Україна, м. Київ,  | Телефон: +38 (063) 319-82-44

Ліцей №246 Дніпровського району м. Києва

Ліцей №246 Дніпровського району м. Києва

Матеріально-технічне забезпечення

МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

ЛІЦЕЮ No246 ДНІПРОВСЬКОГО РАЙОНУ М.КИЄВА

 Ліцей No246 Дніпровського району м. Києва  розміщений в будівлі 1984 побудови, загальною площею 3246,1 м2, приміщення закладу типове, проектна потужність установи – 1158 учнів.

Заклад розташований за адресою: м. Київ, вул. Кибальчича,7. Ліцей знаходиться у комунальній власності. Стан будівель – задовільний, освітлення відповідає санітарно-гігієнічним нормам. Навчання відбувається в одну зміну. Середня наповнюваність класів по школі складає 28 учнів.

Заклад здійснює свою діяльність відповідно до Статуту, затвердженого відповідно до рішення Київськоїкої міської ради від 23.12.2016 No 530 «Про внесення змін та затвердження в новій редакції статутів комунальних загальноосвітніх навчальних закладів міста».

Територія закладу становить 19851,2 м2, огороджена та утримується в задовільному стані. Земля, надана в користування закладу, використовується за призначенням, огорожена, утримується в належному санітарно-гігієнічному стані.

Для реалізації навчально-виховного процесу в школі наявні 58 навчальних кабінетів, 2 спортивні зали, актова зала, їдальня на 306 посадочних місць, 3 майстерні з трудового навчання (майстерня обслуговуючої праці, слюсарна майстерня, столярна майстерня), учительська, тир, спортивний майданчик, на якому знаходиться міні футбольне поле зі штучним покриттям, та стадіон. Площа спортивного майданчика складає 942 м2, стадіону – 4118м2

З 58 навчальних приміщень 18 використовується для навчання учнів початкової школи, 40 – для навчання учнів 5-11 класів. У закладі наявні:

 • 4 кабінети української мови та літератури; 

 • 1 кабінет зарубіжної літератури; 

 • 3 кабінети математики; 

 • 18 кабінетів іноземної мови; 

 • 3 кабінети історії та суспільствознавчих дисциплін

 • 2 кабінети географії; 

 • 2 кабінети біології; 

 • 1 кабінет фізики;

 • 1 кабінет хімії; 

 • 2 кабінети інформатики; 

 • 1 кабінет музичного мистецтва; 

 • 1 кабінет предмету «Основи здоров’я»;

 • 1 кабінет предмету «Захисту Вітчизни».

   Навчальний заклад має  кабінет для педагогічних працівників (учительську), кабінет психолога та соціального педагога,  медичний пункт, кабінет директора, 5 кабінетів заступників директора, 2 приміщення технічного персоналу, гардероб, дві роздягальні для учнів на уроках з фізичної культури, шкільний тир.

   Кожен навчальний кабінет укомплектований партами, стільцями для кожного учня; столами і стільцями для обладнання кожного робочого місця педагогічного працівника в класних кімнатах, навчальних кабінетах, лабораторіях; шафами у кожному навчальному кабінеті, навчальній лабораторії; класними дошками для кожної класної кімнати, навчального кабінету.    
    У закладі працює три кабінети інформатики ( № 204, № 212, № 302). У цих кабінетах встановлені навчальні комп’ютерні комплекси з ліцензованим програмним забезпеченням. Всі комп’ютери знаходяться в локальній мережі та підключені до мережі Internet.

   Кабінети інформатики відповідають вимогам чинних Державних санітарних правил та норм влаштування і обладнання кабінетів комп’ютерної техніки в навчальних закладах, затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 30 грудня 1998 р. №9 та Положенню про кабінет інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій навчання загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженому наказом Міністерства освіти і науки України від 20.05.2004 р. №407.

   Члени адміністрації використовують 4 сучасних комп’ютери. Крім того, 27 комп’ютерів установлено в навчальних кабінетах, 1 – в бібліотеці.

   У школі працюють 3 точки доступу до мережі Інтернет через Wi-Fi технології.

     Доступ закладу до мережі Інтернет надається провайдером «Тріолан» зі швидкістю 100 Мбіт/с.

   Завдяки підключенню до мережі Інтернет заклад здійснює електронний документообіг з Департаментом освіти КМДА, управлінням освіти Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації, іншими загальноосвітніми закладами.

   Електронна адреса закладу: mail@school246.kiev.ua

   Сайт закладуhttps: school246.kiev.ua

     Кабінет фізики забезпечений на 100% необхідним обладнанням для виконання демонстраційних дослідів, лабораторних робіт та фізичного практикуму. 
   Кабінет хімії забезпечений на 75% обладнанням та реактивними для виконання практичної частини програми, а кабінети біології на 50% – препаратами для виконання практичної частини навчального матеріалу.

   Кожен навчальний кабінет має паспорт, в якому відображені загальні санітарно-гігієнічні умови приміщення кабінету, організація робочих місць, режим роботи кабінету, перелік методичної літератури, дидактичний та роздатковий матеріал, наочні посібники та технічне обладнання, постійні і змінні експозиції, в більшості кабінетів систематизовано навчально-методичне забезпечення.     
   Всі кабінети, де проводяться навчальні заняття, відповідають Положенню про навчальні кабінети загальноосвітніх навчальних закладів, яке затверджене наказом МОН України за № 601 від 20.07.2004 р., Державним санітарним правилам і нормам влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу, які погоджені листом МОН України від 05.06.2001 р. за № 1/12-1459 та затверджені Постановою Головного державного санітарного лікаря України від 14.08.2001 р. за № 63, в них створені необхідні умови для занять.          Навчально-методичне забезпечення дозволяє в повному  обсязі виконувати освітні програми, за якими працює педагогічний колектив.     
    У закладі працює бібліотека, яка в своєму складі має читальну залу, кімнати видачі та зберігання літератури. В читальній залі є 1 персональний комп’ютер, що підключений до мережі Інтернет.

   Бібліотечно-бібліографічний фонд бібліотеки закладу станом на 02.09.2019 року нараховує 28709 екземплярів. З них основний бібліотечний фонд (без урахування підручників) становить 14594 примірники.

   Фонд підручників нараховує  11175 екземплярів.

   Забезпечення учнів  підручниками складає  100%.

   Зазначена навчально-методична та довідкова література  використовується за призначенням.

   Забезпечення  учнів та педагогічних працівників навчальною літературою 22,45 екз. на 1 особу.

  У закладі є 12 внутрішніх туалетів  (5 туалетів для дівчат (на 4 кабінки з дверцятами), 5 туалетів для хлопців (на 4 кабінки з дверцятами), 1 туалет для педагогічних працівників, 1 туалет для працівників їдальні). Якість ремонту вбиралень – достатня.

  З 2014 року адміністрацією школи розроблено та реалізовано програму по проведенню капітальних, поточних ремонтів шкільного приміщення, обладнання та естетичного оформлення закладу.

   В школі проведено велику організаторську роботу по естетичному оформленню коридорів, класних кімнат, навчальних та адміністративних кабінетів, їдальні, рекреацій, влучно підібрано кольорову гаму. В закладі чітко простежується єдиний підхід до оформлення всього приміщення школи.

   Будівля та майно закладу належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва, знаходиться на балансі закладу та належить йому на правах оперативного управління.

Scroll to top