заслужене перше місце за чудові знання англійської мови, неймовірну артистичність та кмітливість. Учні 10-б класу: Семенюк Даніїл, Каюмов Даніїл, Башков Ігор, Краснощока Олег, Олександра Рутьян та Анна Шафарук, а також учень 6-Б класу Бочков Даня приклали чималих зусиль для перемоги і знову довели, що учні школи 246 найкращі! Координаторами конкурсу виступили методист кафедри англійської мови Терещенко Неллі Анатоліївна та вчитель англійської мови Виноградська Оксана Олександрівна. Пишаємося нашою перемогою! Так тримати!


Екскурсія 3-Г класу на бананову ферму

28 листопада 2018 Під Києвом є одне дуже унікальне в своєму роді місце - тропіки. Так Так! Саме тропіки, в яких вирощують найрізноманітніші і екзотичні тропічні плоди. До тропічної країни можна рукою подати. Бананова ферма під Києвом - результат багаторічної роботи українських селекціонерів, яка в черговий раз нагадує нам, що немає нічого неможливого! Поринути у світ тропіків, поспостерігати за розвитком низькорослих сортів бананів, висотою не більше 2-2,5 метрів, які можуть плодоносити і вдома, на підвіконні! На одній кисті такого бананчика може виростати близько 100 плодів, а вага середнього лимона, який росте на банановій фермі становить близько половини кілограма. На таке варто подивитися! Екскурсія на бананову ферму - це тропічний букет дивовижних вражень, гарного настрою і емоцій!


155 років з дня народження української письменниці-феміністки Ольга Кобилянська

27 листопада 2018 27 листопада 1863 року в містечку Гура-Мора в Південній Буковині народилась видатна українська письменниця Ольга Кобилянська. У дитинстві вона мріяла бути акторкою, але обрала професію за покликом серця – бути письменницею. За словами майбутньої письменниці, вона закінчила лише чотири класи народної школи, тобто мала основу «для дальшого розумового розвою». Ольга Юліанівна багато займалася самоосвітою. Захоплювалася творами з соціології, політології та філософськими трактатами. Шукала себе в музиці (грала на фортепіано, цитрі, дримбі), непогано малювала і грала в театрі. Хотіла навіть стати професійною актрисою, але віддала перевагу літературі. Була людиною з європейським мисленням, її хвилювало питання емансипації — вважала його віянням часу, коли не лише проблеми особистого життя змушували жінку підняти голову і подивитися на світ по-іншому. Кобилянська одна з перших в українській літературі звернулася до відображення жінок-інтелігенток, які прагнуть вирватися з міщанського середовища. І при всьому тому вона залишалася справжньою жінкою. Цікавилася новинками моди, мала вишуканий смак. Кобилянська починала свій літературний шлях як німецька письменниця наше німецькою мовою. Пізніше, під впливом свого оточення вона почне писати рідною мовою. Кобилянська померла 21 березня 1942 року. Хоча некролог і опублікували в місцевій пресі, але багато хто побоявся прийти попрощатися з опальною письменницею. Батьків попередили, щоб ніяких промов українською мовою, але учениця Кобилянської — вчителька Равелюк, все ж порушила заборону. Ольга Юліанівна похована, як і хотіла, в родинному склепі на Руському цвинтарі.


1-Д вручення учнівських

28 листопада 2018


1-А клас урок трудового навчання.

27 листопада 2018 Мозаїка з паперу - вид аплікації, коли зображення складається з дрібних шматочків паперу. Зібрати мозаїку з паперу - це відмінний спосіб провести час для дітей. По-перше, це зміцнить і без того тісний зв'язок з дітьми, а по-друге, допоможе розвинути дрібну моторику рук учнів і їх колірне сприйняття. Таким чином, діти грають, а посередництвом цієї гри - закладається основи сенсорного виховання дитини молодшого віку. Найпростіший спосіб для того щоб зробити з малюком аплікацію-мозаїку з паперу - використовувати техніку «рваною» мозаїки. Що для цього потрібно? Ніяких особливих матеріалів і витрат не потрібно. Улюблений кольоровий папір і порвіть його на шматочки. Потім, наклейте їх поверх запропонованого трафарету відповідно до потрібним кольором. Усе! Мозаїка зі шматочків паперу готова!


"Я досліджую світ" - 1-В клас.

23 листопада 2018


26 листопада 2018 до Всеукраїнської акції “16 днів проти насильства” відбулось тренінгове заняття, яке проводили представниці Національної дитячої “гарячої” лінії для учнів 7-В класу школи № 246. Дівчата та хлопці отримали інформацію про діяльність Національної дитячої “гарячої” лінії, обговорювали питання протидії булінгу, аналізували практичні ситуації, запитання, з якими звертаються діти на Національну дитячу “гарячу” лінію. Особлива увага зверталась на можливі способи отримання підтримки та допомоги від людей, яким довіряєш (батьки, вчителі, шкільний психолог, тренер та ін), фахівців Національної дитячої “гарячої” лінії. 0 800 500 225 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів) або 116 111 (безкоштовно з мобільних) з 12.00 до 16.00.


1-А клас. Ми отримали учнівський квиток від директора школи.

26 листопада 2018 Шкільний квиток — це перший в житті людини офіційний документ, який виховує в дитині відповідальність, самостійність і дисципліну. Урочисте вручення директором школи такого документа позитивно впливає на підсвідомість дитини і залишиться в пам’яті на все життя.


урок праці у 1-Д класі

23 листопада 2018 За вікном майже зима, сніжно і холодно. А у нас у класі розцвіли літні квіти, прилетіли метелики і засяяло сонечко.


урок малювання 1-Г клас. Малюємо нашу велику дружню класну родину.

22 листопада 2018 Наче вулик, наша школа.  Вся вона гуде, як рій.  І здається, що довкола  Розквітають квіти мрій.  Бігають, сміються діти,  Та — лиш дзвоник задзвенить —  Стане тихо, ніби в квіти  Поховались бджоли вмить.


Новорічний настрій у 2-Г класі.

22 листопада 2018 Новий Рік, Новий Рік іде землею  В чистім полі без доріг, без доріг,  Світять зорі понад нею,  Розсіває срібний сніг. Новий Рік, Новий Рік іде горами  У червоних чобітках, чобітках.  Сяють ясними вогнями  Скрізь ялинки по хатах.


Тиждень фізики

21 листопада 2018 Досліди з батарейками, лампочками... для 2-Г класу. Фізика – це природнича наука, що вивчає закони природи, її явища, матерію, енергію та наявність взаємозв’язків між ними. Головною метою цієї дисципліни є пояснення та виявлення всіх законів природи, які використовуються в повсякденній діяльності людини. Щоденно ми стикаємося зі змінами, що відбуваються в оточуючому нас світі, які на мові фізики називаються фізичними явищами. А така наука, як фізика розкриває перед нами різноманітні закономірності, пов’язані з цими фізичними властивостями. Фізика має надзвичайно величезне значення в сучасному світі. Без цієї важливої науки не було б фізичних відкриттів. Завдяки розвитку електроніки у нас з’явилися комп’ютери, телевізори та інша сучасна побутова техніка. За допомогою відкриттів в термодинаміці був створений автомобіль, а дослідження електромагнітної складової подарувало людству такий сучасний засіб зв’язку, як мобільний телефон. Фізика - одна з найпрекрасніших наук. Вона показує нам, який великий і водночас близький до людини світ, в якому ми живемо. Фізика дає змогу людині відчути свою велич, надзвичайну силу свого розуму, робить її наймогутнішою істотою у світі.


19 листопада 2018 учні 4 Б класу побували на хлібзаводі "Кулиничі".Познайомились з виробництвом хлібо-булочних виробів. На майстер-класи власноруч виліпили здобні сердечка і по смакували ними .Екскурсія була захоплююча, пізнавальна.


участь у районному конкурсі патріотичної пісні «Найдорожче» в 2018 році  приурочений  до Дня Збройних Сил України

15 листопада 2018 Наші конкурсантки : Білюк Діана, Андрєєва Владислава, Бакальчук Юлія, Мороз Олександра, Білецька Надія, Кабанцева Анастасія, Шевчук Анастасія і куратор Ткаченко Анастасія Валеріївна. Конкурс проходить з 2000 року. Тематика пісенного матеріалу має різноманітний характер: народні, козацькі, стрілецькі, військові,дитячі, колискові, пісні воєнних років, пісні про військові професії, родину, мир, збереження екології, визвольні пісні народів світу, Гімн навчального закладу. Цього року пропонуємо провести серед школярів неформальне опитування «Що для тебе найдорожче?» та згідно результатам визначитися із темою пісні. На творчому батлі хорових колективів журі, глядачі і учасники зможуть прослідкувати своєрідну шкалу цінностей української молоді. Мета та завдання: -  сприяти розвитку патріотичного виховання в умовах відродження національної культури серед дітей та молоді; -  формувати патріотичні почуття,визначення активної життєвої позиції у школярів через виконання пісенного матеріалу та художню майстерність; -   сприяти формуванню особистого ставлення до історії, сьогодення та майбутнього України; -  підтримати педагогів музичного мистецтва та керівників хорових, вокальних колективів, які сприяють розвитку хорового мистецтва серед школярів району; -  сприяти обміну досвідом між творчими колективами та педагогами.


Наші команди з флорболу

14 листопада 2018 Ми тренуємось, ми стараємось і готові до змагань. Флорбол — командний вид спорту. Один з різновидів хокею, грається пластиковим м’ячем, удари по якому наносяться ключкою. Ціль гри: забити м’яч у ворота суперника. Флорбол народився у Швеції в 70-их роках минулого століття і швидко здобув популярність в Європі, насамперед у самій Швеції, а також у Фінляндії і Швейцарії. У 1986 році цими країнами була заснована Міжнародна федерація флорболу (МФФ). На сьогоднішній день МФФ об’єднує флорбольні федерації 49 країн, що значно укріпило позиції флорболу у всьому світі, у тому числі в США, Канаді, Японії, Індії, Сінгапурі і Австралії. Найбільш розвинута структура цього виду спорту у Швеції. У флорбол грають усі види населення. Є команди бізнесменів, викладачів, школярів, пожежників, міліціонерів. В країні діють понад 1000 флорбольних клубів, і вони регулярно проводять офіційні змагання. Перший чемпіонат світу з флорболу серед чоловіків відбувся у 1996 році. Сьогодні на кожному континенті земної кулі існує хоча б одна флорбольна асоціація, у тому числі в Африці, де перша національна федерація з флорболу була створена у Сьєрра-Леоне. У лютому 2008 року флорбол отримав визнання Міжнародного олімпійського комітету (МОК). Можливо вже у 2020 році флорбол увійде в програму літніх Олімпійських ігор.


1- А Урок малювання « Кошик з дарами осені»

15 листопада 2018 Восени врожай збирають На городах і в садках. Груші, яблука звисають На тонесеньких гілках. В лісі білочка руденька Під пеньком знайшла грибок. Ухопила — та хутенько Заховала в теремок.


Гості,працівники банку завітали в 2г клас з бесідою Що таке банк,гроші...

13 листопада 2018 «Перед кожним батьком рано або пізно встає питання видачі чаду кишенькових грошей. І часто навіть у забезпечених родинах його рішення викликає труднощі, адже необхідно визначити суму грошей, яка буде достатньою для дитини, але при цьому не розбалує його. В сучасному суспільстві дуже важливо навчити дитину правильному ставленню до грошей, але при цьому треба дати йому зрозуміти, що це не головне в житті. Щоб добитися потрібного результату, важливо розібратися, як правильно організувати процес виділення коштів на кишенькові витрати. Давати гроші дитині можна, якщо:  Він вже має чітке уявлення, що таке гроші та звідки вони з’являються в сім’ї, знає, що батьки їх заробляють і розуміє: далеко не все, що він хоче, вдасться купити.  Він може розповісти, як і на що витрачати гроші. Дитина повинна розуміти, що навіть найменша сума – це велика відповідальність, тоді він буде вчитися робити покупки свідомо, а не під впливом миттєвого рішення.  Він вже має успішний досвід походу в магазин за покупками, може розрахувати потрібну йому суму, перерахувати здачу і не забути її забрати. Якщо ви без проблем можете послати дитину за хлібом або інший нескладної покупкою для будинку – це ознака того, що він готовий до отримання перших власних фінансів.»


07 листопада 2018 «The LEGO Foundation» Шість цеглинок в освітньому просторі школи, урок англійської мови у 1-Д класі. Повторюємо кольори, шість цеглинок LEGO, шість кольорів.


07 листопада 2018 «Облітає листячко з дерев, вітер лоскоче щоки осінньою прохолодою, сумним ключем відлітають у вирій журавлі, а ми радіємо! Ще б пак, осінь — найяскравіша пора року: ліси та поля розшиті золотом, тихо шарудить багряне листя під ногами, а в повітрі кружляє срібляста павутинка бабиного літа — дух перехоплює від такої краси!»


07 листопада 2018 «The LEGO Foundation» Шість цеглинок в освітньому просторі школи, урок математики у 1-Д класі вивчаємо цифру 7.


07 листопада 2018 наша команда учнів 5-г та 6-в класів «Всезнайки» приймала участь у інтелектуальній грі «Веселі чомучки». Перший тур конкурсу, де беруть участь 17 команд Дніпровського району м.Києва.


06 листопада 2018 урок цікавої математики 1-Г клас. Сьогодні ми вчили цифру 7.


06 листопада 2018 перед канікулами ми висаджували квасолинки, а сьогодні диво відбулося вони проросли. Такі гарненькі, тендітні але сильні та стійкі.


День пам’яті, 75 річниця визволення Києва.

06 листопада 2018 Цього дня, 75 років тому, Київ був визволений від нацистських окупантів. Гітлерівська окупація Києва тривала 778 днів – з 19 вересня 1941 до 6 листопада 1943 року, пише Укрінформ. Це відбулось у результаті Київської наступальної операції, яка тривала з 3 до 13 листопада 1943 року і була складовою частиною Битви за Дніпро – однієї з наймасштабніших і найкровопролитніших воєнних операцій у світовій історії. У ній були задіяні до чотирьох мільйонів людей з обох сторін, а втрати складали до понад двох мільйонів осіб. Під час визволення Києва радянські війська зазнали величезних втрат, адже за негласним наказом Сталіна столицю України треба було взяти до чергової річниці Жовтневої революції. Як відомо, найзапекліші бої точилися за Букринський плацдарм, який, на противагу Лютізькому, не був успішним. Ніч з 5 на 6 листопада стала вирішальною в битві за Київ. По Брест-Литовському шосе (проспект Перемоги) у місто прорвалися перші танки. До четвертої ранку опір противника в місті було зламано. По обіді до Києва увійшли основні частини радянської армії. Місто було зруйновано і майже порожнє. В центрі – самі обгорілі руїни (відступаючи, гітлерівці підпалювали все, що могли), серед яких де-не-де можна було побачити окремих виснажених, деморалізованих киян. Більше мешканців зустрічалося на Подолі, Шулявці, Деміївці. Всього в місті на цей час нараховувалося близько 100 тисяч мешканців, тобто лише десята частина довоєнного населення.


25 жовтня 2018 Учні 2-Б класу перед канікулами «творили «подарунки для дідусів і бабусь! Захопились процесом та не могли зупинитись:))!!!!


25 жовтня 2018 Природознавство у 1-Д класі. Ми висаджували квасолинку. Проростай маленька!!! В нас білесенькі хустинки, Ми — маленькі квасолинки. Виростали у стручках, А смачні у пирогах, І у супчику, в борщі. Покуштуйте нас мерщій!


24 жовтня 2018 урок читання у 2-А класі. Білоруська народна казка «Легкий хліб».


24 жовтня 2018 наша команда брала участь у змаганнях з баскетболу 3 х 3 Дніпровського району м. Києва серед школярів. 4 місце серед 16 команд Дніпровського району м.Києва.


Орігамі 2-Г клас

23 жовтня 2018 Орігамі - "Складання паперу" - ціле мистецтво. Історія походження орігамі сягає своїм корінням в глибоке минуле. Знайомство з ним слід почати з древнього Китаю, де починаючи з 105 року н.е. з'явилися перші передумови для виникнення орігамі. У цьому році чиновник Цай Лунь офіційно доповів імператору про те, що створена технологія виробництва паперу. Багато років створення білого аркушу зберігалася в найсуворішій таємниці. Але поступово таємниця стала подорожувати до Японії разом з китайськими монахами. Історія виникнення Японського орігамі - мистецтва складати з квадратного аркуша без допомоги ножиць будь-які фігурки. Орігамі (оріґамі, яп. 折り紙 орі — «складати», камі — «папір», тобто «складений папір») — мистецтво складання паперу. Метою цього мистецтва є створення витворів шляхом використання схеми геометричних згинів і складок. Термін орігамі відноситься до всіх типів складання паперу, а не тільки японських зразків. В орігамі використовуються небагато різних згинів, але вони можуть бути скомбіновані багатьма способами й утворювати дуже складні фігури. Зазвичай фігури орігамі складають без розрізів з квадратного аркуша, сторони якого можуть бути різних кольорів. Усупереч найпоширенішій версії, у традиційному японському оріґамі, що сягає ери Едо (1603–1867), цих правил суворо не дотримувались і в багатьох випадках аркуші розрізали (кіригамі 切り紙) або фігури складали не з квадратного аркуша, а з прямокутного, круглого, трикутного тощо.


Вчимося читати 1-Д клас

23 жовтня 2018 Читання - це результат роботи уваги, мислення, пам'яті й мови дитини, тому ми вчимося читати з урахуванням роботи всіх вищеперерахованих процесів. Читацька культура – це складова частина загальної культури особистості, комплекс знань, умінь і почуттів читача, що передбачає свідомий вибір тематики читання, його системність з метою повноцінного і глибокого сприйняття та засвоєння літературного тексту. Читацькі уміння це: вміння читати, сприймати надруковане; оволодіння навичками самостійно і продуктивно працювати з різноманітними друкованими і електронними джерелами інформації.


18 жовтня 2018 Осінь, осінь. Все розфарбувала, Одягла довкілля в теплі кольори. Я сьогодні, наче, в казці побувала І мені всміхалось сонечко згори.


«Київпастранс» Дарницьке трамвайне ремонтно-експлуатаційне депо.

17 жовтня 2018 Сьогодні учні 7-Б та 7-В класів відвідали Дарницьке трамвайне ремонтно-експлуатаційне депо «Київпастранс». Відкриття руху кінного трамвая у Києві викликало необхідність збудувати спеціально обладнані стайні для коней та ангари для зберігання вагонів. Оці стайні і перетворилися з часом на повноцінні трамвайні депо, яке було створене 1 січня 1959 року для забезпечення трамвайних перевезень на Лівому березі міста. Вже 1 лютого 1959 року на лінію з депо було випущено перші вагони. Спершу депо обслуговувало лише 2 маршрути, 1964 року їх стало вже 5, згодом число вагонів та маршрутів лише зростало. Учні 7-Б та 7-В успішно пройшли практичний курс «Правила поведінки на дорозі та безпечне користування міським електротранспортом». Дякуємо Дарницькому трамвайному депо КП «Київпастранс» за прекрасну пізнавальну екскурсію та море чудових вражень!!!!


12 жовтня 2018 Це свято – чоловіче, твоє це свято, брате! СШ № 246. Кафедра історії спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 246 м.Києва з поглибленим вивченням англійської мови підготувала виховний захід до Дня Захисника України. Прийміть найщиріші вітання з Днем захисника України! Це свято має особливе значення. Воно нагадує про громадянський обов'язок і важливе чоловіче призначення. Наш святий обов'язок - зберегти мир і злагоду в суспільстві і на землі. Бажаємо Вам доброго здоров'я, щастя, благополуччя і всього самого світлого і прекрасного! Сьогодні Україна святкує славне свято, Це свято – чоловіче, твоє це свято, брате! Це свято тих, хто ладен у будь-яку хвилину Родину захищати і рідну Україну! Хай мир панує завжди і спокій навкруги, Будь-що тобі хай буде, мій брате, до снаги, Хай множаться здобутки, життя хай процвітає, Покровом Божа Матір тебе хай огортає!


12 жовтня 2018 Вітаємо наших джентльменів з Днем захисника Вітчизни!


12 жовтня 2018 А ми у ліс ходили, Там їжачків зустріли , І яблуками з грушками Вони нас пригостили. )


Шрифт Брайля

11 жовтня 2018 Знайомились із ним сьогодні у 2-Г класі, кожен учень "писав" своє ім'я самостійно, всі молодці, всі виконали це завдання на відмінно. Шрифт Бра́йля — рельєфно-крапковий шрифт для написання і читання сліпими, розроблений французом Луїсом Брайлем. ... Брайль використав порядок букв латинського алфавіту. Для позначення перших букв алфавіту використовують верхні й середні крапки шести крапок. Для позначення наступних букв додається нижня крапка ліворуч, потім ліворуч і праворуч, потім праворуч. Цими ж знаками позначаються і букви українського алфавіту з додаванням спеціальних знаків. Різні комбінації шести крапок дають можливість позначати також цифри, розділові знаки, математичні, хімічні й нотні знаки. Шрифт Брайля – це система письма, яка дозволяє незрячим і слабозрячим людям читати і писати за допомогою дотиків. Шрифт був винайдений Луїсом Брайлем (1809-1852), який сам втратив зір і став учителем незрячих людей. 


