Україна, м. Київ,  | Телефон: +38 (063) 319-82-44

Сайт школи №246 м. Києва

Сайт школи №246 м. Києва

Історія школи

Історія школи

Школа була відкрита в 31 серпня 1984 році та невдовзі святкує свій 30-річний ювілей. За ці 30 років школа випустила більше 3000 учнів, більшість з яких стала взірцем в галузі народного господарства, науки та освіти та ін. Серед випускників є лауреати Державної премії України, а саме: Кущаєв Сергій– в галузі медицини, Подладчикова Олена отримала вищу премію Зільдовича, що була вручена в Канаді за відкриття в процесах, які відбуваються на Сонці. Більше 10 випускників школи на сьогоднішній день працюють льотчиками в різних авіакомпаніях світу, найкращими з них є Горський Олексій, Єфимов Сергій, Герасименко Володимир.

Трубачов Веніамін є спеціальним кореспондентом каналу ІНТЕР, який передає останні новини з усіх точок Землі та наразі освітлює новини з Вашингтону.

Більше 50 випускників школи продовжують навчання в найкращих закладах світу. Не дивлячись на те, що 246 школа є спеціалізованою з англійської мови учні цієї школи посідають призові місця з таких предметів як фізика та математика. Учні нашої школи є постійними учасниками та переможцями районних, міських та всеукраїнських олімпіад, МАН, конкурсу ім..П.Яцика, літературних конкурсів, спортивних та танцювальних змагань.

І місце – в інтелектуальній грі конкурсу «Mr. know all» в Міжнародному університеті протягом 4 років.

Колектив спеціалізованої школи №246 налічує більше 130 осіб серед них:

  • мають звання «вчитель-методист» – 15 вчителів;
  • звання «старший учитель» – 7 вчителів;
  • звання «Відмінник освіти України» – 7 вчителів;
  • дві вищі освіти – 8 вчителів;
  • спеціалістів вищої кваліфікаційної категорії – 46 вчителів.

Директором спеціалізованої школи з 1984 року по 2014 була Кущаєва Клавдія Сергіївна, котрій за час роботи в школі була оголошена Подяка Голови Київської міської державної адміністрації, вона нагороджена знаком “Відмінник освіти України”, присвоєно почесне звання “Заслужений працівник освіти України”, Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України, грамотою Головного управління освіти і науки Київської міської державної адміністрації.

З 2014 року директором школи є Чуприна Ольга Іванівна.

Проблема, над якою працює школа: Підвищення ефективності навчально-виховного процесу на основі використання інноваційних технологій навчання та здійснення особистісного-зорієнтованого підходу у навчально-виховному процесі.

Scroll to top