Наші медалісти 2018-2019 навчального року


Золоті медалісти:

  • 1. Ткаченко Єлизавета Тарасівна – 11-Б
  • 2. Оришак Аліна Геннадіївна – 11-В

Срібні медалісти:

  • 1. Ільїна Ксенія Сергіївна - 11-А
  • 2. Ватрушкіна Марія Олександрівна – 11-Б
  • 3. Кабанцева Анастасія Сергіївна – 11-Б
  • 4. Допіряк Андрій Олександрович - 11-В
  • 5. Харетончук Юлія Володимирівна – 11-В

Наші медалісти 2017-2018 навчального року


Золоті медалісти:

  • 1. Гладкого Ярослава Володимировича
  • 2. Грініх Катерину Андріївну

Наші медалісти 2016-2017 навчального року


Золоті медалісти:

  • 1. Рябцун Євген Ігорович 11-Б
  • 2. Стельмах В'ячеслав Володимирович 11-Б
  • 3. Забіяка Денис Олександрович 11-В
  • 4. Полійчук Дар'я Олександрівна 11-В

Срібні медалісти:

  • 1. Ігнатенко Вікторія Олександрівна 11-Б
  • 2. Лабунська Олександра Олександрівна 11-Б
  • 3. Погоріла Тетяна Олегівна 11-Б
  • 4. Пивовар Павло Євгенович 11-В

Наші медалісти 2015-2016 навчального року


Золоті медалісти:

  • 1. Глушенков Тарас Ігорович 11-А
  • 2. Попов Григорій Олексійович 11-Б

Срібні медалісти:

  • 1. Кукса Дар,я Віталіївна 11-Б

Наші медалісти 2014-2015 навчального року


Золоті медалісти:

  • 1. Алам Леся Шахідул 11-А
  • 2. Діхтяр Діана Ігорівна 11-А
  • 3. Коваленко Дар’я Анатоліївна 11-А
  • 4. Заводій Юлія Сергіївна 11-Б
  • 5. Косяк Олександр Миколайович 11-Б
  • 6. Оборська Дарина Русланівна 11-Б
  • 7. Юхимчук Олександра Олегівна 11-Б
  • 8. Краснюк Ілля Ігорович 11-В
  • 9. Хольба Мухаммед Юсеф 11-В
  • 10. Цибульська Анна Ростиславівна 11-В
  • 11. Шачикова Анна Дмитрівна 11-В

Срібні медалісти:

  • 1. Соколова Валерія Олексіївна 11-В
  • 2. Зухд Карина Раєдівна 11-В

Наші медалісти 2013-2014 навчального року


Золоті медалісти:

  • 1. Лахно Євген Миколайович 11-А клас
  • 2. Адаменко Єлизавета Валентинівна 11-Б клас
  • 3. Іванова Валерія Валеріївна 11-Б клас
  • 4. Літвінова Наталія Олександрівна 11-Б клас
  • 5. Прудкий Святослав Олегович 11-Б клас
  • 6. Сворак Олександра Ярославівна 11-Б клас
  • 7. Цимбаленко Олександра Олегівна 11-Б клас
  • 8. Карпова Юлія Вікторівна 11-В клас
  • 9. Логвінова Тетяна Віталіївна 11-В клас
  • 10. Махлай Марія Сергіївна 11-В клас
  • 11. Полошко Анастасія Вадимівна 11-В клас
  • 12. Рябцун Георгій Ігорович 11-В клас
  • 13. Сіренко Ілля Олегович 11-В клас
  • 14. Султанова Анастасія Сергіївна 11-В клас

Срібні медалісти:

  • 1. Котлярова Марія Олександрівна 11-Б клас
  • 2. Кочіш Юлія Валеріївна 11-Б клас
  • 3. Волошина Марія Сергіївна 11-В клас
  • 4. Луценко Карина Ігорівна 11-В клас