04 жовтня 2018 2-Г клас день розпочався яскраво. Майстер-класом із виготовлення флораріуму . Рослинний тераріум або флораріум - це контейнер зі скла або щільного пластику, усередині якого висаджені найчастіше вологолюбні рослини.  Флораріуми також часто називають «пляшковими садами» або «рослинними композиціями у скляних ємкостях». Ось і наші маленькі майстри створювали це диво.


02 жовтня 2018 профорієнтаційна робота наших практикантів з університету ім.Грінченка Лавриненко Юлії та Барташова Олександра. Завершальним етапом психологічної та практичної підготовки учнів до трудової діяльності є їх правильна професійна орієнтація. Професійна орієнтація - система навчально-виховної роботи, спрямованої на засвоєння учнями знань про соціально-економічні й психофізіологічні умови правильного вибору професії, формування в них уміння аналізувати вимоги різних професій до психологічної структури особистості, а також свої професійно значущі якості, шляхи й засоби їх розвитку. Правильний вибір професії зумовлює моральне задоволення, позитивну самооцінку, високу продуктивність праці, якість продукції. Він є точкою, в якій сходяться інтереси особистості та суспільства, поєднання особистих і загальних інтересів.


урок фізичної культури, розминка, «медитація)))» та естафета 2-Г і 4-Г класів

02 жовтня 2018 Фізкультура для дітей, як і для дорослих  є основою здорового способу життя. Кожна складова нашого організму потребує активних вправ та дій які сприяють її розвитку та підтримці у належному стані. Фізкультура підтримує серцево-судинну систему. Вона сприятиме розвитку гнучкості та силової витривалості м’язів. Після занять покращиться координація рухів та вміння тримати рівновагу. Звичайно, для дітей це не є аргументом, але це є стимулом для дорослих, які хочуть бачити свою дитину красивою, сильною та гармонійно розвиненою. Щоб зацікавити дитину заняттями з фізичної культури, потрібно правильно стимулювати її.


01 жовтня 2018 на уроці української мови у 2-Г класі ми сьогодні відгадували кросворд. Читали, відгадували слова, вписували їх у кросворд і нарешті дізнались ключове слово. Цікаво, пізнавально та весело!!!


П’ятниця у 2-Б була казковою!!!

28 вересня 2018 Почалася незвичайною ранковою зустріччю із чарівними окулярами!А завершилася неймовірним майстер-класом із виготовлення флораріуму:))!!!!!


1-А ранкова зустріч

27 вересня 2018 Ви сьогодні вже проснулись? Мамі зранку посміхнулись? Клас наш радо вас вітає! Настрій кожен гарний має? Станьмо разом в дружне коло! Привітай нас, рідна школо! Добрий день!


7-В клас здійснив захоплюючу подорож в країну Coca Cola

26 вересня 2018 Дізналися секрети виготовлення популярного напою, зазирнули на виробництво, весело і корисно провели час. Не обійшлося і без подарунків!!!


27 вересня 2018 1-Д клас ми ще маленькі, але вже пишемо літери на дошці. Стали букви у рядок І побігли в дитсадок. Хто у них за ватажка? Ну звичайно, буква А.


26 вересня 2018 в рамках місячника «Увага! Діти на дорозі» в нашій школі відбулась зустріч учнів 5-6-х 2-В класів зі шкільним поліцейським Занюк Лідією Борисівною – старшим інспектором ВЗГ УПП у м.Києві на тему : «Безпечна дорога до школи» та «Безпека дорожнього руху». А для учнів 1-Б та В класів відбулось перше знайомство із шкільним поліцейським, діти із зацікавленістю розглядали форму та слухали інспектора. А гра: Правила переходу через дорогу сподобалась та розвеселила малюків.


екскурсія на завод «Кока-Кола» учнів 8-А класу

25 вересня 2018 Де учні познайомились із виробництвом заводу та скуштували його продукцію. Окрім однойменного напою Coca-Cola на заводі виробляють ще Coca-Cola light, Coca-Cola Vanilla, Fanta, Sprite, соків та нектарів Rich, BotaniQ, холодних чаїв Nestea, енергетичних напоїв Burn та Gladiator, природної води Bonaqua. Наприкінці екскурсії учні мали можливість сфотографуватися у пам’ятній фото рамці на довгу згадку про завод «Кока-Колу».


стенд 3-В класу

25 вересня 2018 Осінь, осінь… Лист жовтіє. З неба часом дощик сіє. Червонясте, золотисте Опадає з кленів листя. Діти ті листки збирають, У книжки їх закладають. Наче човники, рікою Їх пускають за водою. З них плетуть вінки барвисті — Червонясті, золотисті.


"Геометричний будиночок"

21 вересня 2018 Сьогодні у нас був цікавий інтегрований урок у 1-Д класі (математика і праця) Вчимося розрізняти геометричні фігури та створювати із них композицію. Із семи геометричних фігур (трикутники, прямокутники та квадрат, який потрібно перетворити у два маленьких трикутнички). Потрібно створити будиночок і наклеїти його на картон. Юні майстри всі впорались із завданням. Молодці першачки !


19 вересня 2018 Чудовий день у 2-Б!!!Нова гра! Весела, але з глибокою виховною метою! Святкування Дня народження однокласника ! Спроба грати на справжніх музичних інструментах!!!!!Нам все вдалося!!!Навчатись в школі-це захопливо:))))


наша команда з боулінгу «Комета»

19 вересня 2018 На старті змагань «КосМікс – осінь 2018» під керівництвом тренера Анастасії В.


урок математики у 1-А класі

19 вересня 2018 Вчимось рахувати кути, порівнювати та розпізнавати фігури


Вивчення творчості Андерсена

18 вересня 2018 Інтегрований урок читання і праці. Створення образа головного героя казки " Гидке каченя".


ВІТАЄМО! І-місце. Спартакиада школярів Дніпровського району.

17 вересня 2018 Легкоатлетический естафета 8 х30м серед учнів 1-4 класів.


Екскурсія на «Поні ферму» учнів 2-Г класу

13 вересня 2018 Що може бути краще, ніж спілкування з тваринами ?! Тим більше з таким тваринам, як поні ?! Ось наші учні 2-Г класу здійснили подорож до благородних тварин - Поні. Поні (маленький коник) - підвид домашнього коня, характерною особливістю якої є низький зріст (80 - 150 см), потужна шия, короткі ноги, витривалість. Вважається, що перші поні з'явилися на островах Європи, півночі Скандинавії і на нинішній території заповідника Камарг (острова в дельті річки Рона на півдні Франції). Наші учні мали можливість ближче познайомитися з цими чудовими тваринами, побували в стайні, де маленькі конячки проживають, побачили особисті стійла вподобаних тварин, покаталися верхи. Так саме діти дізналися про історію походження поні, чим їх годують, що вони люблять і багато іншого цікавого та корисного!


Екскурсія на «Поні ферму» учнів 2-Б класу

13 вересня 2018 По́ні (англ. pony, від гал. ponaidh — укр. муц) — група порід коней, висота яких у холці не перевищує 150 см. У світі налічується близько 30 порід поні. Максимальна тривалість життя — 45-50 років. Відпочатку поні використовувались як тяглові тварини у шахтах та копальнях, в XX—XXI сторіччях їх розводять переважно задля дитячого кінного спорту, як домашніх улюбленців та задля виступів у цирку. Породи поні: Шетлендський поні Шотландський поні Валійський поні Ексмурський поні Фалабелла


2-Г клас «В очікування золотої осені»

17 вересня 2018 Діти створювали дивовижні парасольки. Гарний та веселий настрій, різноманіття кольорів все це було на сьогоднішньому уроці у 2-Г класі. «…Осінній дощ спокійний та неспішний. Зазвичай він не приходить раптово. Спочатку підіймається вітер, а небо затягують сірі хмари. Далі починає мілко накрапати дощ . Згодом він може посилитися , а може мжити потроху цілий день. Його краплі швидко збігають по листям дерев, а далі листя саме з жалем падає додолу.  Осінній дощ показує нам, що літо закінчилося, а природа готується до зимового сну. За стіною дощу десь угорі ховається чисте небо й сонечко, якого так не вистачає в холодну пору року! Але у природи немає поганої погоди, та навіть дощ залишає по собі одну приємну річ – свіже повітря. Після дощу восени так легко дихається!...»


в рамках місячника «Увага ! Діти на дорозі!»

14 вересня 2018Відбулась вікторина-гра для учнів молодших класів: "А чи знаєш ти правила дорожнього руху", яку проводили активісти учнівського самоврядування.


1-А клас урок малювання (дивовижні гілочки з підручного матеріалу)

12 вересня 2018


урок фізичної культури у 3-В класі

12 вересня 2018 Хто з фізкультурою на «ти», в житті досягне він мети, бо в спорті — міць та сила і для душі, й для тіла. Спорт - це життя. Власне, це є 100% правда - спорт сприяє продовженню людського життя, укріплює здоров'я і взагалі дуже позитивно діє на всіх нас. Можна написати цілу книгу про користь спорту, а можна сказати все однією фразою. Останнє дуже добре виходить у знаменитих мислителів минулого і сьогодення, давайте подивимося, що і як говорили ці люди. Є такі афоризми про спорт… Гімнастика подовжує молодість людини. Дж. Локк Життя не тільки боротьба, але й інші види спорту. Б. Крутієр Хто спортом займається, той сили набирається. Невідомий автор Отже, можна сказати, що фізкультура і спорт - це велика, потужна сила, яка зближує людей, дарує радість спілкування, здоров’я. Тож займайтеся фізкультурою і спортом, щоб здоров’я вистачило вам на 100 років вперед.


11 вересня 2018 У 2-Б сьогодні було багато творчої роботи!!!Працювали і з нашим улюбленим арт-буком, і робили свої маленькі леп-буки на уроці читання:) Робота на читання перетворилась на пригоду!!!!!!!!


05 вересня 2018 Сьогодні в 2-Б вчились вітатися по-різному!!! В хід пішли і руки,і ноги,і носи!!! Настрій від вправи піднявся у всіх:)) Навіть не вистачило жовтих защіпок! На останньому уроці досліджували зміни в природі . Малювали осінню айстру. Яскраву,казкову,чарівну і святкову!!!


05 вересня 2018 Сьогодні для учнів 5-А класу відбулося знайомство із зарубіжною літературою, цей предмет вони вивчатимуть вперше. Вчитель Бражник Олена Юріївна провела дослідницько-ігровий урок "Дерево читання". Учням було представлено сухе дерево, без листя. А вони прикрашали його своїми листочками, на яких кожен писав назву та автора останньої книжки, яку він прочитав. Наприкінці уроку нас радувало різнокольорове повнолисте Дерево - читання. Людина без книги, що дерево без листя!


05 вересня 2018 Сьогодні в молодшій школі відбувся ще один цікавий урок. Представники поліції провели бесіду з учнями 1-2 класів про правила дорожнього руху. Інспектори роз’яснили дітям, які є дорожні знаки і що вони означають. Разом з учнями наочно повторили правила руху при переході де є світлофор. Та основні правила, які дитина 5—9 років маєть знати й дотримуватись: Зупинятися, перш ніж зробити крок на проїжджу частину; Завжди використовувати підземний перехід, якщо він є; Перетинати дорогу тільки в зазначених місцях (біля світлофора, пішохідним переходом); Не переходити вулицю, почувши сигнал машин екстреної допомоги або спецмашин; Обходити припарковані машини; Якщо автобус або інший транспортний засіб закриває огляд, обійти його; Під час переходу вулиці подивитися ліворуч, праворуч і знову ліворуч; переконатися, що немає машин, і тільки після цього переходити вулицю; Триматися подалі від машин, що виїжджають заднім ходом; Ніколи не грати навіть на тихій проїжджій вулиці або дорозі; Не бігти через дорогу. Пограйте з дитиною в «дорожні знаки». Нехай вона знає, про що «говорять» дорожні знаки, розмітка, світлофор. Усе це допоможе їй краще розуміти зміст дій на дорогах, порядок і правила руху.


2-Б клас «Як весело ми відпочивали влітку!»

04 вересня 2018 2-Б клас ділимось спогадами про те, як ми гарно відпочивали влітку.


2-Г клас «Як весело ми відпочивали влітку!»

04 вересня 2018 Вересень щедро сонцем зігрітий. В школу повсюди сходяться діти. Квіти барвисті в них у руках, Вогники щастя ясніють в очах. В кожного радісна усмішка сяє. Дзвоником першим їх школа вітає. А в перший день про що можна говорити?... Правильно про те, як гарно ти провів своє літо та поділитися фото враженнями.


«Урок з поліцейськими»

04 вересня 2018 Старший інспектор СЮП, Дніпровського УПГУНП у місті Києві старший лейтенант поліції Крупеня О.В. та к-н поліції Ю.Є.Хоменко провели бесіду з правил поведінки учнів на дорозі, з правил поведінки з незнайомими людьми, як розпізнати шахрая, правил поведінки з незнайомими предметами «Дивись під ноги», як діяти в надзвичайних ситуаціях і куди телефонувати. Учні приймали активну участь у заході, задавали безліч питань та давали правильні відповіді на запитання поліції.


Перший день першокласників

03 вересня 2018 Ось і розпочався перший робочий день для першокласників. Сьогодні у них важливий день. Вчителі прагнуть сформувати уявлення учнів про школу як країну знань, розширити кругозір учнів про рідну Україну, про народну символіку та державні символи, викликати інтерес до пізнання своєї Батьківщини, її просторів, розвивати почуття патріотизму, заохочувати творити добро, здобувати знання, щоб бути гідним учнем своєї школи і громадянином своєї держави. Навчають дітей працювати в колективі, жити колективно, гратись та відпочивати разом. Тепер ми - єдина класна родина.


День Знань

01 вересня 2018 1 вересня – День знань – особливе свято не лише для школярів, а й для вчителів та батьків. Завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою день важко забути! Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі привітання та побажання – це все про одне із найважливіших шкільних свят. В цей день – 1 вересня – лунають привітання та теплі слова. Усі бажають школярам успіхів у навчальному процесі та щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження! А також особливу увагу приділяють тим, для кого перший дзвоник дійсно пролунав вперше, а для кого – востаннє. Хочеться побажати, щоб цей день не був причиною печалі, а запам’ятався довгоочікуваними веселими зустрічами, завзятим і дзвінким сміхом, новими цікавими знайомствами і пробудженням спраги до знань. Щоб сил і терпіння вистачило на весь прийдешній рік! Високих оцінок, легких контрольних, цікавих уроків і вірних друзів, з якими все, що було вже сказано, легко здійсниться!


Навчальний рік 2017-2018

Останній день табору

08 червня 2018


Третій день табору

06 червня 2018


Третій день табору

06 червня 2018


ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ НА КОНТРАКТОВІЙ ПЛОЩІ

02 червня 2018 Учні 9-А класу Зухт Абдель, 9-В класу Зубчевська Крістіна, Курінська Анастасія, Рикалова Анастасія, Садовий Владислав, Стінга Яна, Тарасун Катерина, 9-Г класу Башков Ігор, Краснощоков Олег, Титарчук Микола кружляли разом з 1022 танцорами у Київському вальсі, який об'єднав усю УКРАЇНУ!!!


Останній дзвоник

31 травня 2018 Весняний ранок. Йдуть до школи діти — Школярики великі і малі. Останній дзвоник, то ж в руках є квіти. А діти ці, немов весна Землі… Дзвінок востаннє нині пролунає Для тих, хто вже сьогодні випускник. А інших всіх зі школи відпускає, Зробивши старшими усіх на цілий рік. У них канікули, свобода-воля! Чарівне літо, річка, море, ліс! І ти тепер, як вітер серед поля, Хоч прямо мчи, а хоч лети навскіс! Останній день у школі! Чи ж не свято! Попереду походи, ігри, сміх. Книжок нових і радості багато, Та різних інших небувалих втіх.


6-А конкурс " Міс класу"

24 травня 2018 Дівчата були чарівними. Хлопці були членами журі. Все закінчилося солодким столом.


2-Г кл. «Наукове шоу», свято Останнього дзвоника

25 травня 2018


23 травня 2018 8-Г на екскурсії в Корсунь-Шевченківському.


24 травня 2018 в школі відбулося свято-нагородження (56 учнів) учасників, які приймали участь у VІІ Всеукраїнському конкурсі з німецької мови «Орлятко».


Свято в 1-А класі «Прощавай перший клас»

24 травня 2018


День вишиванки

17 травня 2018Цей день був заснований студентами Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича в 2006 році. Історія цього самобутнього свята почалася дванадцять років тому, коли студентка Чернівецького національного університету Леся Воронюк запропонувала всім своїм одногрупникам в один з днів одягнутися у вишиванки. Дівчину надихнув на цю ідею однокурсник, який регулярно носив вишиту сорочку. До акції долучилися не лише студенти, а й викладачі, а в наступні роки вона стала популярною по всій Україні і навіть за її межами. Датою свята був обраний третій четвер травня. Метою Дня вишиванки стала популяризація національного одягу та збереження культурних традицій. Щоб долучитися до свята, досить одягнути в цей день вишиванку на роботу, навчання, прогулянку. Протягом наступних років масштаби святкування в Україні тільки росли. Крім того, до нього почала долучатися українська діаспора по всьому світу. У 2014 році свято відзначали, крім України, вже у восьми країнах світу: США, Канаді, Німеччині, Італії, Франції, Португалії, Румунії, і навіть у Росії, незважаючи на анексію Криму і розв'язану Кремлем агресію на Донбасі. З початком бойових дій на Сході України вишиванки регулярно дарують українським захисникам. На сьогодні географія свята охоплює понад 50 країн. День вишиванки - колоритне українське свято, до якого може долучитися кожен. Ось і наша школа прийняла участь у цьому святі, в школі відбулися три флеш-моби «Україна – на весь світ одна єдина».


4- А клас. Державний дендрологічний парк «Олександрія»(Біла Церква)

16 травня 2018Олександрію було закладено у 80-х роках 18 століття графом Ксаверієм Браницьким. Названо на честь дружини графа — Олександри. Парк прикрашений бронзовими і мармуровими скульптурами, вазами, декоративними композиціями з великих глиб і штучних земляних піднесень. Колекційний фонд нараховує близько 2.500 видів рослин. Окремі з яких мають вік понад 200 років: сосни чорна та Веймутова, ялівець віргінський, тюльпанове дерево, модрини польська та європейська, дуб червоний, глід рожевий, махровий та інші. Особливу цінність становить багатовікова діброва парку. Нині Олександрія офіційно вважається найбільшим та найстарішим парком.


4-Б клас екскурсія до Державного дендрологічного парку «Олександрія».

16 травня 2018Державний дендрологічний парк «Олександрія» – найбільший ландшафтний парк в Україні, побудований в період Нового часу (18–19 століття). Парк графської родини Браницьких став культовим місцем серед відомих людей того часу: поетів, художників, державних діячів.Ландшафт величиною в майже 300 гектарів із неповторними архітектурними спорудами та садово-парковими композиціями приваблює тисячі туристів з цілого світу.


11 травня 2018Нещодавно учні 8-Б класу блукали вулицями рідного міста у пошуках порталів та цікавих місць Києва. У нагоді були отримані знання пригод Гаррі Поттера.


11 травня 2018учні 2-г класу відвідали Музей води. Цікавим місцем, яке розповідає про важливість такої б, здавалося, простої речовини як вода, є Музей води у Києві або ще Водно-інформаційний центр. Музей не лише цікавий своїм внутрішнім наповненням, але й його будівля є красивою архітектурною пам’яткою столиці, яка розміщена на високому пагорбі серед Хрещатого парку. Здається, що це середньовічний замок серед мальовничих пейзажів. Головна мета Музею води – розповісти відвідувачам про важливість цього життєво необхідного ресурсу. Музей є частиною паркового комплексу «Хрещатий». У водному центрі ви побачите, який шлях долає вода від дощових хмар аж до річкового осаду тощо. Така цікава експозиція знаходиться під землею, куди треба їхати ліфтом. В Музеї води багато динамічних експозицій, де вода постійно і безперервно тече. Також у музеї є зали, де йде дощ із грозою, або тече водоспад. У Музеї води ви дізнаєтеся багато нового про озера, річки і водоспади – це змінює попереднє уявлення людини про воду. Цікавинкою Музею води є й атракціон мильних бульбашок. Кожен з відвідувачів може опинитися у величезній бульбашці, яка вас повністю огорне.


10 травня 2018Сьогодні учні 4-Б та 1-Б класів були захоплені заходом "Книжкобус" !Вдячні організаторам за неймовірні враження, зікавезні завдання,сучасний підхід! Популяризація читання в наш час для малюків-надважлива справа!!! А ще кошти зібраний учнями буде направлений на закупівлю книг для села!Отримали задоволення і зробили добру справу.


10 травня 2018У рамках 73-ї річниці від Дня перемоги над нацизмом учні 9-В та 7-В класів вшанували пам'ять загиблих у Другій світовій війні та поклали квіти до Кургану безсмертя у парку "Перемога".


08 травня 2018 8 та 9 травня українці відзначають День пам'яті і примирення. У цей день вшановуємо пам'ять загиблих і постраждалих у Другій світовій війні. Ці дні присвячені пам’яті тих понад 80 мільйонів людей, чиє життя було обірвано насиллям світового масштабу, людям усіх рас і націй, чоловікам і жінкам, воїнам і мирному населенню, малим дітям і старикам, – усім загиблим і усім тим, хто вижив та пройшов через усі кола пекла Другої світової війни. Тим, хто загинув на її фронтах, в окопах і тим, хто загинув під час бомбардувань, побував у полоні, концтаборах, чи просто зник безвісти у вихорі воєнного лихоліття. Дні пам’яті та примирення були проголошені рішенням 59-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН 24 листопада 2004 року. 8 травня 1945 Антигітлерівська коаліція офіційно прийняла Акт про беззастережну капітуляцію збройних сил нацистської Німеччини. З цієї нагоди 8 травня 1945 року в багатьох містах Європи та США були проведені велелюдні святкування. В країнах-союзницях з антигітлерівській коаліції цей день відзначається як День Перемоги над нацизмом. В Україні, так само як і в світі, відзначається День пам’яті та примирення, який встановлено згідно з Законом України «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років». Таким чином, Україна розпочала нову традицію святкування 8 та 9 травня в європейському дусі пам’яті та примирення. Офіційне гасло пам’ятних заходів – «1939-1945. Пам’ятаємо. Перемагаємо». Новим символом Дня пам’яті та примирення з 2014 року є квітка маку. ЇЇ графічне зображення є своєрідною алюзією: з одного боку воно уособлює квітку маку, з іншого – кривавий слід від кулі.


08 травня 2018 концерт до Дня пам'яті та примирення 8 травня


08 травня 2018 5-А-класна година на тему «Ніхто не забутий, ніщо не забуте!»


05 травня 2018 у школі відбулась зустріч учнів 7-х класів із шкільним поліцейським: старшим лейтенантом поліції Занюк Лідією Борисівною - інспектором відділу зв’язків з громадськістю УПП у м. Києві. Лідія Борисівна провела бесіди на тему : Булінг. Якщо ви стали жертвою боулінгу та як діяти в цій ситуації.


У 3-б клас свято «Теплого пуху»

04 травня 2018 Дружити треба вміти. Діти малювали портрети друзів, розповідали вірші,танцювали,проводили конкурси.


4-А клас, урок трудового навчання «Маки»

04 травня 2018 Мак. Слово, як мить, а в уяві зринають квіти-вогники серед половіючого жита, дівочі віночки, букети-маковійки, різдвяна кутя , коржі з маком і багато іншого. Існує до ста видів маку, однак в Україні найбільше відомі та вживані мак городній та мак дикий, самосійний. Мак самосійний тримали в кожній оселі, як ліки та як оберіг для знешкодження впливу злих духів і всілякої нечисті. Для українців Мак — символ пам'яті жертв Першої світової війни, а згодом — жертв усіх військових та цивільних збройних конфліктів.


03 травня 2018 для учнів 3-х класів відбулася кіно-екскурсія по Чорнобильському радіаційно-екологічному біосферному заповіднику. Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник — природоохоронна територія в Україні, біосферний заповідник. Розташований у межах Іванківського та Поліського районів Київської області у Зоні відчуження Чорнобильської АЕС. Утворений Указом Президента України від 26 квітня 2016 року.


4-А урок малювання

02 травня 2018


В рамках тижня безпеки життєдіяльності 6-А відвідав Національний музей медицини України. Екскурсія проходи на тему : «Гігієна. Історія гігієни»

26 квітня 2018 Національний музей медицини України є одним з найбільших медичних музеїв не тільки в Україні, але і у Європі. В музеї представлено розвиток медицини в Україні з стародавніх часів до наших днів. В основу організації музею була покладена новітня концепція музеєзнавства, яка дозволила використати науково-методичні і документальні матеріали та експонати у комплексі з архітектурними, художньо-технічними і аудіовізуальними засобами. Крім стендової експозиції, в музеї створені оригінальні інтер'єри, з портретними фігурами відомих вчених і лікарів, та діорами, присвячені найбільш визначним подіям в українській медицині. В експозиції музею широко представлені і твори українського образотворчого мистецтва, що пов'язане з медичною тематикою. Робота по створенню цього музею була у 1983 р. відзначена Державню премією України у галузі науки і техніки. Указом Президента України від 15 лютого 1999 р. надано статус Національного.


4-А екскурсія по місту

25 квітня 2018 Київ - місто каштанів, але не тільки цим славиться столиця України. Також - один з найбільших європейських міст, колиска Київської Русі. У його архітектурі та стилі відбилися всі епохи розвитку сучасної України. Учні пройшли через багатовікову історію Києва, побачили головні визначні пам'ятки Києва, відчули дух древніх вуличок і чудову архітектуру столиці Київської Русі.


До Дня Чорнобильської трагедії- учениці 11- Б класу проводять лекцію для 5- тих класів на тему «Цивільний захист. Правила поведінки за надзвичайних ситуацій»

26 квітня 2018


«Крила натхнення 2018»

26 квітня 2018 Урочиста церемонія нагородження в рамках щорічного освітянського фестивалю «Крила натхнення 2018» за досягнення в галузі освіти, навчання, виховання, творчості відбулася 20 квітня в НВК №141 «ОРТ» Дніпровського району. Успішних освітян та дітей закладів освіти Дніпровського району привітали Петро Онофрійчук, голова Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації, та Наталія Іваніна, начальник управління освіти. Серед призерів були і наші вчителі початкових класів, які працюють за програмою «Освіта для життя», це Юношева Тетяна Володимирівна (1-Б кл.) та Забіяка Оксана Михайлівна (1-Г кл.) ВІТАЄМО наших колег!!!


Тиждень основ здоров’я та життєдіяльності

23 - 28 квітня 2018 Мета тижня: Формування у кожного вихованця активної життєвої позиції щодо власного життя та власної безпеки, озброєння його знаннями та навичками безпечної поведінки вдома, на вулиці, у колективі тощо, збереження та зміцнення здоров’я, формування здорового способу життя – одне з найактуальніших завдань роботи педагогічного колективу навчального закладу. Формування відповідального ставлення до власної безпеки має відбуватися на всіх етапах життя людини, а розпочинати його варто з раннього дитинства. Дорослі (педагоги, батьки) основну свою місію здебільшого вбачають у тому, щоб захищати та оберігати дитину, але дуже важливо – підготувати її саму до реального життя, насиченого різними подіями, зустрічами, ситуаціями, подекуди небезпечними. Тобто навчити дитину безпечно поводитись самостійно у довкіллі (предметному, природному, соціальному).


24 квітня 2018 100 років Українському флоту. Виступ Садового Владислава, учня 9-В класу, члена Військово-історичного клубу «Повстанець».


24 квітня 2018 для учнів 7 та 8 класів відбулась лекція, яку провела лікар-санолог Міського Центру «Здоров’я» Лисак Л.В. на тему: «Питання статевого виховання підлітків». Мета лекції: Сформувати поняття про соціальні аспекти статевого дозрівання, статеві взаємовідносини, наслідки статевих відносин; розкрити особисту і соціальну суть кохання як найвищого людського почуття, показати вплив кохання на духовне збагачення людини.


Тиждень основ здоров’я та життєдіяльності

23 – 28 квітня 2018 Мета тижня: Формування у кожного вихованця активної життєвої позиції щодо власного життя та власної безпеки, озброєння його знаннями та навичками безпечної поведінки вдома, на вулиці, у колективі тощо, збереження та зміцнення здоров’я, формування здорового способу життя – одне з найактуальніших завдань роботи педагогічного колективу навчального закладу. Формування відповідального ставлення до власної безпеки має відбуватися на всіх етапах життя людини, а розпочинати його варто з раннього дитинства. Дорослі (педагоги, батьки) основну свою місію здебільшого вбачають у тому, щоб захищати та оберігати дитину, але дуже важливо – підготувати її саму до реального життя, насиченого різними подіями, зустрічами, ситуаціями, подекуди небезпечними. Тобто навчити дитину безпечно поводитись самостійно у довкіллі (предметному, природному, соціальному).


Тиждень природничих наук. Біологія 9-Г клас, вчитель Мозгова Л.П. тема : «Не піддавайся шкідливій звичці! НЕ спалюй своє майбутнє»

19 квітня 2018 Паління — це найшкідливіше заняття, яке не можна кинути без зусиль. Це справжня наркоманія, і тим більше небезпечна, що багато хто не сприймає цю проблему серйозно. Нікотин — одна з найнебезпечніших отрут рослинного походження. Птахи (горобці, голуби) гинуть, якщо до їх дзьоба всього лише піднести скляну паличку, змочену нікотином. Паління і школяр несумісні. Шкільні роки — це роки зростання як фізичного, так і розумового. Організму потрібно багато сил, щоб справитися зі всіма навантаженнями. Як відомо, навики, звички, засвоєні в шкільному віці, найміцніші. Це стосується не тільки корисних, але і шкідливих звичок. Чим раніше діти, підлітки, хлопці, дівчата познайомляться з палінням і почнуть палити, тим швидше звикнуть до нього, і надалі відмовитися від паління буде дуже важко. Останнім часом з’являються молоді люди, що підкреслено негативно ставляться до спиртного та тютюнопаління. Вони вводять у моду підібраність, спортивний вигляд, простоту і ввічливість у поводженні з оточуючими, орієнтуються на здоровий спосіб життя. Але щоб стати повноцінною, корисною для суспільства особою, треба свій вільний час заповнювати осмисленими заняттями. «Хто хоче що-небудь зробити, шукає засоби. Хто не хоче робити нічого, шукає причини»,— свідчить відомий афоризм. Потрібно пам’ятати: здоров’я, радість життя і щастя — в наших руках.


Тиждень природничих наук. Географія 7-Б клас, вчитель Песецька В.І. тема : "Природничі зони Євразії"

19 квітня 2018 В Євразії представлені всі природні зони Північної півкулі. У західній частині материка переважаючий вплив Атлантичного океану зумовив зміну природних зон у напрямку з північного заходу на південний схід. У східній частині Євразії природні зони мають меридіональне простягання, що обумовлене мусонною циркуляцією повітряних мас на притихоокеанській території. Природні зони внутрішньої частини материка змінюються у широтному напрямі завдяки зміні температури та режиму зволоження в напрямку з півночі на південь. Оскільки Євразія лежить в усіх кліматичних поясах північної півкулі, тут представлені всі природні зони земної кулі:Арктичні пустелі, тундра і лісотундра; Тайга; Мішані ліси; Лісостеп і степ;Напівпустелі і пустелі помірного поясу;Субтропічні ліси і чагарники;Субтропічні і тропічні напівпустелі і пустелі;Савани і субекваторіальні ліси; Вологі екваторіальні ліси;Висотна поясність. Світ Євразії - це природне різноманіття.


Екскурсія до Національного музею "Чорнобиль"

19 квітня 2018 Експозиція налічує близько 7 тисяч експонатів — розсекречені документи, карти, фотографії, пам'ятки народної архітектури Полісся, зібрані експедиціями музею у Чорнобильській зоні відчуження. Експозиція розповідає про героїчну, самовіддану працю людей багатьох професій — цивільних і військових — по ліквідації наслідків найбільшої техногенної та радіоекологічної катастрофи сучасності — ядерної аварії на Чорнобильській АЕС. Тут можна побачити унікальні відеоматеріали про катастрофу і її наслідки, діючи трифазову діораму «Чорнобильська АЕСдо, під час та після аварії», діючий макет енергоблока ЧАЕС, які розширюють хронологічні та тематичні межі музею, підсилюють достовірність експозиції. Розсекречені документи, карти, фото, особисті речі, історичні реліквії, що зберігаються в музеї, є результатом науково — дослідної та пошукової роботи науковців музею, спеціальних експедицій у Чорнобильську зону відчуження, у постраждалі від радіаційного забруднення регіони України. Чимало представлених у музеї документів оприлюдненні вперше. За роки існування музей став музеєм національної трагедії, музеєм-пам'яттю, музеєм-надією, музеєм — символом нездоланності українського народу в найстрашніших випробуваннях. Незвичайність, силу емоційного впливу та філософський зміст його експозиції відмічають відвідувачі і преса багатьох країн світу.


Тиждень природничих наук. Географія гра-конкурс: ’’Найрозумніші’’ 7-Вкл. вчитeль Савчeнко Ю.М

19 квітня 2018


Екскурсія учнів 4-Б класу до Львівської майстерні шоколаду

18 квітня 2018 Для маленьких відвідувачів провели оглядову екскурсію, в ході якої цікаво та доступно ознайомили з технологією виготовлення шоколаду. Також, колежани стали учасниками майстер-класу з виготовлення шоколадних цукерок. А завершилася екскурсійна програма уроком етикету чайної церемонії, під час якого діти не лише отримали такі необхідні їм знання, а й пригостилися солодощами. Кожен колежанин отримав від Львівської майстерні шоколаду на згадку шоколадний подарунок.


17 квітня 2018 екскурсія учнів 10-А класу в Музей Української Народної Республіки. Екскурсія змістовна і цікава. Дуже гарний екскурсовод.


Тиждень природничих наук. 10-Б клас вчитель Мозгова Л.П. тема «Бактерії та їх будова. Користь та шкода від них»

18 квітня 2018 До найпростіше побудованих організмів, які можна бачити лише за великого збільшення під мікроскопом, належать бактерії. Традиційно їх вивчає ботаніка, однак це доядерні організми (прокаріоти), які разом з синьо-зеленими водоростями становлять царство Дроб’янки. Розміри бактерій значною мірою залежать від зовнішніх умов і коливаються в межах від часток мікрометра до кількох мікрометрів. Довжина їх становить 1 – 10 мкм (рідко більше), ширина – 0,2 – 1 мкм. Більшість з них одноклітинні, але є й нитчасті багатоклітинні види. Один із корисних видів бактерій - бродіння, або ферментація - це, анаеробне розщеплення вуглеводів під дією ферментів бактерій. Цей процес давно був відомий людям. Упродовж тисячоліть люди виготовляли вино, використовуючи спиртове бродіння, квасили плоди і овочі за допомогою молочнокислотного бродіння тощо. От же бактерії - це дуже маленькі, неймовірно древні і в якійсь мірі досить прості мікроорганізми. Бактерії є найпоширенішими і відповідно найчисельнішими живими організмами, вони без перебільшення всюдисущі і чудово себе почувають в будь-якому середовищі: воді, повітрі, землі, а також усередині інших організмів. Так в одній краплі води їх кількість може сягати кількох мільйонів, а в тілі людини їх приблизно в десятеро більше, ніж усіх наших клітин. Роль бактерій у природі і народному господарстві. Вище уже зазначалася важлива роль багатьох видів бактерій у процесах гниття та різних типів бродіння, тобто у виконанні санітарної ролі на землі. Бактерії також мають велике значення у колообігу вуглецю, кисню, водню, азоту, фосфору, сірки, кальцію та інших елементів. Багато видів бактерій сприяють активній фіксації атмосферного азоту і переводять його в органічну форму, що підвищує родючість ґрунтів. Особливо велике значення мають бактерії, що розкладають целюлозу й пектинові речовини, які є основним джерелом вуглецю для життєдіяльності мікроорганізмів ґрунту.


Тиждень природничих наук вікторина ’’Мандрівники’’ 6-Б кл. вчитeль Савчeнко Ю.М.

17 квітня 2018


День Цивільного захисту

17 квітня 2018 День Цивільного захисту - це можливість застосувати практичні навички та пригадати все про надзвичайні ситуації та правила поведінки під час стихійних лих і пожеж. На першому поверсі школи традиційно було оформлено виставку експонатів системи захисту органів дихання та шкіри, цивільний захист та засоби ураження, засоби і способи індивідуального захисту. Протягом дня у класах пройшли тематичні уроки, на яких учні дізналися, як діяти у разі виникнення надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру, можливих терористичних актів. Також в цей день відбулись спортивні змагання: естафета та матч з футболу, діти вчились користуватися засобами індивідуального захисту, у шкільному тирі відбулися стрільби для всіх бажаючих, також діти мали можливість розібрати та зібрати автомат. На третьому уроці відбулася традиційна навчальна евакуація та лінійка. Основною метою проведення таких навчань є удосконалення теоретичних та практичних знань, напрацювання в учнів умінь та навичок правильно і чітко діяти у різних надзвичайних ситуаціях щодо захисту свого здоров'я та життя.


16 квітня 2018 Вітаємо наших переможців змагань з шахів (СДЮШОР) на кубок Київського міського голови "Кришталево тура" : Прочаєву Аліну - ІІ місце і Соловйова Антона -ІІІ місце.


Математичний тиждень

13 квітня 2018 В рамках тижня інформатики та математики відбулися заходи з інформатики. "Подорож морями інформатики" 5-б,в,г; 8-а кл. Вчитель Бицюра Надія Михайлівна.


13 квітня 2018 Сьогодні до нас у школу завітали надзвичайні гості – справжні лицарі спортивно-історичний клуб «АЙНА БЕРА». Як розповіли нам мета клубу популяризація здорового образу життя, развиток спорту в Україні та пропаганда нового виду спорту. Ми побачили справжній бій на мечах та кожний бажаючий мав можливість спробувати себе у ролі лицаря. Дякуємо гостям!!!


У гостях у КАЗКИ

12 квітня 2018 Принцеса на горошині театр для молодшої школи


Математичний тиждень

12 квітня 2018 В рамках тижня точних наук у 7-В класі був проведений урок-подорож до країни "Тиск", учитель Карпук Л.І


Математичний тиждень «Космічна мандрівка» 8-А клас.

12 квітня 2018


Гра-вікторина «Математична мозаїка» 5-А клас.

11 квітня 2018 Математику царицею наук  Ми по праву вважаємо.  На її честь вікторину розпочинаємо. Математика – не лише цифри і знаки, це цікавий та захопливий світ логіки та роздумів. Вона вчить нас життю, приводить розум до ладу. На вікторині діти розгадували ребуси, розв’язували загадки-головоломки. Сьогоднішній день потребує від кожної людини нових знань,їх умілого практичного використання. Такого рівня знань можна досягти, лише навчившись добувати їх самостійно, постійно пізнавати оточуючий світ, вільно орієнтуватися в океані різноманітної інформації, швидко і логічно думати. Як це зробити правильно нам допоможе математика.


Інтелектуальна гра "Щасливий випадок" Турчак В.В. (учні 7-В класу)

10 квітня 2018 І сувора, й солов’їна  Математика-країна,  Праця тут іде завзята.  Вмій лиш спритно рахувати Вмій ділити, віднімати, Множить швидко й додавати. Вмій кмітливо все збагнути. Першим в відповіді бути!


З Великоднем! Happi Easter!

06 квітня 2018 На теренах України святкувати Великдень, як Воскресіння Ісуса почали ще наприкінці першого тисячоліття, із запровадженням християнства. Обидва свята збігалися у часі (весна, рівнодення) і стосувалися відродження життя і надій. З роками чужорідне свято стало частиною місцевої культури/ «Великдень, як і Різдво… мають у своїй основі сонячний (солярний) характер, тобто пов'язані із дохристиянською вірою в народження нового Сонця як божества, що є запорукою життя на землі. Отже, Великдень, у своїй першооснові — це святкування приходу весни, свято воскресіння землі та природи в цілому до нового життя. Великодні свята українців славні й своїми обрядами, що, без сумніву, є дохристиянськими». У святкуванні Великодня вбачають язичницьке коріння, котре сягає ще часів до зародження християнства. Зокрема в Україні в давнину землероби вірили, що померлі родичі продовжують жити під землею і можуть впливати на її родючість. Саме з цими віруваннями й були тісно пов'язані поминальні обряди навесні. Існує думка, що євангельська подія — привід святкування Пасхи та пасхальних обрядів, запозичена у язичницьких та юдейських культах і вже в оновленому вигляді пов'язана з особою Ісуса Христа. Християнські богослови не визнають спорідненості Ісуса Христа з язичницькими воскреслими богами і вважають істинними тільки євангельські твори. Прихильники язичницького походження свята вбачають сутність язичницьких обрядів крізь християнське оформлення свята. Сьогодні свято Великодня в Україні символізує також загальне відродження та оновлення світу. Збереглося багато звичаїв та обрядів, котрі здійснюються й досі, проте не мають прямого зв'язку з християнством.


04 квітня 2018 Учениця 8-Б класу, Костейчук Ярослава прийняла участь у конкурсі "Learning Contest",який було проведено в "Meridian International School" і повернулася з почесним ІІІ місцем.


04 квітня 2018 розпочався І-й відбірковий шкільний тур змагань з шахів на кубок Київського міського голови «Кришталева тура» серед учнів 1-4х класів. Переможці візьмуть участь у ІІ-му районному етапі змагань. Вперед до перемог!!!


Шкільний шаховий турнір «Кришталева тура»

03-04 квітня 2018 Україна входить до числа лідерів світового спорту. Гра в шахи завжди вважалась вершиною розумових здібностей людини і наша держава є флагманом в різних областях інтелектуальних змагань. Ось і в нашій школі 03 квітня 2018р. розпочався І-й відбірковий шкільний тур змагань з шахів на кубок Київського міського голови «Кришталева тура» серед учнів 5-11х класів. Переможці візьмуть участь у ІІ-му районному етапі змагань. Вперед до перемог!!!


7-Г клас стенд до Великодня!!!

03 квітня 2018 ІСТОРІЯ ПИСАНКАРСТВА Згідно з християнською легендою, історія писанкарства бере свій початок від дня, коли Христос був розіп′ятий за людські гріхи. Коли Господь ішов на Голгофу, то йому допоміг нести важкий хрест Симон Кириянин, перед цим залишивши на дорозі кошик з яйцями. Повернувшись назад, він побачив, що яйця стали різнокольоровими і з візерунками. Звідси і їх назва – великодні яйця. Кожна писанка – це ніби маленький світ. Тут і небо із зорями, і вода з рибами, і дерево життя з оленями й птахами, і засіяне поле, і трибанні церкви – усе це вималюване у певному порядку для того, аби підтримати лад та рівновагу у нашому світі. ТРАДИЦІЇ На сьогодні писанку вважають одним із найголовніших надбань української культури. У ній зашифровані елементи світу і природи, традиції минулого, магія національного світобачення. Тому українську писанку недаремно вважають символом українського народу. За технікою виконання писанки поділяють на «крашанки» – яйця пофарбовані у різні кольори природними барвниками; «крапанки» – яйця, на які воском наносять крапочки і занурюють у барвник. Потім віск знімають гарячою водою; «шкрябанки» – це, коли яйця фарбують, а потім голкою вишкрябують візерунок; «писанки» – яйця розмальовані спеціальним інструментом – писачком, за допомогою якого наносять орнамент, а потім яйце фарбують. Віск знімають за допомогою гарячої води; «мальованки» – розмальовані пензлем. Я писала писаночку Писала, писала, Щоби тая писаночка Славу здобувала.


28 березня 2018 Всесвітньо відомий мотиваційний спікер Нік Вуйчич приєднався до проекту «Безпечна школа», що впроваджується Міністерством освіти і науки та міжфракційним депутатським об'єднанням «За духовність, моральність та здоров'я України». Прес-конференції з нагоди старту проекту відбулась в Київському Палаці Дітей та Юнацтва 29.03.2018р. де Нік поспілкувався зі школярами-підлітками про те, як знайти друзів та втримати їх. Вуйчич розповів, що був першою дитиною з особливими потребами в Австралії, яка стала навчалася у звичайній школі, тому він на собі знає всі прояви зневаги та тиску з боку однолітків, де були присутні і наші учні та вчителі : Оленич Наталя Вадимівна та учнівське самоврядування школи: Данілевська Анастасія, Шевчук Руслан, Розуменко Ірина, Рикалова Анастасія, Писанко Анастасія, Соболєва Єлизавета, Садовий Владислав, Білан Кристина. Крім того, Нік Вуйчич обговорив зі шкільними вчителями (приймали участь вчителі Юрченко О.В., Виноградська О.О. та Кузьменко Ю.Г.), методистами та психологами питання щодо змін спілкування в школі, дитячому колективі та сім'ї задля уникнення насильства. Проект «Безпечна школа» триватиме упродовж року та охопить всю країну. Загалом передбачається інформаційна кампанія про запобігання цькувань дітей як з боку однолітків, так і з боку дорослих.


28 березня 2018 Вітаємо !!! Клименко Анастасію (7-А клас)  переможця районного творчого конкурсу "Мурчик Фест", її робота «Не турбувати, кіт у нірвані» отримала І - місце у номінації «Фотографія»!!!


28 березня 2018 Виїзна педагогічна рада "Компетентний учитель-компетентний учень" в м.Ніжині Чернігівської області


01 квітня 2018 Сьогодні наша кафедра вчителів української мови та літератури була на семінарі Нова українська школа


25 березня 2018 На Чемпіонаті черлідерів м. Києва та Київської області наша команда D.E.P.спеціалізована школа № 246 керівники Павлушко Андрій Володимирович, Дунаєва Катерина Олександрівна здобули 1місце хіп-хоп дуєт 3-5 років Гостюк Л и Шевченко  1місце хіп-хоп команда 5-8 років Дудченко Д Агеева М Зеленский Н Ворон Д Дяченко А Кулиш Е Печнева К Печнева М Пилипчук В. Файницька М. 2 місце хіп-хоп команда 9-12 років Серов Е Андреева В Селезньова Л Литовчак В Иванцева М Чуняк М Пличко К Макарова Л Давидюк Е. 3 місце хіп-хоп соло 9-12 років Иванцева М


Виставка молодшої школи. «Квіти весни»

Прийшов перший місяць весни — березень. Сніг ще лежить заметами в лісах і перелісках, але він став сірим і щільним, важким від води. Побігли струмочки. Ночами морозу вдається зупинити їхній веселий біг. Але все одно всюди відчувається весна. Прозорим блакитним небом пливуть хмари. Повеселіли птахи. Перша зелень крихітних листочків так радує серце — весна прийшла! І з'являються перші ніжні квіти серед снігу, що тане, і зволоженої землі. Це пролісок! У кожному куточку країни він свій. У Сибіру — це фіолетово-синій простріл, або сон-трава. У середній смузі пролісками звуть блакитну чубарку, білу анемону, медунку, гусячу цибулю, жовтий первоцвіт. Але справжній пролісок білосніжний родом із півдня Європи, там він росте в гірських лісах на вологому ґрунті. Латинська наукова назва роду пролісок — галянтус. Слово походить від двох грецьких коренів: «гала» — «молоко» і «антус» — «квітка», тобто в перекладі українською означає «молочну квітку». І дійсно, квітки проліска молочно-білі. Великий бутон, готовий ось-ось розкритися, схожий на краплю молока, що висить. Коли бутон розкривається, спочатку розходяться три зовнішні, довгі чисто-білі листочки, потім відкриваються три внутрішні, коротші.


16 березня 2018 урок англійської мови 1-А (група) вчитель Стьопіна Олена Віталіївна, вивчаємо будинок та кімнати в ньому «The old house».


День відкритих дверей в КПДЮ

15 березня 2018 Київському Палаці дітей та юнацтва відкрито IX Міжнародну виставку «Сучасні заклади освіти» та VII Міжнародну виставку освіти за кордоном «World Edu». Учні мали можливість ознайомитися з проектами, програмами українських та іноземних навчальних закладів та за бажанням вступити в ці заклади на навчання.


22 березня 2018 6-Б клас. Національний музей історії України. Інтерактивні екскурсії-квести "Від каменя до заліза" та " Козацькими стежинами"


21 березня 2018 Зустріч із шкільним поліцейським учнів 7-А класу та бесіда "Протидія булінку у дитячому середовищі"


21 березня 2018 участь у районному спортивно-масовому заході серед дітей та юнацтва «Олімпійське лелеченя» серед шкіл Дніпровського району, збірна команда учнів 6-8 кл. комбінована естафета – ІІ місце. Молодці!!!


21 березня 2018 учні 9-Г класу відвідали Приватбанк де вони прослухали курс  "Фінансова грамотність", кожен учасник отримав сертифікат.


Зустріч із шкільним поліцейським учнів 2-г класу та бесіда "Дитина та незнайомець". «Правила дорожнього руху»

21 березня 2018


Зустріч із шкільним поліцейським учнів 2-А класу та бесіда "Дитина та незнайомець".

21 березня 2018


Урок трудового навчання у 2-В класі. Виготовлення аплікації на тему : «Проліски».

15 березня 2018 Ранньою весною на галявинах серед талого снігу  крізь землю пробивається пролісок.     Перший вісник весни - невелика трав'яниста рослина. Листки зелені та довгі. Зазвичай стебло оточують два листочки. Пролісок зацвітає дуже рано. Квіти дрібні, правильної форми, подібні на зірочки. Вони є блакитні, сині, зрідка рожеві, білі. Сидять поодиноко або збираються у китиці. Завжди розташовані на верхівці стебла. Рослина наповнює повітря тонким ароматом.       Ростуть проліски купками під листяними деревами в лісі.


15 березня 2018 Світ безмежних дитячих фантазій, урок трудового навчання у 2-А класі. Тема : Пластилін. Діти робили казкових персонажів, тваринок та корзинки квітів.


11-А клас профорієнтаційна робота курсантів Національної академії внутрішніх справ.

14 березня 2018 Академія надає освітні послуги з підготовки фахівців ступенів вищої освіти бакалавра та магістра за спеціальностями «Право», «Правоохоронна діяльність» та «Психологія», ступеня магістра за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування», а також ступенів доктора філософії та доктора наук за науковими спеціальностями «Право», «Психологія» та «Філософія». Підготовка фахівців здійснюється за денною та заочною формами навчання за державним замовленням – для Міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції України, на умовах окремого договору – для інших центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується через Міністра внутрішніх справ, а також фахівців за рахунок коштів фізичних або юридичних осіб. Освітній процес і наукову діяльність забезпечують 29 кафедр і п’ять профільних наукових лабораторій, у яких працюють 68 докторів наук і професорів, у тому числі сім академіків і членів-кореспондентів галузевих академій наук, 360 кандидатів наук і доцентів.


09 березня 2018 9 березня 2018р. минає 204 роки з дня народження Тараса Григоровича Шевченка. Син кріпака, змалку сирота, талановитий юнак, що не мав змоги розвинути свій талант художника, став Світочем українського народу. Для більшості українців Тарас Шевченко є не лише літературним та мистецьким символом, а й уособленням всієї України. Поезії Тараса Шевченка переклали більш, як ста мовами світу. Його зображення друкують на державних грошових купюрах, поштових марках, на його честь встановлюють пам’ятники і численні меморіальні таблички, випускають ювілейні монети та засновують премії. Мабуть, не знайдеться в Україні жодної людини, яка у своєму житті хоча б раз не перегорнула сторінок «Кобзаря» Тараса Шевченка. І до сьогодні, через стільки десятиліть, його твори хвилюють та тривожать душі.


08 березня 2018 Весна прийшла і все кругом ожило. Сонячні промені пробиваються крізь хмари, проганяючи холод. Сніг сходить з пагорбів веселими струмочками. Звідусіль чується їх дзюрчання. Весна прийшла і принесла нове життя. Зима намагається ще втриматися на своєму троні, проте з кожним днем сили її тануть, вона не може протистояти весні. Всюди чується голос весни: крапель, дзюрчання струмочків, веселе щебетання птахів. Коли весна вже зайняла свої володіння, починають прилітати птахи. Як вони скучили за рідною землею, і повертаються кожен рік з теплих країн, долаючи величезні відстані. Саме перелітні птахи говорять про те, що прийшла весна. Зимове царство зруйновано і тепер буде тепло. Починають прокидатися природа. На деревах починає розпускатися листя. Прокидаються і перші весняні квіти підсніжники, які наче сніг вистилають землю. Саме ці квіти є символом весни. Дні стає довшим, і від цього ставати веселіше. Так і хочеться цілими днями гуляти по вулиці.


04 березня 2018 Вітаємо з перемогою! 4 березня 2018 пройшов чемпіонат Дніпровського р-н м. Києва з Черліденгу. Наша команда « D.E.P » керівники Павлушко А. В Дунаєва К.О. посіла  1 місце хіп-хоп дуєт 3-5 років Шевченко К. Гостюк Л. 1 місце хіп-хоп соло 6-8 років Приймаченко Д. 3 місце хіп-хоп соло 6-8 років Серов Є. 2 місце хіп-хоп соло 8-12 років Селезньова Л. 3 місце хіп-хоп соло 8-12 років Колот А. 1 місце хіп-хоп команда 6-8 років Дудченко Д. Агеева М. Приймаченко Д. Тичинській Т. Зеленський Н. Кордюков І. Ворон Д. Куліш Є. 1 місце хіп-хоп команда 8 -12 років Селезньова Л. Колот А. Паунко П. Литовчак В. Иванцева М. Чуняк М. Пличко К. Гангал А. Хижняк К. Кравченко К. Макарова Л. Колесниченко В. Колесниченко А.


28 лютого 2018 Успішно закінчилась перша сесія тренінгів для вчителів початкової школи! Дякуємо за плідну роботу та чудовий настрій! Проводила вчитель початкових класів Юношева Тетяна Володимирівна (1-Б клас).


27 лютого 2018 участь у XVII районному етапі Міського конкурсу читців поезії Тараса Шевченка, учениці 11-А класу Сімонової Єсенії з твором «І виріс я на чужині» та власною поезією «Кобзаре».


4-А клас урок малювання «Весняна природа»

23 лютого 2018 Немає нічого гарнішого, ніж весняний ліс. Він світлий та радісний. Навесні лісові дерева та кущі надягають нове вбрання. Свіже зелене листя знову шелестить на гілках. Земля під деревами вкривається травичкою та м'яким мохом. Все в лісі оновлюється навесні. Білі берізки, наприклад, прикрашаються пахучими «сережками». Навіть вічнозелені сосни та ялини в похмурому бору не лишаються осторонь від весни. Вони змінюють свою темну глицю на молоду, світлу та ніжну. По стовбурах дерев біжать свіжі соки, оновлюється навіть кора. Яскраве весняне сонце освітлює стовбури, вони неначе теж світяться бурштиновим світлом. Весна - це час, коли вся лісова природа радіє сонцю та теплу!


«Урок доброти» БФ «Щаслива лапа».

23 лютого 2018 відбулася зустріч учні 4-А, 1-А, 2-В та 4-В класів з представницею фонду «Щаслива лапа», спеціалістом з просвітницької діяльності. Мета зустрічі: виховання гуманного та відповідального ставлення до тварин. Учні молодших класів прослухали цікаво-пізнавальну відео-лекцію про дбайливе ставлення до тварин «Урок доброти». Потім діти відповідали на запитання вікторини, грали в пізнавальні ігри. Також учні поділилися своїм досвідом спілкування із домашніми улюбленцями.


22 лютого 2018 Майстер-клас у 1-А класі. Готуємось до свята весни. Медведик для мами та кошик солодких квітів для вчителя.


22 лютого 2018 у школі відбулась зустріч учнів 6-х та 9-х класів із шкільним поліцейським: старшим лейтенантом поліції Занюк Л. Б. - інспектором відділу зв’язків з громадськістю УПП у м. Києві. Лідія Борисівна провела бесіди на тему : Булінг. Кібербулінг. Кримінальна відповідальність, слідство, наслідки.


МАН

14 лютого 2018 Чухальонок Владислав, учень 11-Б класу, захищав МАНівську роботу з української літератури на тему, пов’язану із творчістю Володимира Свідзінського. На захисті були присутні представники Інституту літературознавства.


VIII Всеукраїнська гра з англійської мови «PUZZLE-2018»

22 лютого 2018 Відповідно до Указу Президента України від 16.11.2015 №641/2015 «Про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні» Кабінет Міністрів України розпорядженням від 10.03.2016 №199-р затвердив «План заходів, спрямованих на активізацію вивчення громадянами англійської мови, на період до 2020 року» шляхом проведення олімпіад з англійської мови, конкурсів та інших змагань серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів. З метою сприяння виконанню зазначених заходів та активного залучення у VIII Всеукраїнській грі з англійської мови «PUZZLE-2018», яку в 2017-2018 навчальному році буде проведено 19-23 лютого 2018 року. Гра сприяє зацікавленості учнів, допомагає  мотивувати активне вивчення англійської мови, підвищує інтерес дітей до читання, а також допомагає учням старших класів сформувати навички  роботи із тестовими формами контролю.


День Рідної мови

21 лютого 2018 Міжнародний день рідної мови — день, який відзначають щороку 21 лютого, починаючи з 2000 року. Про «підтримку мовного та культурного різноманіття та багатомовності» було оголошено на ХХХ сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО, що проходила 26 жовтня — 17 листопада 1999 року в Парижі. Міжнародний День рідної мови відносно молоде свято – до календарів усього світу воно ввійшло тільки у 1999 році. І в Україні воно також лише почало писати свою історію, хоча сама проблема української мови на українських землях нараховує кілька століть. Соціальні функції мови надзвичайно широкі. Дехто вважає мову лише засобом порозуміння між людьми. Насправді ж цим не вичерпується її значення. У мові закодовує нація всю свою історію, багатовіковий досвід, здобутки культури, духовну самобутність. Мова для кожного народу стає ніби другою природою, що оточує його, живе з ним всюди і завжди. Без неї, як і без сонця, повітря, рослин, людина не може існувати. Як великим нещастям обертається нищення природи, так і боляче б’є по народові зречення рідної мови чи навіть неповага до неї, що є рівноцінним неповазі до батька й матері. Згадаймо слова В. Сосюри: “Без мови рідної, юначе, й народу нашого нема".


20 лютого 2018 День Героїв Небесної Сотні — пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні. Пам'ятний день встановлено указом Президента України Петра Порошенка 11 лютого 2015 року з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року — лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України. Цього дня 2014 року під час Єврореволюції на Інститутській вулиці у Києві силові підрозділи режиму Януковича розстрілювали протестувальників. Всього за день було до ста жертв, яких назвали «Небесною Сотнею». О 22:17 Верховна Рада прийняла постанову «Про засудження застосування насильства, яке призвело до загибелі мирних громадян України», низка представників влади заявили про перехід на бік народу. День 20 лютого став переломним у ході подій Революції гідності.


16 лютого 2018 завершення тижня іноземних мов, святковий концерт до Дня Валентина


14 лютого 2018 Гра-вікторина «Love makes the world go round» 8-Б клас, вчитель Терещенко Н.А


16 лютого 2018 Вікторина «St. Valentine’s Day – the Day of Love and Friendship» 6-В кл. вчитель Мороз Л.Г.


16 лютого 2018 Учні 5-А та 5-В в рамках тижня іноземних мов брали участь у вікторині, присвяченій Дню святого Валентина.


Екранізація твору О.Генрі. The Two Gifts

16 лютого 2018 в рамках тиждня англійської мови учнями 8-А класу була поставлена та проведена екранізація твору О.Генрі. The Two Gifts


11-А та 11-Б класи гра «Who is above?» вчитель Шумякова А.І.

15 лютого 2018


Тиждень англійської мови

15 лютого 2018 В рамках тижня англійської мови і з нагоди святкування Дня Св. Валентина учні 10б та 8в класів приймали участь у грі: «Кохання наосліп». Цікаві конкурси і подарунки, яскраві презентації та веселі дискусії зробили захід живим і цікавим для всіх, не лише для учасників, а й для глядачів!


День Св. Валентина

14 лютого 2018 Традиційно День Святого Валентина проходить у школі, як і у всьому світі 14 лютого. Цього року за проведення Дня Валентина відповідає 10-В клас. Ще вчора вони прикрасили школу, різноманіття та кількість сердечок вражає, це ж скільки часу наші Амури витратили для їх виготовлення? У школі, вже традиційно, на кожному поверсі організували квести-станції з цікавими запитаннями та завданнями. На кожного учасника чекають оригінальні призи.  Силами учнівського самоврядування було підготовлено святкову скриньку для валентинок, де кожний має можливість надіслати листа-сердечко.  Також організовано виставку листівок та поробок за тематикою свята. 16 лютого у школі відбудеться святковий концерт.


Підготовка до дня Св. Валентина та Старокиївська легенда

13 лютого 2018 Традиційно на День всіх закоханих люди дарують один одному різні ласощі у формі сердечок. Квіти і маленькі сувенірчкики. Повелось це ще з Середньовіччя. Як писав літописець Семюель Пепіс в 17 столітті, 14 лютого закохані обмінювались маленькими подаруночками: рукавичками, перснями, ласощами. Та незмінними атрибутами свята залишаються валентинки, червоні троянди, голуби і купідончики. Виявляється, існує ще й легенда, яка розповідає про перебування святого Валентина в Україні, а точніше в Київській Русі. Свята Ольга та Валентин, за переказами, допомогли двом молодим киянам зберегти та зміцнити свою любов. Легенда унікальна тим, що немає тут незадоволених батьків, які були проти одруження дітей, немає скандалів і примирень, зате є дух справжнього, особливого Києва. А "мораль байки", як то кажуть, така: закоханих навчили, що одружуючись, вони не повинні відмовлятись від особистого покликання. Хто зна, чи було таке насправді, але на те вони й легенди… 


«Ліс взимку» роботи учнів 2-Б класу

09 лютого 2018 …Зима… Що за чудова пора року! А по-справжньому гарно взимку в лісі. На перший погляд здається, що взимку ліс спить, там панує тиша та спокій. Але насправді це не так. Ось із-за сірої хмари виглядає ласкаве сонечко, і вже не впізнати знайомої галявини. Все навколо іскриться, блищить, набирає світла. А сам ліс вкритий пухнастим білим снігом, неначе ковдрою, що виблискує у сонячних променях. Ось так вийдеш у тихий зимовий день у ліс, і не можеш надихатися тим прозорим повітрям, не можеш надивитися на цю красу. Вікові дерева зігнулися під тягарем інею, наче віддають поклон тому, хоти прийшов до них у гості. А ось раптом зірветься сніжний ком з вершини одного з дерев та розсиплеться на тисячі сніжних сріблястих пилинок, які ще довго коливатимуться у повітрі. Нерухомі, високі сплять багато чисельні сосни, відбиваючи лише тінь на білих, гладких заметах. Лише дуже уважній людині, що тихо ходить і прислуховується до кожного подуву вітра, під силу спостерігати за життям та красою цього зимового царства. Лише тоді відкриється нам уся неймовірна краса сплячого лісу…


Виховний захід – відкритий урок «Спілкування та толерантність» у 7-А класі

07 лютого 2018 Ірина Борисівна – соціальний педагог школи провела цікаво-пізнавальну бесіду з учнями 7-А класу про види спілкування та способи його сприйняття, значення висловлювань «Добре слово і кішці приємне», «Злим словом можна і вбити». Також учні переглянули 7-ми хвилинний науково-документальний фільм про те, як вода цікаво реагує на різні за значенням слова, які гарні візерунки вона малює з добрих слів і який безлад утворюється від грубих, поганих слів. Діти відповідали на запитання анкети. Наприкінці всі із задоволення переглянули тематичний мультфільм.


Евгеній Клопотенко

06-07 лютого 2018 Евгеній Клопотенко та команда кухарів готували для школярів страви з майбутнього Збірника рецептів. Цього разу практично всі страви дітям сподобалися, чесні оцінки та коментарі були надані в спеціальній анкеті.


Готуємось до Дня св.Валентина

06 лютого 2018 Майстер-клас: панно у техніці кінусайга. Саме в Японії, де виміром краси є поєднання людини та природи, могла народитися така техніка, як кінусайга. Мешканці Японії не тільки тонкі шанувальники прекрасного в усіх його напрямках, але й відомі також своїм бережливим ставленням до всього, що їх оточує, майстерно перетворюючи старі речі на нові. У них дуже поширений такий вид мистецтва, як картини з клаптиків шовку. Як кажуть, печворк без голки! Кінусайга за технікою виконання за багато століть змінилася. Попередньо нарізані шматочки тканини накладаються на плоску підкладку або об’ємний предмет. А їхні краї заправляються в спеціальні прорізи (канавки). В результаті поєднання шматочків різного кольору і форми вимальовується оригінальний сюжет або візерунок. Ось такий цікавий спосіб створення картин і декорування предметів інтер’єру можна освоїти за один день. Японська техніка кінусайга підходить як для самостійних занять рукоділлям, так і для уроків творчості з дітьми. Це чудова альтернатива звичному і в’язаному печворку. Техніка відмінно підходить для тих, хто на «ви» зі швейною машинкою або просто хоче освоїти нову справу.


3-В клас. Англійська мова.

01 лютого 2018 Вивчаємо підводний світ весело і яскраво Under the Sea! Дітей захоплює все нове і невідоме. І якщо по лісі або парку можна пройтися, а взимку і побачити сліди тварин і птахів на снігу, то світ під водою сповнений таємниць і загадок. Адже туди просто так не заглянеш. А там стільки всього цікавого: дивовижні рослини і водорості, рухливі рибки і грізні акули, веселі дельфіни і величезні кити. Там так цікаво! А ще цікавіше приймати участь у створенні власного морського світу: дивовижні рибки, чудові равлики та необмежений світ дитячих фантазій.


Тиждень зарубіжної літератури

02 лютого 2018 Бражник О.Л. дискусія в 11-Б класі за творами Бертольта Брехта, Альбера Камю, Пауля Целана, Олександра Твардовського, Костянтина Симонова (Трагічна правда війни) «Люди більш заслуговують на захоплення, ніж на зневагу».


Гордість школи

28-29 січня 2018 Мазур Богдан учень 10-А класу посів ІІ місце у відбірковому турі до національної збірної України по сучасному мечевому бою, турнір відбувся у м.Коростень.


100 річниця бою під Крутами!

30 січня 2018 в рамках заходів до 100 річниці бою під Крутами. Турнір зі стрільби у інтерактивному тирі та турнір з шахів серед учнів 6-х класів.


100 річниця бою під Крутами!

29 січня 2018 100 років тому, 29-го січня, поблизу залізничної станції Крути, що на Чернігівщині, відбувся бій між УНР та червоною гвардією. Кількасот студентів та кадетів виступили тоді проти 6 тисяч більшовиків. В українську історію ця битва увійшла як символ патріотизму і жертовності в боротьбі за незалежність України.  Бій під Крутами затримав наступ противника на Київ на чотири дні, що дало можливість українській делегації підписати Брест-Литовський мирний договір, який врятував молоду українську державність. У школі пройшли класні години, оформлений стенд «Події Української революції 1917-1921р.р.» і лекції для учнів школи, яку традиційно провів учень 9-В кл. Садовий Владислав активіст військово-патріотичного клубу «Повстанець». В актовій залі відбулась літературна композиція і перегляд фільму " Крути. Перша Незалежність" для учнів середньої та старшої шкіл.


До Дня пам’яті Героїв Крут

29 січня 2018 Перегляд кінофільмів «Українська революція» та «Бій під Крутами 29 січня 1918» для учнів 6-11 класів.


6-Б класу провели акцію "Нагодуй пташок"

26 січня 2018 учні 6-Б класу провели акцію "Нагодуй пташок" і розвісили на деревах біля школи власноруч зроблене печиво із насіння, зерна та горішків для пташок. А як ви допомагаєте пташкам взимку? 6-Б передає естафету 6-В, 7-Б, 7-Г, 8-Б класам і всім бажаючим!


Майстер - клас 1-3 класи

26 січня 2018 Савчук Богдана,майстер спорту,дворазова чемпіонка України з художньої гімнастики .


Урочисте нагородження в СШ № 246

26 січня 2018 в актовій залі нашої школи відбулося нагородження переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів. Молодці так тримати!


Тиждень трудового навчання

З 22 січня по 26 січня 2018 Мета проведення тижня: профорієнтаційна робота серед старшокласників, підвищення престижності та соціальної значущості робітничих професій, виховання позитивного ставлення, шани і поваги до праці та до людей праці, розкриття творчих здібностей учнів школи. Тиждень розпочався із загальношкільної виставки учнівських робіт. (План тижня) Протягом тижня трудового навчання можна було ознайомитися з цікавинками із світу праці, які були представлені на стендах у класах трудового навчання. В рамках тижня відбулися заходи, які охопили всіх учнів школи, під час проведення яких діти мали змогу продемонструвати свої уміння та здібності. Дівчатка 5-х класів показували свою майстерність у бісероплетінні. 6-А та 8-Б представили роботи з тканин, продемонстрували майстерність у виготовленні ляльок. Були проведені нестандартні уроки, щоб підкреслити наскільки тісно трудове навчання переплетене з іншими навчальними предметами і як необхідно застосовувати знання з інших предметів під час виготовлення виробів на уроках трудового навчання. Проведення щорічного тижня трудового навчання сприяє підвищенню престижу серед учнів та батьків, дає змогу багатьом учням розкрити свої таланти та вчить досягати своєї мети.


Нагородження шкільної футбольної команди 2009-2010р.н. депутатом С.Артеменко

09 січня 2018 року


1-А льодяне шоу

14 грудня 2017 року


1-А новорічне свято "Лускунчик"

09 січня 2018 року


Пригоди у Країні Казок

21 грудня 2017 року На передодні Нового року учні 4-Б класу здійснили подорож по сторінках улюблених казок і потрапили в захоплюючі чарівні новорічні пригоди у Країні Казок. Новий рік - чарівне свято, варто тільки повірити в казку, і вона відкриється для Вас!


Іграшковий майстер клас. 4-Б

14 грудня 2017 року Учні 4-Б класу приймали участь у майстер-класі по розмальовуванню ялинкової іграшки своїми руками, під керівництвом художниці Клавдієвською фабрики ялинкових прикрас. Всі діти дали волю своїй фантазії! Кожна дитина створила оригінальну і неповторну іграшку. Кулька, прикрашена своїми руками - це найкрасивіша і незвичайна прикраса для новорічної ялинки!!!


Кулінарний майстер клас. 4-Б

19 грудня 2017 року Учні 4-Б класу втілили в життя свої кулінарно-мистецькі фантазії в ході ароматного захоплюючого кулінарного майстер-класу з розпису імбирних пряників. Імбирне печиво, напевно, найпопулярніший новорічний десерт у всіх країнах. А красиво прикрашене різнобарвною глазур'ю воно може стати і оригінальним подарунком, і прикрасою новорічної ялинки. Будь-яка дитина, отримуючи готовий фабричний розписний пряник, обов'язково задає питання про те, хто розмальовує пряники, таємно мріючи взяти участь в цій справі і зобразити на прянику що-небудь чудове! Кожен учасник нашого заняття отримав два ароматних імбирних пряника (ялинку і сніжинку), глазур, присипку і інші прикраси, за допомогою яких легко втілити будь-які художні задуми. В результаті у юних кулінарів-художників вийшли два унікальних твори пряникового мистецтва, які можна подарувати, а можна з'їсти на вечірньому сімейному чаюванні під захоплені відгуки близьких і рідних. Майстер-клас з розпису пряників - це розвиток дрібної моторики, фантазії і художнього смаку в ході смачною гри!


Новий Рік

22 грудня 2017 року Наближення Нового року – це не просто переддень нових 12 місяців. Усе набагато складніше: це – ворота, які ведуть в нове, ні з чим незрівняне життя, сповнене тих самих чудес, в які ми вже й не віримо. Але ж у Новий рік можливо все, чи не так? Недарма народна мудрість каже: як зустрінеш його, так і проведеш. Новий Рік - одне із найзагадковіших свят, і не тільки тому, що його очікування й святкування пов'язане зі світом добрих казок і магії, але ще й тому, що в культурній загальнолюдській традиції - це, мабуть, єдина знаменна подія, що впродовж століть і щорічно відзначається людьми у всіх країнах і на всіх континентах. Найдавніша традиція зустрічі Нового року, як правило, пов'язана з розповсюдженим повір'ям: "як Новий рік зустрінеш, так його й проведеш".


11 грудня 2017 року Учні 4-Б зі своєю лісовою красунею, яку зробили для участі у виставці новорічних ялинок.


Уявний путівник. Японія. 4-Б

13 грудня 2017 року Екскурсія 4-Б класу з відвідуванням виставки японського мистецтва «Уявний путівник. Японія» в музейному комплексі «МИСТЕЦЬКИЙ АРСЕНАЛ». Класний керівник Йосипенко О.В. Незвичайна і суперечлива Японія ожила в картинах, рядках і предметах мистецтва. Віртуальна подорож в умовах виставкових залів стала справжнім відкриттям для дітей. Ця країна завжди приваблювала і надихала. Художники і поети склали безліч легенд, віршів і пісень, створили мільйони полотен. Будучи віддаленою від решти світу, Японія сформувала свою власну цивілізацію. Відвідавши захід, діти пройшлися по Японії сьогодення, минулого і майбутнього. Побачили китайсько-японську спадщину, збагачену місцевими та європейськими мистецькими традиціями.


Фабрика Іграшок

20 грудня 2017 року учні 3-Б класі відвідали фабрику ялинкових іграшок. Побували в різних цехах,побачили, як із простої скляної трубки видувають і створюють чудову ялинкову іграшку. Відвідали музей іграшки. На майстер-класі власноруч розписали свою іграшку, кожен учень отримав свій новорічний подарунок.


Клопотенко Євген

21 грудня 2017 року


3-А Новорічне свято

21 грудня 2017 року

Під зелену, під ялинку
					Ставляв Дід Мороз корзинку:
					В ній цукерки та пакунки,

					В ній солодощі, дарунки,
					І для цуцика сюрприз -
					Кістку Дід Мороз приніс!
				


Новорічні сюрпризи

21 грудня 2017 року уроки бувають не тільки пізнавальними, а ще й цікавими. Ось і Дзюба Оксана Олександрівна, на уроці трудового навчання, для учнів 6-А класу провела майстер-клас з миловаріння «Новорічні сюрпризи». Учні на 45 хвилин стали помічниками Діда Мороза і власноруч виготовили святкове мило - новорічний подарунок.


19 грудня 2017 року Наша учениця 2-В класу Прочаєва Аліна, стала найкращою, серед самих маленьких, на Чемпіонаті Европи в Катовіце. ВІТАЄМО!!!


День Святого Миколая

19 грудня 2017 року День Святого Миколая на паралелях 1-х, 2-х, 3-х класів спортивні змагання «Зимові розваги» із солодкими призами.


«Magic World of Winter Holidays»

19 грудня 2017 року в День Святого Миколая в 6-А класі відбувся виховний захід «Magic World of Winter Holidays» англійською мовою. Учні шукали подарунки від Св. Миколая. Захід був представлений у вигляді квесту. На різних станціях діти розв"язували цікаві завдання англійською мовою. На кожній станції вони отримували ключову літеру, а в кінці у них повинно було вийти слово підказка, де знаходиться їх подарунок від Св.Миколая. Дві команди впорались на відмінно. В кінці їх чеками смаколики!!!


18 грудня 2017 року від нас пішла чудова людина, вчитель з великої літери Сенчук Наталія Михайлівна В нашій школі вона пропрацювала 16 років, була головою шкільної профспілки. Наталія Михайлівна була гарною людиною, кваліфікованим спеціалістом, добрим та чуйним другом, вірним наставником. Такою назавжди вона залишиться в пам’яті та серцях рідних, друзів, колег та учнів. Сумуємо в зв'язку з її ранньою кончиною, висловлюємо глибокі співчуття рідним і близьким.


Виставка новорічних ялинок в початковій школі

15 грудня 2017 року Струнка, пишна, пахуча новорічна ялинка – справжня окраса новорічних свят. Свіжа, принесена в дім з зимового морозу, вона наче казкова лісова принцеса веде за собою святковий настрій. А наші наймолодші школярі створили ялинкову виставку з ялинок створених власноруч і звичайно в цьому їм допомагали наші творчі батьки. Їх ялинки прикрашені – яскравими кульками, іграшками, дощиком, цукерками у золотих обгортках. Маленькими фігурками казкових героїв, тваринок, янголів. Ще на гілки розкладений мохнатий сріблястий дощик та невагомі білі сніжинки.


Відбірковий тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018»

14 грудня 2017 року на базі нашої школи триває відбірковий тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018» номінації «УКРАЇНСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА» Сьогоднішні помічники учні 9-В, 5-В, 10-А та 11-А класів.


День відкритих дверей. Київський національний університет культури і мистецтв 11-А, 11-Б

13 грудня 2017 року


Андріївські вечорниці у 3-Б класі

13 грудня 2017 року Свято Андрія Первозванного вважається найбільшим передноворічним святом, яке відзначається ще з часів Русі 13 грудня. Андрій Первозванний входив в число 12-ти апостолів Христа, згідно з переказами, був братом апостолу Петру і був покровителем жителів України, Росії та Шотландії. Напередодні цієї дати прийнято збиратися на Андріївські вечорниці — ворожіння, з якими пов'язано безліч неординарних звичаїв. Традиції гулянь і найпопулярніші ворожіння на Андріївські вечорниці.Вечорниці проходять в ніч з 12-го на 13-е грудня і в основному святкуються тільки молоддю. • За традицією, в цей вечір і ніч хлопці робили різноманітні дрібні капості дівчатам (викрадали і ховали предмети одягу, прикраси). З настанням темряви хлопці лякали їх на вулицях або стукали у вікна, говорячи на різні лади, намагаючись таким чином звернути на себе увагу. • Дівчата ж в цей час займалися таємним обрядом — проводили ворожіння на судженого і на результат майбутнього сімейного життя. Іноді дійством керувала заміжня і щаслива у сімейному житті ворожка, але найчастіше дівиці виступали в ролі ворожок самостійно. Щоб дізнатися ім'я нареченого, дівчатам було приписано кидати знятого з ноги червоного чобота, — якнайдалі через голову. Кинуте взуття уважно розглядали, оскільки вважалося, що суджений прийде в будинок з того боку, куди вказує носок чобітка. • Не менш знамениті гадання з використанням кільця, скрученої з паперу квітки, ляльки і гілочок мирти. На всіх цих предметах ворожка робила замовляння, а потім пропонувала дівчатам по черзі тягнути жереб. Важалось, що та, яка витягне із загальної маси кільце, — незабаром вийде заміж. • Ворожіння з використанням дзеркал різної величина — ще один спосіб дізнатися свою долю. Дзеркала ставили навпроти один одного, а між ними встановлювали 3 запалені свічки. Дівчина сідала між дзеркалами і довго вдивлялася в відображення свічок. Вважалося, що так в дзеркалах можна побачити коридор свічок, а в ньому — і свого судженого. Андріївські вечорниці супроводжувалися веселими співами, довгими дівочими посиденьками, знайомствами і заграваннями молоді. Вечорниці тривали всю ніч, оскільки наступного разу молоді люди могли поспілкуватися тільки на гуляннях напередодні Різдва.


ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови

З 09 грудня по 08 грудня 2017 року на базі спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 246 м.Києва з поглибленим вивченням англійської мови відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мови для учнів 8 – 9 класів Дніпровського району. Приймало участь майже 400 учнів. Діти показували свої знання з письма, читання та аудіювання. Перевірку учнівських робіт здійснювало журі, в складі якого була методист РУО Богдан Людмила Анатоліївна та досвідчені вчителі району. Бажаємо успіхів всім учасникам олімпіади.


Підсумки Тижня правових знань

З 04 грудня по 08 грудня 2017 року В рамках Тижня правових знань та Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» в школі пройшли ряд цікавих заходів. Особливо слід відзначити правовий Брейн-ринг для учнів 9-х класів «Право і ми». Учні 11 класів розповідали учням 5-6 класів про Права дітей, по класам відбулись бесіди та класні години: «Права дитини з нагоди проголошення «Загальної декларації прав людини»». Створено інформаційні банери : «Дитино знай свої права» та «Юридична відповідальність неповнолітніх». Для учнів 10-х класів відбулась лекція на тему: Цивільно- правова та адміністративна відповідальність неповнолітніх, яку провів юрист Білан Олександр Петрович. Дякуємо за цікаву та пізнавальну лекцію.


Підсумки Тижня безпеки життєдіяльності

З 04 грудня по 08 грудня 2017 року в школі проходив Тиждень БЖД. Слід відмітити такі заходи : 6-А класний час на тему з відео презентацією : «Правила надання першої допомоги при травмах, нещасних випадках» ; учні 6-В класу провели бесіду для учнів 1-В класу Правила поведінки у зимовий період. Були поновлені класні куточки та шкільний стенд з Правил безпеки життєдіяльності. По класам пройшли бесіди, вікторини, години спілкування на теми: «Наша безпека – у наших руках», «Безпечна дорога до школи», «Увага! Мобільна небезпека», «Запобігання нещасних випадків», «Новорічні свята, щоб не трапилось біди. Пожежонебезпечні об’єкти», «Вулиці зимового міста краса – чи небезпека».


Японія. Уявний путівник

07 грудня 2017 року Мистецький арсенал виставка "Японія. Уявний путівник" 7-Б та 8-Б кл. Світ японських технологій.


Тиждень ОБЖД у 6-А

07 грудня 2017 року в рамках Тижня БЖД у 6-А класі пройшла класна година на тему: «Правила надання першої допомоги при травмах, нещасних випадках». Діти ознайомились із видами травм та надання першої медичної допомоги при них. А потім виконували практичне завдання з даної тематики.


День Збройних Сил України

06 грудня 2017 року Виступ представників військово-патріотичного клубу «Повстанець» та нашого учня 9-В класу члена цього клубу Владислава Садового для учнів 7-9 класів. Змагання з футболу серед юнаків 10-11 класів.


Міжнародний етап математичного конкурсу "Кенгуру"

07 грудня 2017 року щасливі учні 4-Б класу школи 246 отримали сертифікати за участь у Міжнародному етапі математичного конкурсу "Кенгуру", який відбувся 16 березня 2017 року. Вітаємо наших розумничків!!!


Брейн-ринг «Право і ми»

06 грудня 2017 року для учнів 9-х класів відбувся правовий Брейн-ринг «Право і ми».


Всеукраїнський конкурс з англійської мови "Гринвіч"

05 грудня 2017 року наші учні 3-11 класів прийняли участь у  Восьмому Всеукраїнському конкурсі з англійської мови "Гринвіч". За сім років свого існування конкурс став майданчиком для розширення можливостей та самореалізації у напрямі освоєння англійської мови для багатьох учнів у різних регіонах України та загалом нашої школи. Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч» проводиться відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 105 від 07.02.2013р., зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 26.02.2013р. за № 319/22851.


«Зупинимо СНІД разом»

01 грудня 2017 року у СПЕЦІАЛІЗОВАНІЙ ШКОЛІ І-ІІІ ступенів № 246 м. Києва з поглибленим вивченням англійської мови відбулася акція «Зупинимо СНІД разом» до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом . Вчителі та учні готували доповіді, проглядали фільми. Ростили ДЕРЕВО ЖИТТЯ ТА НАДІЇ всі разом вчителі, учні, технічний персонал, охорона і звичайно наш директор Чуприна Ольга Іванівна.


"Японія. Уявний путівник"

01 грудня 2017 року учні 7-Г класу відвідали цікаву виставку "Японія. Уявний путівник" Подорож - це більше, ніж переміщення між кількома місцями. Це не тільки занурення, відкриття, але й набуття іншого досвіду, емоцій, знань. Обрана для виставки форма мандрівки виражається і у різних відчуттях - зір, слух, дотик. Це концептуальна подорож залами, вісьмома "станціями", кожна з яких розкриває одне з обраних понять за допомогою традиційних і нових технологічних мистецтв, зображень, предметів, текстів, коментарів і приміток.


Зустріч із шкільним поліцейським

29 листопада 2017 року зустріч із шкільним поліцейським Занюк Л.Б. інспектором ВЗГ УПП у м.Києві в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» . Паралель 5- х класів – «10 головних правил безпеки для дітей» (правилу «ні насильство» - особлива увага) Паралелі 7 – 8 – 9-х класів – «Запобігання насильству над дітьми» Паралелі 10 – 11-х класів – «Відповідальність підлітків за порушення Закону»


Екскурсія до КНЕУ ім.В.Гетьмана учнів 10-А, 11-А, 11-Б класів з метою профорієнтації

28 листопада 2017 року Проблема вибору професії завжди була актуальною і тим більше, залишається такою в сучасних умовах. Яку професію обрати – одне з головних завдань у житті кожної людини. Підготовка учнів до свідомого вибору професії стає особливо актуальною тому, що орієнтація на певну професійну діяльність, свідомий вибір свого життєвого шляху є невід’ємною складовою всього навчально-виховному процесу в школі. День відкритих дверей у вищих навчальних закладах це допомога учням визначитися у своїй професійній спрямованості, зробити вибір та в майбутньому відчути щастя життєвої реалізації; вселити віру у власні сили та бачення перспективи кращого розвитку свого майбутнього. Потрібно не просто мріяти, а цілеспрямовано йти до мрії.


23 листопада 2017 року Відкритий урок в 7-А класі вчитель Єленовська В.В. тема: «Food and cooking».


22 листопада 2017 року в Університеті ім.Т.Г.Шевченка відбулася презентація книги «Жити далі» до Дня Гідності та Свободи. У книзі надруковані вірші наших випускників, учнів-поетів: Гресько Єлизавети (випускниці 2016р.); Стельмаха В’ячеслава (випускника 2017р.); представленого до Президентської премії 2017р.; Дияк Яніни (випускниці 2010р.) книга «Свобода слова». Книжки вручали воїни АТО та представники Майдану. Наші учні 10-А класу з вчителями української мови та літератури Прудкою В.М. та Іваніщенко А.В. вітали воїнів та своїх випускників-поетів.


21 листопада 2017 року учні 8-А класу приймали участь у цікаво-пізнавальній вікторині "Античність". Учні розбились на чотири команди із назвали античних героїв: "Ахіл", "Прометей", "Паріс" та "Одісей". Діти відповідали на запитання вікторини, розповідали про античних героїв та оцінювали відповіді своїх суперників.


20 листопада 2017 року Група учнів 7х класів, які мріють пов'язати свою майбутню профeсію з тваринами долучились до міського проeкту "ZOO-урок" (просвітницький цикл гуманного поводжeння з тваринами для школярів)Пeршe заняття відбулося сьогодні у Киівському зоопарку.


21 листопада 2017 року Екскурсія 4-Б класу (класний керівник Йосипенко Оксана Василівна) - автобусна екскурсія з відвідуванням хлібокомбінату «Кулиничі» (Київська область, Васильківський район). Діти побачили весь процес виробництва хлібобулочних виробів від замішування тіста до упаковки. Переглянули цікавий музичний фільм про історію хлібопечення. Змогли побувати в ролі маленьких пекарів, після чого їх чекало приємне чаювання з виробами власного приготування. Ну, а на останок, кожен отримав смачний подарунок.


12 листопада 2017 року участь членів учнівського самоврядування СШ № 246 (Данілевської Анастасії та Ірини Розуменко) у складі команди «РОС Дніпро» Дніпровського району в Київському дитячо-юнацькому форумі «Ми можемо більше» М18. Де кожний район представляв свій проектів. Наш район Дніпровський – І місце, наш проект найкращий)))


12 листопада 2017 року на кубку Києва та Київської області ансамбль сучасного танцю " DANCE ENERGY plus" D.E.P. зайняв І місце в номінації хіп-хоп команда і наші дуети: І місце Селезньова Валерія, Макарова Луіза; ІІ місце Колот Анастасія, Пличко Кіра. Сьогодні, для багатьох був дебют, і прем'єра нового номера! 30 чоловік на сцені! Це супер! Батьки спасибі за підтримку! Готуємося до наступних перемог!


10 листопада 2017 року учні 8-Г класу провели пізнавальну лекцію для учнів молодшої школи. Де вони розповідали про видатні місця Великобританії (Landmarks Great Britain) та про те як проходить День подяки (Thanksgiving day) та історію його походження.


10 листопада 2017 року у спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 246 м.Києва з поглибленим вивченням англійської мови відбувся захист проектів - макетів на тему: "Autumn in Great Britaіn", які учні власноруч виготовили на осінніх канікулах. Виставка присвячена видатним місцям Великобританії (Landmarks Great Britain) та Дню подяки (Thanksgiving day) . Всі свої проекти учні захищали англійською мовою. Журі було нелегко вибрати переможця.


09 листопада 2017 року Виступ вчителя української мови та літератури Прудкої В.М. на Всеукраїнській конференції «Українська мова вчора, сьогодні та завтра» та Cвято української писемності у 7-Б класі, захист власних творів.


10 листопада 2017 року Автобусна екскурсія «Легенди старого Києва» 2-Г по м.Києву з відвідуванням значущих історичних місць. Діти подивилися пам'ятник засновникам Києва, Києво-Печерську лавру, пам'ятник жертвам голодомору, храми Києва, а також центральну вулицю міста. Екскурсія пройшла в теплій, дружній атмосфері завдяки класному керівнику Наталії Павлівні Рудзинській.


09 листопада 2017 року учні та педагогічний колектив спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 246 з поглибленим вивченням англійської мови у День української писемності та мови, приймали участь у XVІІ Радіодиктанті національної єдності на Українському радіо. Акція мала на меті об’єднати всіх небайдужих навколо українського слова. О 12:00 на Першому каналі Українського радіо почалася годинна радіопрограма, присвячена акції: де розповідалось про історію радіодиктанту, його учасників, умови написання. Диктував диктант доцент Київського університету ім. Б. Грінченка Олександр Авраменко. Об 12:30 учні 5 – 11 класів та вчителі почали написання радіо диктанту. Девіз цьогорічного радіодиктанту – "Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета".


09 листопада 2017 року вчитель Солодовнік І.П. провела цікаву та пізнавальну інтелект- гру-свято «Спочатку було слово…» для учнів 5-Б класу. В процесі гри діти давали відповіді на цікаві запитання та відгадували загадки, читали вірші та гуморески, слухали пісні, які учні підготували самостійно. Також на свято було запрошено наш шкільний співочий гурт, дівчатка розповіли цікаві факти про українську мову та заспівали українську пісню. Весь захід був присвячений українській писемності та мові, метою було зацікавлення учнів до популяризації української культури та мистецтва, виховання любові до рідної мови, пошани до свого народу, розкриття краси та співучості української мови.


08 листопада 2017 року Звичайний урок читання в 1-В класі - незвичайна енергетика) Не треба особливого приводу для того, щоб згадати Гімн України. І як же приємно бачити, що першокласники знають та із задоволенням виконують цю урочисту пісню - державний символ нашої Батьківщини) Звичайний урок читання... І як же приємно.


06 листопада 2017 року 1-В клас. Гарні слова на початку дня - запорука чудового настрою і позитивного сприйняття шкільного життя! Вітаємо з початком другої чверті! ))) М'ячик 😊 гарного настрою заряджає всіх діток радісними емоціями! Згадка про перші канікули закарбовані на сторінках щоденника- чудові ілюстрації! Талановиті люди- талановиті в усьому)))


З 27.10.2017р. до 01.11.2017р. Осінні канікули. Екскурсія до Асканії – Нової, Зеленого Кута та Залізного Порту учнів 7-Б та 8-Б кл. з 27.10.2017р. до 01.11.2017р. З метою вивчення природних ресурсів нашої держави та поглиблення знання про козацьку минувшину та побут (майстер-класи з ковальства, бджолярства, гончарства, вміння володіти зброєю). Біосферний заповідник Асканія-Нова - це унікальний природний пам'ятник, розташований на півдні України: саме тут знаходиться єдина в Європі ділянка «непаханого» степу. Заповідник займає площу 11 тис. га на яких мешкає велика кількість звірів і птахів. Найбільш цінний заповідник різноманіттям степових трав і квітів, яких більше 400 видів. Асканія-Нова входить в число «100 великих заповідників і парків» світу. І це було тільки початком екскурсійних канікул…


03 листопада 2017 року останній день канікул, учні 6-В та 6-Г класів спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 246 м. Києва з поглибленим вивченням англійської мови провели цікаво та пізнавально. Вони були на пішохідній екскурсії «Київ стародавній», яка проводилась англійською мовою. З кожною прогулянкою захоплююся дітьми, які так цікавляться історією свого міста та англійською! В черговий раз дощик нам не завадив і ми багато говорили про Київ, його історію, архітектуру і традиції, і це все англійською.


04 листопада 2017 року хореографічний колектив «ВесНадія» спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 246 м.Києва з поглибленим вивченням англійської мови взяв участь у фестивалі «Київ скликає друзів 2017» . Вітаємо основний склад зразкового хореографічного ансамблю з перемогою у міжнародному фестивалі " Київ скликає друзів 2017", що відбувся 04.11.2017р. Дякуємо артистам за гарний виступ, позитивні емоції, журі за високу оцінку і добрі слова, глядачам за підтримку. До нових зустрічей та нових перемог! Працюємо далі.


02 листопада 2017 року Ось така весела та пізнавальна сьогодні у нас була педрада.


31 жовтня 2017 року Осінні канікули 7-А "Перлина Закарпаття".


31 жовтня 2017 рокуДітям канікули, а вчителі школи самовдосконалюються. В школі пройшов тренінг для вчителів, який провела Президент Всеукраїнської громадської організації «Соціальна взаємодія. Ініціативи. Творчість. Інновації» - Бєлова О.М.


27 жовтня 2017 року I (шкільний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізичної культури серед учнів 10-11 класів. Гімнастика,човниковий біг 6,9,18м,потрійний стрибок з місця.

  Дівчата:
 • І-місце Ільїна Ксенія
 • ІІ-Гібельчук Оксана
 • ІІІ-Ватрушкіна Марія
  Хлопці:
 • І-Гладкий Ярослав
 • ІІ-Броншваль Річард
 • ІІІ-Веклич Артем


27 жовтня 2017 року 2-Б клас провів «Свято осені » - найщедрішої пори року.


27 жовтня 2017 року 3-Б клас провів «Свято осені » - найщедрішої пори року.


26 жовтня 2017 року Святкування Дня іменинника в 4-Б класі з розважальною програмою – виїзне шоу «Кріо-лабораторія» плюс вогняне шоу «Труба Рубенса» із науково-розважального центру «Експериментаніум».


26 жовтня 2017 року «Новий канал» телевізійна передача «Дешево і сердито» з Олександром Педаном в 4-Б класі.


26 жовтня 2017 року Профорієнтаційна робота шкільного психолога Бражник О.Ю. з учнями 10-В класу. Завдання профорієнтації полягає в ознайомленні учнів з професіями та вихованні спрямованості на самопізнання як основу професійного самовизначення. Адже правильний вибір професії зумовлює моральне задоволення, позитивну самооцінку, високу продуктивність праці.


26 жовтня 2017 року 1-Г клас навчається за новою освітньою програмою «Освіта для життя!». Сьогодні у них був Інтегрований урок вивчення музичних інструментів. Під час інтегрованих уроків учні комплексно засвоюють і накопичують знання й уміння, вчаться цілісно сприймати навколишню дійсність. З огляду на це у початковій школі такі уроки відіграють важливу роль у розвитку пізнавальних здібностей учня та становленні його особистості. Водночас, як вказано у концепції Нової української школи, інтеграція навчального матеріалу в змісті споріднених предметів є одним зі способів призвичаєння дитини до шкільного життя.


25 жовтня 2017 року учні 6 – 9, 11класів спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 246 м.Києва з поглибленим вивченням англійської мови взяли участь у VІІ Всеукраїнському конкурсі німецької мови «Орлятко 2017». Учасники зайняли свої місця, пояснення правил конкурсу, роздача бланків, правильне заповнення атрибутів учасника і…а далі нам не можна, далі все в руках самих учасників. Зичимо вдачі!


20 жовтня 2017 року Учні 3-Б і 3-Г кл. екскурсія по м.Києву 20 жовтня «Казковий Київ».


20 жовтня 2017 року 6-Б клас та 6-В клас. Екскурсія до Ашану та майстер-клас з Євгеній Клопотенко.


20 жовтня 2017 року 1-Б вчився створювати журнал разом з "Пізнайко"! Учні були і художниками, і друкарями, і редакторами... А ще кожен з них разом із батьками створив свій власний артбук, в якому ми будемо зберігати свої враження!!! Робота, якою можна пишатися!!! Спогади, які залишаться на все життя!!!


19 жовтня 2017 року члени літературної студії «Чорнобривці» спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 246 м.Києва з поглибленим вивченням англійської мови приймали участь у засіданні – святі Малої академії наук, під назвою «Краса і сила рідної мови». Учні читали свої вірші. Презентували збірку Антоніни Курінської «Кольорова поезія». Зі своїми творами виступала керівник студії Прудка В.М.


20 жовтня 2017 року 1-Г Чарівне осіннє дерево.


13 жовтня 2017 року Цікавезний тиждень в 1-Б! Ми досліджуємо, вивчаємо, творимо і насолоджуємось навчанням!!!


13 жовтня 2017 року в актовій залі школи відбулась лекція в супроводі відеоряду з нагоди 75-річчя створення УПА на вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України. Матеріал на тему : «УПА. Відповідь нескореного народу» підготував та виступив Садовий Владислав учень 9-В класу.


11 жовтня 2017 року в рамках декади військово-патріотичного виховання до Дня Захисника України в спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 246 м.Києва з поглибленим вивченням англійської мови були проведені змагання на першість школи по стрільбі з пневматичної зброї між учнями 7-11 класів та змагання по стрільбі ( електронний тир) серед учнів 5-7 класів. Також було організовано тематичну виставку до Дня Захисника України. Учні 1-5 класів приймали участь у виготовленні оберегів для воїнів-патріотів України.


11 жовтня 2017 року наша шкільна команда Prime приймала участь у районній інтелект грі, яка проходила на базі школи 234. У грі приймало участь 16 команд шкіл Дніпровського району м.Києва. Чекаємо на результати.


11 жовтня 2017 року в рамках тижня національно-патріотичного виховання до Дня Захисника України в спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 246 м.Києва з поглибленим вивченням англійської мови проходять ряд цікавих заходів, одним із них були спортивні змагання козацького історичного багатоборства «Козацькі розваги» серед учнів 5 класів. В залі зібралась вся паралель п’ятих класів - чотири команди, учні змагались із завзяттям та спортивним вогником. По завершенню змагань учасникам та призерам були вручені грамоти.


10 жовтня 2017 року 1-Г клас. в спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 246 з поглибленим вивченням англійської мови відбулася зустріч учні 1-Г класу з спеціалістом з просвітницької діяльності благодійного фонду «Щаслива лапа» Бондар Оксаною. Учні прослухали цікаву відео-бесіду про дбайливе ставлення до тварин «Урок доброти». Головною метою уроку було виховання гуманного та відповідального ставлення до тварин. Потім діти відповідали на запитання вікторини, грали в пізнавальні ігри. Кожен учень мав можливість розповісти про свого домашнього улюбленця.


10 жовтня 2017 року 1-В клас. в спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 246 з поглибленим вивченням англійської мови відбулася зустріч учні 1-В класу з спеціалістом з просвітницької діяльності благодійного фонду «Щаслива лапа» Бондар Оксаною. Учні прослухали цікаву відео-бесіду про дбайливе ставлення до тварин «Урок доброти». Головною метою уроку було виховання гуманного та відповідального ставлення до тварин. Потім діти відповідали на запитання вікторини, грали в пізнавальні ігри. Кожен учень мав можливість розповісти про свого домашнього улюбленця.


06 жовтня 2017 року учні 7-Г та 7-В класів спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 246 м.Києва з поглибленим вивченням англійської мови відвідали мальовничий дендропарк «Софіївка» м.Умань. Екскурсія відбулася з метою ознайомлення учнів з різноманіттям природних заповідників України, розвитку пізнавального інтересу, вихованню почуття гордості за нашу країну, естетичні смаки та уміння бачити прекрасне в природі.


07 жовтня 2017 року 1-Г клас проект «Освіта для життя». Закінчили другий проект «Шкільний портфель». Було дуже багато цікавих робіт, які діти виконували з великим задоволенням.


04 жовтня 2017 року в рамках Десятого Міжнародного Фестивалю кіно для дітей та юнацтва «Крила» «Дні Скандинавського кіно» учні 7-Б класу відвідали кінотеатр «Дніпро» з метою ознайомлення учнів з досягненнями в області світового кінематографу для дітей і юнацтва. Учні переглянули кінофільм «Секретний рецепт».


15 вересня 2017 року учні 7-Б, 8-Б відвідали завод «Кока-Кола» з метою вивчення виробництв в Україні та профорієнтації.


06 жовтня 2017 року Надзвичайно цікава, творча і натхненна робота першачків!!! Кожен день несхожий на попередній! Учні 1-Б класу вже готові до третього проекту програми "Освіта для життя"! Чекаємо з нетерпінням!!!


03 жовтня 2017 року року в спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 246 з поглибленим вивченням англійської мови відбулася зустріч учні 3-х класів з представницею фонду «Щаслива лапа», спеціалістом з просвітницької діяльності БФ «Щаслива лапа» Бондар Оксаною. Мета зустрічі: виховання гуманного та відповідального ставлення до тварин. Учні молодших класів прослухали цікаво-пізнавальну відео-лекцію про дбайливе ставлення до тварин «Урок доброти». Потім діти відповідали на запитання вікторини, грали в пізнавальні ігри. Також учні поділилися своїм досвідом спілкування із домашніми улюбленцями.


03 жовтня 2017 року в нашій школі відбулась зустріч учнів 9-Б, 6-Г, 9-Г, 8-Г класів із шкільним поліцейським, лейтенантом поліції Занюк Л. Б. - інспектором відділу зв’язків з громадськістю УПП у м. Києві. Лідія Борисівна провела бесіди на тему : «Правила дорожнього руху», «Ні, насильству» та «Сімейний кодекс». Учні отримати змістовні відповіді на свої запитання про права дітей, як запобігти насильству в сім’ї , як діяти у різних випадках та куди телефонувати та звертатись по допомогу. Інспектор задавала питання для повторенням раніш засвоєного матеріалу про правила дорожнього руху та про відповідальність підлітків перед законом. Бесіди із нашим поліцейським дуже пізнавальні та корисні. Дякуємо Вам Лідіє Борисівно.


29 вересня 2017 року День Вчителя.


28 вересня 2017 року Учні 1-В класу стали учасниками цікавого конкурсу «Допоможи білочці». Дітлахи із за взяттям збирали горішки та каштани для білочок. А потім подарунки віднесуть маленьким пухнастим друзям, які живуть у парку «Перемога». Білочки вони кумедні. Скільки за ними ні дивишся - ніколи не набридає. Носяться наввипередки одна за одною, стрибають з дерева на дерево, розпушивши хвости, - тільки гілки розгойдуються. А то раптом по стовбуру на вершину помчать - одна, друга, третя…


26 вересня 2017 року учні 6-Б класу натхенно творили красу на майстер- класі з розпису футболок разом з "Містом майстрів".


26 вересня 2017 року осіння виставка учнів молодшої школи.


23 вересня 2017 року зразковий хореографічний ансамбль "ВеснАдія", спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 246 м.Києва з поглибленим вивченням англійської мови, брав участь у цікавому заході в самому центрі столиці - Маріїнському парку - "Юнь Києва 2017". Організатори свята ВМГО "Національна Організація Скаутів України "Київська міська державна адміністрація Київський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. За підтримки Управління молоді та спорту Київської міської державної адміністрації.


22 вересня 2017 року в рамках тижня безпеки життєдіяльності, в спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 246 м.Києва з поглибленим вивченням англійської мови, для учнів 1-Б та 3-В кл. пройшли цікаві та змістовні бесіди з правил пожежної безпеки. А провели їх працівники служби порятунку: молодший інспектор 13 ДПРЧ ГУ ДСНС України у м.Києва, прапорщик служби цивільного захисту Дука А.В. та Чотирба Ю.С. – начальник караулу13 ДПРЧ ГУ ДСНС України у м.Києва, лейтенант служби цивільного захисту. Рятувальники розповіли про правила поведінки підчас пожежі, як правильно користуватися електроприладами, та навчили учнів 1-Б класу, як телефонувати у службу порятунку і які дані потрібно вказувати при дзвінку. А молодший інспектор, прапорщик служби цивільного захисту Дука Анна Василівна розповіла дітям як правильно себе поводити у випадках розливання ртуті. Діти із зацікавленням ставили питання та слухали відповіді наших Рятівників.


21 вересня 2017 року в спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 246 з поглибленим вивченням англійської мови відбулася зустріч учнів 4-Б та 10-А класів з дитячою письменницею, засновницею та керівником проекту промоції дитячого читання «BaraBooka. Простір української дитячої книги», експертом та співзасновницею рейтингу видань для дітей та підлітків «Рейтинг критика» Тетяною Стус. Зустріч пройшла в теплій сімейній атмосфері, дітям дуже сподобалось відповідати на цікаві запитання та особливо цікавою була презентація книги «День народження», яку письменниця прочитала для учнів 4-Б класу. Цікава «казка», та на уроці, та ще й у виконанні автора - справжнє диво. Дякуємо Вам Тетяно!


21 вересня 2017 року От і завершився Олімпійський тиждень у нашій школі. Відбулося підведення підсумків змагань, солодка мить перемоги. Вручення грамот та призів.


Олімпійський тиждень Змагання з футболу серед учнів 8 – 9 класів. 1:0 на користі 8 класів.


19 вересня 2017 року учні 4-Б класу спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 246 м.Києва з поглибленим вивченням англійської мови відвідали навчально-розважальний Агропарк розваг із лабіринтом у гігантському кукурудзяному полі — «Кукулабія». Окрім цього, у лабіринті на дітей чекав пізнавальний квест. Вони шукали відповіді на запитання, розташовані у різних точках лабіринту. На території «Кукулабії» також розташувались понад 30 локацій для активного відпочинку та розваг: дитячі лабіринти із солом'яних тюків і мотузковий, дитячі майданчики й батути, солом'яна гірка, гамаки в лісопосадці, гойдалки, пісочниця і навіть басейн із сіном, де можна стрибати й кидатися сіном. І звичайно дітям сподобався пікнік на природі з м’якими пуфами, або просто на солом'яних тюках - зручно, весело, смачно.


Олімпійський тиждень Показові виступи з художньої гімнастики наших маленьких зірочок: Кривопишиної Ріни 2-В кл., Залозної Катерини 3-Б кл, Власенко Марії 3-А.


16 вересня 2017 року напередодні Дня рятівника, у парку культури та відпочинку Перемога наші учні відвідали виставку «Рятівник завжди поруч».У парку Перемога дійсно було на що подивитися, бо на головній алеї розгорнулося справжнє пожежне містечко. На виставці була представлена сучасна і старовинна пожежна техніка, цікаві пристрої, дивна «амуніція» рятувальників та багато іншого. Діти змогли поринути у простір пожежних авто, вогню і води, на мить увійти до світу пожежно-рятувальної справи і побачити зсередини, чим же насправді «дихають» вогнеборці.


15 вересня 2017 року Триває Олімпійський тиждень. Змагання «Веселі старти» між учнями 2 - 3 класів. В залі панувала атмосфера веселого свята в іграх - змаганнях.


15 вересня 2017 року Цікавий тиждень 1-Б класу. На уроці математики ми вчились будувати прямі і ламані… На уроці праці створювали рюкзак-магніт на згадку про перші тижні в школі… А на ГПД ми розважались!!!


15 вересня 2017 року Сьогодні на великій перерві учні 7-Б; 8-А, Б,Г та 9-В класів, на стадіоні нашої школи приймали участь у флеш-мобі. Діти створили імітацію п’яти кольорових кілець Олімпійського прапору. П’ять кілець – п’ять континентів - п’ять класів.


14 вересня 2017 року «Здоров’я кожної людини – це його багатство!» в спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 246 м.Києва з поглибленим вивченням англійської мови проходить Тиждень фізичної культури та спорту. Учні 5 та 6 класів приймали участь у легкоатлетичній естафеті 8х50м. Та найграндіознішим із змагань, був футбол збірних 6-7-8 класів, адже у нас грають чемпіони, майже в кожному класі є представник нашого шкільного футбольного клубу «Десна». Футбол виховує почуття колективізму і взаємодопомоги, дисциплінованості, сміливості, наполегливості і спортивний азарт.


3 11 вересня по 15 вересня 2017 року Тиждень фізичної культури та спорту. Олімпійський день у СШ № 246. 13.09.2017р. в рамках тижня фізичної культури та спорту в спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 246 м.Києва з поглибленим вивченням англійської мови середа розпочалась з ранкового флеш-мобу. На подвір’ї школи зібралися всі бажаючі учні, вчителі, батьки, щоб разом виконати вправи ранкової гімнастики. Ранкова гімнастика потрібна кожній людині, аби після сну організм підготувати до праці та отримати заряд бадьорості та енергії на цілий день. В рамках тижня був проведений Олімпійський урок, де учням розповідали про олімпійські види спорту та історію виникнення олімпійських ігор. Наші юні олімпійські чемпіони поділилися своїми враженнями від участі у спортивних іграх та змаганнях. Протягом дня на перервах у молодшій школі були проведені міні спартакіади, дітлахи із задоволенням приймали участь у спортивних змаганнях.


12 вересня 2017 року учні 7-В класу їздили на екскурсію на завод Кока-кола. Окрім однойменного напою Coca-Cola на заводі виробляють ще Coca-Cola light, Coca-Cola Vanilla, Fanta, Sprite, соків та нектарів Rich, BotaniQ, холодних чаїв Nestea, енергетичних напоїв Burn та Gladiator, природної води Bonaqua.Під час екскурсії учні поринули в незабутню подорож в часі, щоб дізнатись яким чином всесвітньо відомий напій потравив до численних прилавків магазинів у всьому світі. Унікальною стала можливість потрапити безпосередньо на виробництво напоїв, що виготовляються на заводі, а також на склад продукції. Загалом екскурсія залишила гарні враження, особливо була приємною можливість скуштувати різні напої, що виготовляться на заводі, а також приємною несподіванкою стала сумісна світлина в пам’ятній рамці, яку отримав кожний екскурсант.


09 вересня 2017 року хореографічний ансамбль "ВеснАдія" СШ № 246 приймав участь у грандіозному шоу. Івент, який не можна пропустити! ""Dreams Off"", гранд-шоу групи Dakha Brakha! На вуличній сцені ВДНГ перед нами розгорнулось справжнє дійство. Dreams Off це не лише нова музична програма, це масштабне шоу – усі бажаючі мали можливість долучитись до побудови справжнього Ковчегу, заввишки з 4-поверховий будинок. Ні, це не вавилонський хаос, скеровував процес Архітектор, а наглядали дві величезні 10-метрові стім-панк ляльки. Для нас це новий досвід участі в театралізованому шоу поряд із професіональними артистами.


08 вересня 2017 року Ось і пройшов перший тиждень... 1-Б наші першокласники наповнені новими емоціями і враженнями! Вчитись по-новому-це сучасно і весело!!!


01 вересня 2017 року 1 Вересня - День знань. Перший раз - у перший клас. Найбільш довгоочікуваним і хвилюючим День знань був для першокласників. Дівчатка – в бантиках, хлопчики – у краватках і з великими букетами квітів у руках трохи збентежено, але гордо та з цікавістю дивилися на все, що відбувається навколо них. Після багатьох теплих і щирих слів, виступів і побажань – пролунав перший дзвоник. Наші першокласники парами, під оплески дорослих, пройшли до рідної школи.


01 вересня 2017 року 1 Вересня - День знань.


09 червня 2017 року На базі спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 246 м.Києва з поглибленим вивченням англійської мови працює мовний табір «Rainbow». Сьогодні в нашому таборі останній день і саме в цей день 9 червня в Україні відмічають Міжнародний День Друзів (International Day of Friends!). Друзі - це скарб людини. Адже, як казав Сократ, "без дружби ніяке спілкування між людьми не має цінності". Мовний табір закінчив свою роботу і наші маленькі друзі вирушають у довгу подорож літніх канікул, до нових зустрічей, до нових вражень, що б прийшовши до школи восени поділитися зі своїми друзями літніми пригодами та емоціями. До зустрічі в новому навчальному році. Гарного відпочинку!


08 червня 2017 року на базі спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 246 м.Києва з поглибленим вивченням англійської мови працює мовний табір «Rainbow». 8 червня - Всесвітній день океанів – день, який дає привід нагадати про те, що Світовий океан є колискою життя на нашій планеті, 70% якої вкрито водою, ресурси океану – запорука розвитку і подальшого існування людської цивілізації, його простори – арена світової торгівлі. Роль Світового океану в регулюванні клімату є системоутворюючою, його води – один з основних поглиначів вуглекислого газу. В програму сьогоднішнього дня окрім запланованих заходів для дітей були включені та проведені цікаві сканворди про океани, моря, воду, піратів та кораблі, а на дворі грали в рухливу гру «Sea worrying one, two, three…»


08 червня 2017 року Літній табір. День 7.


06 червня 2017 року На базі спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 246 м.Києва з поглибленим вивченням англійської мови працює мовний табір «Rainbow». В нашому таборі вчителі допомагають підвищити рівень володіння англійською мовою; зацікавлюють дітей; сприяють самостійній підготовці учнів удома; допомагають школярам здобувати необхідні мовні навички та непомітно долати мовний бар’єр; удосконалюють усне (розмовне) мовлення дітей; поєднують навчання із захоплюючим відпочинком; створюють мотивацію для подальшого удосконалення англійської мови.


02 червня 2017 року День захисту дітей, Ми малюєм Мир.


02 червня 2017 року «It”s A Beautiful Day»


31 травня 2017 року У нашому таборі «Rainbow» СШ № 246 діти мають можливість спілкуватися англійською мовою та застосовувати її у різних формах діяльності (ігрових, перегляді мультиків, концертних виступів тощо). Саме тому вивчення англійської мови у жодному разі не перетворюється на продовження навчального процесу, це ігрова форма навчання. Діти навчаються розуміти англійську мову своїм спілкуванням під час малювання, вирізання поробок, під час рухливих ігор, танцю, ранкової зарядки. Ось і сьогодні дітлахи розучували віршик на свіжому повітрі, вони разом з вихователями танцювали, співали, веселились. Основна мета мовного табору – зацікавити учнів іноземною мовою та сприяти самостійній підготовці вдома.


30 травня 2017 рокуЛітній мовний табір «Rainbow» СШ № 246. День другий


25 травня 2017 року Участь у святкуванні Дня Києва хореографічного колективу СШ № 246. День Києва в цьому році проходив під гаслом "Чотири дні танцю, музики і квітів". У Києві пройшло більше 30 різних заходів. З 25 травня розпочались святкові заходи на Софійській площі - тут всі бажаючі були учасниками днів танцю, музики і співу. Ось і наш колектив спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 246 м.Києва з поглибленим вивченням англійської мови «ВесНадія» приймали участь у святкуванні на Софійській площі.


29 травня 2017 року Літній мовний табір «Rainbow» СШ № 246. Згідно наказу по школі № 85 від 22.05.2017р. «Про організацію літнього мовного табору» табір «Rainbow» розпочав свою роботу. В таборі працюють 7 загонів. На сьогоднішній день заплановано такі ознайомчі заходи: Розфарбування флеш-карток Name games, Holidays, спільне створення дошки з правилами табору, перерва: Run, Rabbits, Run; Olympic speed walking duck race; Fruits and Veggies, творча майстерня (малювання родового дерева та його презентація). Літо - це завжди весело, а як що повторювати англійську мову та граючи її засвоювати, це ще й повчально.


26 травня 2017 року в спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 246 м.Києва з поглибленим вивченням англійської мови пролунав останній дзвоник для випускників 2016-2017н.р. Ось і настала ця радісна та водночас сумна мить. Коли пролунав твій останній в школі дзвоник, попереду нові дороги життєвого шляху, нові вершини дорослого життя.

 • Дзвени над минулим і над прийдешнім,
 • Поклич в останнє на урок.
 • Дзвени над дитинством з яким попрощались,
 • Веселий, сумний ваш останній дзвінок.
 • Сьогодні у школі останній ви раз,
 • Як учні. Вже завтра - як гості.
 • Згадаєте школу в житті ще не раз,
 • І роки прості і не прості.
 • Доріг вам відкрилось багато в житті,
 • Вони всі - з шкільної стежини.
 • Та важко забути людині оті
 • Найперші школярські години.
Всім, всім випускникам 2017 року бажаємо успіхів у подальшому дорослому житті!


23 травня 2017 року відбулася екскурсія в Трипілля учнів 6-В класу спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 246 м.Києва з поглибленим вивченням англійської мови. Музей знаходиться на місці стародавнього городища Треполь на Посадовій горі. Конструктивістська будівля виконана у темному кольорі, має кубічну форму і нагадує скриню. Згідно з задумом архітектора А. Ігнащенко, спорудження символізує багатство України, а камені, на яких воно підноситься – брилу землі. У чотирьох залах музею представлена ​​багата експозиція, яка налічує 34000 предметів історії. Найбільш запам’ятались цікаві екземпляри, які знаходяться у головному місці – трипільському залі. Серед них: різні прикраси, керамічні та мідні вироби, барвистий посуд, витончені статуетки та макети житла з глини. В інших залах музею розміщені експонати від кам`яного віку до 18 сторіччя. Захоплююча екскурсію по всіх куточках музею запам’ятається на довго.


21 травня 2017 року відбувся останній відбірковий етап Чемпіонату Києва з сімейного спорту Дніпровського району. Від нашої школи було представлено 3 родини: Жалдак, Козиренко, та Кузьменко. Наші команди виступили на належному рівні. Дякуємо нашим спортсменам.


18 травня 2017 року День вишиванки. В 3-Б кл. відбувся флешмоб "Свято вишиванки". Діти співали пісні, танцювали український Гопак.


19 травня 2017 року учні 5-Б класу спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 246 м.Києва з поглибленим вивченням англійської мови відвідали Державний музей авіації і відчули себе справжніми пілотами. У натурних фондах музею представлені розробки практично всіх ведучих авіаційних КБ радянського періоду – Туполєв, Яковлєв, Іллюшин, Антонов, Сухой, Мікоян-Гуревич, Камов, Міль, Берієв, а також репліки початку XX століття. У свою чергу, колекції сформовані як за принципом призначення ЛА, так і заналежністю до окремих КБ. Виняток становить КБ. А. Н. Туполєва – тут виділена окрема «Бекфайр-колекція», куди увійшли бомбардувальники-ракетоносці сімейства Ту-22М. Також в музеї представлений унікальний експонат- вертоліт Мі-26 який був ліквідатором аварії на Чорнобильській Атомній електростанції. На території площею 20 гектарів зібрано понад 70 експонатів: гелікоптерів, ракетоносців, винищувачів, навчально-тренувальних та пасажирських літаків. Учня мали можливість відчути себе пілотами літака, посидіти на кріслах капітанів, пройтись по салонам пасажирських та вантажних літаків. Діти були в захопленні!


19 травня 2017 року до нас у гості завітали почесні гості. День вишиванки продовжився і на сьогодні і в рамках святкування Днів Європи в Україні наша школа приймала таких почесних гостей. Надзвичайний і Повноважний Посол Румунії в Україні Пан Крістіан Леон Цуркану, заступник Міністра молоді та спорту України з питань Євроінтеграції пан Микола Мовчан, начальник освіти Дніпровської районної в м.Києві державної адміністрації Іваніна Наталя Василівна. Пройшов круглий стіл, на якому обговорювались питання : інтеграція України в європейський простір; розвиток добросусідські стосунків між Україною та Румунією; європейська перспектива розвитку освіти в Україні; проблеми взаємозбагачення та взаємопроникнення культур двох країн; розвиток дружніх стосунків, жива дискусія англійською мовою. По закінченню ділової частини відбувся святковий концерт.


18 травня 2017 рокуУрочиста церемонія нагородження фестивалю «Крила натхнення 2017р.» у нас СШ № 246 чотири відзнаки! 18 травня 2017р. пройшла урочиста церемонія нагородження переможців XXI районного фестивалю " Крила натхнення 2017" Феєричне свято «Формула успіху непересічних особистостей».


18 травня 2017 року

 • Одягнімо вишиванки, друже,
 • Як одвічний предків талісман.
 • Хай не буде серед нас байдужих
 • І один в нас буде отаман.
 День вишиванки – це всеукраїнське свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу. Основна мета заходу – це збереження українських цінностей та їх популяризація серед молоді та населення держави загалом це свято-флешмоб, коли українці в будній день одягають вишиванку на роботу, університет, школу чи садочок. Ось і наш коллектив школи І-ІІІ ступенів №246 м.Києва з поглибленим вивченням англійської мови прийшов сьогодні у вишиванках. Після третього уроку ми дружньо приймали участь у всешкільному флешмобі. Ганок майорив різноманіттям вишиванок. Адже вишиванка вважається оберегом від усього лихого, що може статися в людському житті. Вона є символом краси та міцного здоров’я, а також щасливої долі.


13 травня 2017 року хореографічний колектив спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 246 м.Києва з поглибленим вивченням англійської мови «ВесНадія» приймав участь у IV Всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва "GLOBAL-DANCE", який традиційно проходив в місті Умань. На фестивалі було представлено 42 хореографічних колективи з 14 областей України, які подарували уманчанам та гостям міста 142 неперевершені танцювальні композиції. Більше 1500 дітей різного віку дарували усім присутнім свою творчість та щирі  посмішки.Наші трофеї с фестивалю в Умані! Три 1 місця, одне 2-ге і одне 3- є! Молодці!


15 травня 2017 року в нашій школі  відбулась зустріч учнів 9-А та 9-Б класів із шкільним поліцейський, лейтенант поліції Занюк Лідією Борисівною - інспектором відділу зв’язків з громадськістю УПП у м. Києві. Яка провела бесіду на тему : «Причини правопорушень серед підлітків та їх попередження». Інспектор задавала питання для повторенням раніш засвоєного матеріалу. Учні мали можливість отримати змістовні відповіді на свої запитання про права дітей, про відповідальність підлітків за порушення закону, щодо власних прав, обов’язків.


12 травня 2017 року часть СШ № 246 у районному етапі міського конкурсу «Київський вальс - 2017».

 • Арнаут Антон Ігорович 11-В
 • Білецька Дар’я Петрівна 11-А
 • Голець Вікторія Тарасівна 11-А
 • Медова Катерина Ігорівна 11-А
 • Червак Ірина Віталіївна 11-А
 • Зайченко Ольга Валеріївна 11-Б
 • Панченко Артем Миколайович 11-Б
 • Руденко Владислав Андрійович 11-Б
 • Семенович Денис Олександрович 11-Б
 • Стельмах В’ячеслав Володимирович 11-Б


12 травня 2017 року учні 3-Б класу спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 246 м.Києва з поглибленим вивченням англійської мови відвідали Чубинську страусину ферму. Подорож фермою розпочинається з екскурсії, на якій діти мали можливість дізнатися багато цікавого про страусів, їхні сім’ї. Страуси надзвичайно доброзичливі тварини, їх дозволяють годувати та гладити. Страуси, яких розводять на цій фермі є найбільшими представниками птахів у Європі. Крім страусів на фермі живуть корейські поросята, кролики, фазани, павліни та коні.


11 травня 2017 року підготовка до конкурсу "Київський Вальс 2017".


11 травня 2017 року 2-В клас стенд На зустріч Літу.


10 травня 2017 року Переможці конкурсу "Гринвіч 2016" 4-Б клас.


03 травня 2017 року Результати конкурсу з англійської мови "Гринвіч 2016" . СШ № 246 Наші перші досягнення у Конкурсі з англійськой мови "Гринвіч". ( Учні 3-А, 3-Б, 3-Г). Учні спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 246 з поглибленим вивченням англійської мови 24.11.2016р. приймали участь у Всеукраїнському конкурсі з англійської мови "Гринвіч". Результати конкурсу Гринвіч 2016р. : 3класи – 9 уч.; 4класи - 26; 5класи-19; 6 класи-22; 7класи – 36; 8класи-11; 9класи-8; 10класи – 14; 11класи -21.


28 квітня 2017 року Всесвітній день охорони праці. В рамках тиждня основ здоров’я та безпеки життєдіяльності та Дня охорони праці в спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 246 м.Києва з поглибленим вивченням англійської мови заплановано та проводиться ряз заходів, одним із цікаво-пізнавальних був «Брейн-ринг» у 7-Б класі «Безпека та загрози», мета якого стимулювати пізнавальну діяльність учнів, вміння діяти в надзвичайних ситуаціях, приймати відповідальні рішення на основі набутих знань та власного досвіду. Розвивати мислення, мовлення, спостереження, пам’ять, формувати комунікативну та життєву компетентність учнів. Виховувати відповідальне ставлення до власної безпеки.


27 квітня 2017 року учні спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 246 м.Києва з поглибленим вивченням англійської мови приймали участь у змаганнях з шахів «Кришталева тура» серед шкіл Дніпровського району м.Києва. Наша команда : Прочаєва Аліна - 1-В кл., Соловйов Антон – 3-Б кл, Кондрашов Іван – 4-Г кл, Святнюк Діана – 11-А кл, Арнаут Антон – 11-В кл.Вітаємо Прочаєву Аліну – ІІ місце.


26 квітня 2017 року в актовій залі транслювався художньо-документальний фільм «Чорнобиль 30 років. За хвилину до катастрофи» та відео ролик пісочна анімація Ксенії Симонової «Чорнобильська катастрофа». для 5-11 кл.


26 квітня 2017 року 4-В Журавлик Миру до Дня пам’яті Чорнобиля.


20 квітня 2017 року команда 8-В кл. «Зразкові пішоходи» : Зубчевська Христина, Вишняк Артем , Терьохіна Поліна , Стінга Яна, Свінцицький Олександр, Стасюк Данило, Рикалова Анастасія, Курінська Анастасія, Руденко Андрій, Шавлова Катерина взяла участь у конкурсі – огляді загонів юних інспекторів дорожнього руху «ЮІР – за безпеку дорожнього руху».


20 квітня 2017 року в спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 246 м.Києва з поглибленим вивченням англійської мови для учнів 8-А, 8-Б, 8-В, 8-Г класів відбувся хімічний Брейн-Ринг «Просто знати - це ще не все, знання потрібно використовувати». Мета заходу: розвивати пізнавальну активність, логічне мислення, інтерес учнів до хімії; формувати вміння застосовувати знання в нестандартних ситуаціях; удосконалювати навички групової та індивідуальної роботи. Діти відгадували загадки, приймали участь у двобої команд, загадували один одному загадки. Також кожна команда вболівала за свого капітана на «Конкурсі капітанів команд». За результатами підсумків команда 8-А класу – І місце; 8-В – ІІ місце; 8-Г – ІІІ місце; 8-Б – ІV місце.


20 квітня 2017 року учні 9-Б класу спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 246 з поглибленим вивченням англійської мови відвідали профорієнтаційну виставку в КВПУ технологій та дизайну одягу – «День відкритих дверей». Учні познайомилися із різними професіями, зокрема: агент з організації туризму, адміністратор, секретар керівника перукаря-модельєра, закрійника, дизайнера одягу, манікюрник, перукарське мистецтво та декоративна косметика та багато інших професій, побачили їх результати роботи. Гарні вишиті сукні, стильні зачіски та різноманітність дизайну малюнків манікюрників. Багатий вибір професій, є над чим замислитись і можливо вибрати вже собі професію.


19 квітня 2017 року в спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 246 м. Києва з поглибленим вивченням англійської мови відбулась зустріч учнів 9-А та 9-Б класів із шкільним поліцейський, лейтенант поліції Занюк Лідією Борисівною - інспектором відділу зв’язків з громадськістю УПП у м. Києві. Яка провела бесіду та повторенням раніш засвоєного матеріалу. Учні мали можливість отримати змістовні відповіді на свої запитання про права дітей, про відповідальність підлітків за порушення закону, щодо власних прав, обов’язків.


18 квітня 2017 року в спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 246 м.Києва з поглибленим вивченням англійської мови Центром навчання ефективним комунікаціям «Платформа комфорту» при комунальному концерні «Центр комунального сервісу» був проведений екологічний виховний захід «Бережи довкілля» з учнями 2-5 класів про бережливе та економне ставлення до навколишнього середовища. Організатори провела відео-урок «Лист від ведмедика Умки». Особливо дітлахам сподобалась практична гра «Сортуй правильно» гра проводиться з метою популяризації культури сортування відходів. Також кожний слухач заходу отримав запрошення взяти участь у конкурсі дитячих малюнків на тему : «Бережи довкілля», який спрямований на підтримку та виявлення талантів та розвитку творчого потенціалу дітей. Всі результати конкурсу будуть опубліковані на офіційному сайті Центру навчання ефективним комунікаціям «Платформа комфорту» при комунальному концерні «Центр комунального сервісу».


18 квітня 2017 року в нашій школі відбулося відкрите засідання  Клубу  щасливих учителів,  освітян  Дніпровського району, в якому взяли участь директора шкіл, заступники директорів, вчителі та представники управління освіти Дніпровського району та почесні гості начальник управління освіти Іваніна, Н.В. та заступник начальника Тодосова Г.І. На зустрічі виступали Чуприна Наталя, засновник Креатив-центру «Простір розвитку особистості», Workshop Edu-Games Ukraine, автор «ШКОЛИ ОСВІТНЬОГО КОУЧИНГУ», проекту ”Ліга Креативу”, КЛУБУ ЩАСЛИВИХ ВЧИТЕЛІВ, сертификований коуч і тренер, фасилітатор та Примак Ірина, автор проекту «Інститут Корпоративного Щастя», незалежний консультант з питань стратегічного маркетингу, бізнес-психолог, бізнес-коуч, спеціаліст з питань особистої ефективності work-life balance.


13 квітня 2017 року Наша малеча (гноміки з підготовчої групи) та середня група зразкового хореографічного ансамблю "ВеснАдія" спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 246 м.Києва з поглибленим вивченням англійської мови, приймали участь у районному хореографічному фестивалі для дітей до 12 років "Перші кроки". Доброзичлива атмосфера свята, професійне світло та звук, велика сцена, яскраві емоції, гаряча підтримка залу... Наші юні артисти танцювали від душі! Дякуємо всім, хто долучився до організації цього творчого заходу: адміністрації Будинку дитячо-юнацької творчості Дніпровського р-ну, Благодійному фонду "Дніпровський" та його голові Анатолію Павленко.


14 квітня 2017 року в приміщенні школи відкрито виставку «Писанкових дерев». Кожний клас старшої та середньої школи виготовив своє «Писанкове дерево». Писанки – це важлива складова української культури, народних традицій з прадавніх часів. Писанки усієї України різні, вони не схожі між собою, різняться нанесеними елементами і символами. Проте значення кольорової гами та символіка подекуди збігається в різних регіонах України, оскільки всі українці бажали для себе доброї долі, миру, спокою, здоров'я, доброго урожаю.


13 квітня 2017 року учні 3-Г класу на уроці праці виготовляли Писанки.


13 квітня 2017 року на другому поверсі молодшої школи відкрито виставку "Пасхальне яйце" всі роботи виконані руками наших малюків та їх батьків. Кожен клас представив свою унікальну Писанку. Писанки – це важлива складова української культури, народних традицій з прадавніх часів. Писанки усієї України різні, вони не схожі між собою, різняться нанесеними елементами і символами. Проте значення кольорової гами та символіка подекуди збігається в різних регіонах України, оскільки всі українці бажали для себе доброї долі, миру, спокою, здоров'я, доброго урожаю. Писанка – яйце, прикрашений різноманітними символами, створеними за допомогою воску і фарби. За традицією писанку роблять до свята Великодня. Ось і наші маленькі писанкарі - учні 3-Г класу створювали сьогодні на уроці диво.


10 квітня 2017 року відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН завершило свою роботу. На ІІІ етап змагання було подано 124 роботи учнів України, найбільше – з мистецтвознавства. Перше місце у секції «Літературна творчість» посів одинадцятикласник СШ № 246 із Києва В’ячеслав Стельмах за збірку віршів «Дифірамби сонцю».  Привітати юнацтво з науковими здобутками прийшли президент МАН Станіслав Довгий, третій Президент України Віктор Ющенко і поет, перекладач, літературний критик, Герой України Дмитро Павличко. Вітаємо, В’ячеслава Стельмаха 11-Б кл. СШ № 246 - І місце у секції «Літературна творчість» МАН України.


11 квітня 2017 року в рамках Дня цивільного захисту в спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 246 з поглибленим вивченням англійської мови пройшов квест - змагання «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» для учнів 4-х класів. В кожної команди було два куратори старшокласники. Для учасників були організовані різноманітні пости, де діти виконували завдання, відповідали на запитання та просто грали. В кінці квесту були підведені підсумки та нагороджено переможців, за сміливість, кмітливість, дотепність і спритність. 4-Б та 4-В – І місце; 4-А та 4-В – ІІ місце.


11 квітня 2017 року в спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 246 м.Києва з поглибленим вивченням англійської мови  відбулась зустріч учнів 8 класів із шкільним поліцейський, лейтенант поліції Занюк Лідією Борисівною - інспектором відділу зв’язків з громадськістю УПП у м. Києві. Яка провела цікаво-пізнавальну бесіду на тему: «Відповідальність підлітків за порушення закону», «Права дитини». Учні мали можливість отримати змістовні відповіді на свої запитання, щодо власних прав, обов’язків та відповідальності перед законом.


11 квітня 2017 року в спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 246 м.Києва з поглибленим вивченням англійської мови пройшов «День цивільного захисту». Відкриття «Дня цивільного захисту» відбулося загальношкільною лінійкою, на при кінці якої молодша школа випустила в небо паперових птахів, вільних пташок з нагоди Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських концтаборів. В рамках Дня цивільного захисту для учнів школи були проведені відкриті уроки за програмою цивільного захисту: «Нормативно - правова база цивільного захисту України», «Зброя масового ураження», «Помічай, обминай, повідомляй, дзвони 101»; відбулися показові заняття сандружин згідно навчальних планів; комбінована-естафета для старшокласників; проведено вікторини з курсу основ здоров’я (2-7 кл.); квест - змагання «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» (4 кл.). В кінці дня були підведені підсумки на нагороджено переможців.


09 квітня 2017 року ансамбль сучасного танцю “ D.E.P.” спеціалізованої школи № 246 художні керівники Павлушко А.В. та Дунаєва К. О. стали Лауреатами II ступеня III міського хореографічного фестивалю-конкурсу «Дніпровська феєрія танців» у номінації « Сучасний танок» у категорії ювенали та юніори. Наші середня та старша група – МОЛОДЦІ два других місця серед більш 20 колективів більш 45 номерів, ми вами пишаємося.


07 квітня 2017 року Всесвітній день здоров’я, ми бажаємо всім його надійного зберігання. Здоров’я - це справжнє багатство. Здорові люди здебільш рідко замислюються про те, як правильно і розумно влаштувати свій побут і життєдіяльність, щоб їх здоров’я залишалося міцним і надійним одним із способів його підтримки являється спорт. Спорт і здоров'я людини невіддільні одне від одного. Сьогоднішні уроки фізичної культури пройшли під гаслом : «В здоровому тілі – здоровий дух і ніякої депресії». Ми бажаємо Вам міцного здоров’я! Будьте здорові.


06 квітня 2017 року Сонце починає з'являтися на небі всі частіше, небо робиться більше яскравим. Ніжна зелень молодої трави, веселий пташиний щебет, яскраві і мальовничі відтінки весняних квітів. Зухвалий, але вже теплий, вітерець, на гілках дерев з’являються бруньки - все це початок весни. Приходу весни, який наповнює душу нестримним захопленням, чекає все живе і радіє, коли перші сонячні промені починають пригрівати осиротілу за зиму природу. Ось і в нашій школі вихованці Горголь Л. М. 2-А клас запросили до нас Весну. Учні на уроці праці виготовили цікаві поробки, а батьки допомогли їм створити цікаву композицію: «От і прийшла весна».


06 квітня 2017 року Канікули, це завжди весело. Активний відпочинок з друзями під час весняних канікул, це завжди неймовірні враження та веселі пригоди. Учні спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 246 м.Києва з поглибленим вивченням англійської мови класи 6-Б,7-Б та 7-В можуть це відверто підтвердити, подорожуючи Чернівцями, Кам'янець Подільським, Хтинською фортецею, "Кришталевими печерами у Кривче та відпочинком у с. Врублівці на берегах мальовничого Дністра.


27 березня 2017 року в Центрі культури та мистецтв НАУ відбувся звітний концерт хореографічного ансамблю "ВеснАдія" спеціалізованої школи № 246 Дніпровського р-ну м. Києва, художній керівник Наталя Володимирівна Устінова. Програма концерту "З весною в серці, з надією в душі" складалась із 16 хореографічних композицій, які представили на суд жюрі та глядачів учасники ансамблю "ВеснАдія" віком від 4 до 16 років. Різні за жанром та тематикою танцювальні номери вразили глядачів своєю оригінальністю, емоційністю, різнобарв*ям костюмів та образів.Професійна оглядова комісія, зробивши деякі зауваження, позитивно оцінила рівень виконавської майстерності колективу та одноголосно підтримала пропозицію підтвердити звання "Зразковий художній колектив України" хореографічному ансамблю "ВеснАдія".


21 березня 2017 року команда 4-Г класу «Торнадо», взяла участь у щорічному аматорському турнірі з боулінгу серед школярів Дніпровського району «Кубок «КосМікс» весна - 2017».


23 березня 2017 року в спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 246 м.Києва з поглибленим вивченням англійської мови, відбулося свято першокласників, Свято англійської абетки «ABC Party». Основним підходом до вивчення іноземної мови у першому класі є комунікативно-ігровий метод навчання. Він забезпечує дійове, зорієнтоване на особистість навчання іншомовного спілкування. А першим кроком до вивчення іноземної мови є вивчення її алфавіту. Ось і на нашому святі, діти грали роль - літер англійського алфавіту і розповідали віршик кожний про свою Літеру. Потім всі діти дружньо декламували віршики, відгадували загадки. Наприкінці свята кожен першокласник отримав медаль «АВС expert» знавця англійського алфавіту.


23 березня 2017 року учні 11-х класів СШ № 246 завітали на День відкритих дверей до Київського національного університету культури і мистецтв (КНУКіМ). Абітурієнти прогулялися просторими коридорами університету, поспілкувалися з молоддю, яка вже там навчається. Як завжди, пізнавальну екскурсію навчальними аудиторіями творчими майстернями, інноваційними лабораторіями кафедрами готельно-ресторанного бізнесу, міжнародного туризму, кіно і телемистецтва, журналістики і міжнародних відносин, мистецтва, музичного мистецтва, державного управління і права, дизайну зачісок і стилю провели представники Студентського парламенту КУК і штабу «Абітурієнт-2017». Вони доповнювали інформативні розповіді викладачів про перспективні спеціальності, навчання, студентське життя і можливість подальшого працевлаштування після отримання диплому. Увагу вступників зосередили на широких міжнародних зв’язках КУК, його партнерстві з вищими навчальними закладами Європи і спільних освітніх та наукових проектах.


21 березня 2017 року Вітаємо ! Ученицю нашої школи, 1-В класу Прочаєву Аліну, срібного призера Чемпіонату м.Києва з шахів серед дівчат до 8 років. Молодець, так тримати, вперед до перемог ,до нових вершин.


21 березня 2017 року учні 3-Б класу разом зі своїм класним керівником Йосипенко Оксаною Василівною поринули у "солодкий світ" відвідали фабрику "Рошен".


21 березня 2017 року Поезії, й тільки поезії, має належати в мистецтві мовлення першість. Це — і є перша філософія. На уроці зарубіжної літератури (Бражник О.Ю.) учні 10-А класу поринув у світ поезії, учні прослухали твори відомих поетів: А.Рембо «Відчуття» читав Максим Радченко, Ш.Бодлера «Альбатрос» - Валерія Дубінська. А наша юна поетеса Сімонова Єсенія прочитала свій власний вірш «Много всего не досказано».


16 березня 2017 року учні 8-Б класу спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 246 м.Києва з поглибленим вивченням англійської мови взяли участь у ХІV районному конкурсі-фестивалі «Діалог держава : партнерство в освіті» під гаслом «Ми - це не безліч стандартних «я», а безліч всесвітів різних », який відбувся в СШ № 128. Наші учні представляли Німеччину : весело, з гумором, з надсучасним матеріалом, з креативними знахідками. Команда «Der Regenboden» отримала диплом учасників та диплом Університету міжнародних відносин «Фаворит конкурсу».


18 березня 2017 року Ансамбль сучасного танцю нашої школи " DANCE ENERGY plus" D.E.P. нашої школи приймав участь у Відкритому фестивалі-конкурсі хореографічного мистецтва «Впевнені кроки. Панорама прем’єр 2017». Вітаємо ІІІ – місце.


17 березня 2017 року на уроці праці діти виготовляли "Квітуче віяло" 3-Б класу Йосипенко Оксани Василівни.


16 березня 2017 року Весняний стенд 1-Б класу "Березень" учні Пшенишнюк Лариси Миколаївни.


16 березня 2017 року батьківські збори - батьків майбутніх першокласників!


16 березня 2017 року в спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 246 м.Києва з поглибленим вивченням англійської мови відбувся Міжнародний етап математичного конкурсу «Кенгуру» для учнів 3 - 4 класів. В один день 16.03.2017р. в усіх регіонах України за однаковими завданнями для кожної вікової групи. Перший етап Конкурсу проводився за завданнями, що визначені Організаційним комітетом.Другий етап Конкурсу проводився за завданнями Асоціації, що затверджуються на міжнародній конференції представників країн-учасниць Асоціації.


15 березня 2017 року 3-Б кл. вихованці Йосипенко Оксани Василівни, виставка робіт: "Весна прийшла!"


-- березня 2017 року --


13 березня 2017 року Вітаємо наш ансамбль” D.E.P.” з відмінним виступом та Перемогою на чемпіонаті Дніпровського району з черліденгу, та у відкритому Чемпіонаті черлідерів міста Києва та Київської області.

10 березня на чемпіонаті Дніпровського району з черліденгу.

 • І місце у загально-командному заліку.
 • Хіп-хоп команда 12-14 років 1 місце
 • Хіп-хоп команда 8-12 років 2 місце
 • Хіп-хоп соло Лазебник Катерина 2 місце
 • Хіп-хоп соло Щербань Софія 3 місце
 • Хіп-хоп соло Гулевич Олександра 3 місце
 • Хіп-хоп дует Рикалова Анастасія, Надточій Наталя 2 місце

11 березня Відкритий Чемпіонат черлідерів міста Києва та Київської області

 • Хіп-хоп команда юніори 1 місце
 • Хіп-хоп команда діти 1 місце
 • Хіп-хоп соло Лазебник Катерина 3 місце
 • Хіп-хоп соло Щербань Софія 3 місце
 • Хіп-хоп соло Гулевич Олександра 3 місце
 • Хіп-хоп дует Рикалова Анастасія Надточій Наталя 2 місце

До зустрічі на Чемпіонаті України!


13 березня 2017 року в спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 246 № м. Києва з поглибленим вивченням англійської мови відбулась зустріч учнів 7-11 класів із шкільним поліцейський, лейтенант поліції Занюк Лідією Борисівною - інспектором відділу зв’язків з громадськістю УПП у м. Києві. Яка провела цікаво-пізнавальну лекцію на тему: «Права дитини», «Відповідальність підлітків за порушення закону». Учні мали можливість отримати змістовні відповіді на свої запитання, щодо власних прав і обов’язків та відповідальності перед законом.


09 березня 2017 рокуучениці спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 246 м.Києва з поглибленим вивченням англійської мови приймали участь у районному етапі міського конкурсу читців поезії Тараса Шевченка «Єднайтеся брати мої…», який проходив в Українському колежі ім. B. O. Cyxoмлинського. На конкурсі виступали : Курінська Анастасія 8-Вкл., назва твору «Тарасова ніч» (уривок). Музичний супровід – бандура, учениця 8-Б класу Шафорук Анна. Вихованці вчителя української мови та літератури Ольги Михайлівни Микитeнко.