Гордість школи

Гордість школи

Вітаємо з перемогою. Клепальський Владислав (11-В клас)- Чемпіон Кубку Києва з боротьби самбо серед дорослих в ваговій категорії – 57 кг.

На слайдах

  • 17.01.2017р. відбулася презентація альманаху «Українське слово» в Спілці письменників України, до якого ввійшли поезії учнів-1
  • Матюшенко Мілана 5-А клас переможиця конкурсів Найкрасивіша Україночка 2018р., Міс україночка 2018р.,Сучасна принцеса 2018р., С
  • Калиновий козачок – І місце в номінації змішана молодша, всі три прем’єрних номери отримали ІІ місце. ВесНадія 27.02.17
  • 26.01.2018р. нагородження переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.
  • 23.03.17. 1-В класу Прочаєву Аліну, срібного призера Чемпіонату м.Києва з шахів серед дівчат до 8 років
  • 17.01.2017р. відбулася презентація альманаху «Українське слово» в Спілці письменників України, до якого ввійшли поезії учнів
  • 10-Б Купченко Єва золотий голос школи, переможиця співочих конкурсів району
  • 4-б переможці конкурсу Гринвіч 2016
  • Переможці відкритого Чемпіонату черлідерів 11.03.17
  • Матюшенко Мілана 5-А клас Гран при рубиновая корона на Golden Crown of Ukraine 2018р.
  • І місце у аматорському турнірі з боулінгу Кубок КосМікс осінь 2016р
  • 24.05.2017р. нагородження переможців ІІ етапу учнівських районних олімпіад з предметів, переможців конкурсу Яцика та Всеукра
  • 19.12.2017р. 2-В класу Прочаєва Аліна, стала найкращою, серед самих маленьких, на Чемпіонаті Європи в Катовіце
  • 12 листопада 2017р. на кубку Києва та Київської області ансамбль сучасного танцю DANCE ENERGY plus D.E.P. зайняв І місце в номінації х
  • 10.04.17р. В.Стельмах 11-Б кл. І місце літературна творчість МАН України.
  • 3.05.2017р. хореографічний колектив «ВесНадія» приймав участь у IV Всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографічного мисте
  • НАГОРОДЖЕННЯ ШКІЛЬНОЇ ФУТБОЛЬНОЇ КОМАНДИ 2009-2010Р.Н. ДЕПУТАТОМ С.АРТЕМЕНКО
  • Мазур Богдан учень 10-А класу ІІ місце у відбірковому турі до національної збірної України по сучасному мечевому бою
  • І місце на фестивалі Київ скликає друзів. Колектив ВесНадія 2018р.
  • 23.03.17р. 4-Г класу Івана Кондрашова з присвоєнням 1 розряду з шахів.
  • 17.03.16 DEP І місце у фіналі з черлідеру
  • 11-12.02.17 командний турнір з шахів І місце
  • 9-Г класу Ільїну Ксенію Сергіївну вітаємо з І місцем у Міжнародному турнірі Sunker Cup 2016р. жовтень
  • 3 кл переможці Гринвіч 2016
  • 28.11.18 Сьогодні Оксана Виноградська та Неллі Терещенко з учнями 10-Б та 6-Б класів посіли перше місце в інтелектуальній грі М
  • 3 місце в місті в змаг.за ініціативи ДепартаментуНові імена у Вічному місті10-Бгот.інст ім.Б.Грінченка
  • Кузьменко Тимофій, 7-Б, перемога у фіналі Дніпровського району з сімейного спорту

Вітаємо переможців та призерів ІІ етапу Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад та конкурсів!

Предмет

Прізвище, ім,я призера

Клас

Місце

ПІБ учителя

Українська мова та література

Єлфімов Сергій

10-Б

І

Прудка В.М.

Шевченко Маріанна

8-В

ІІ

Іваніщенко А.В.

Левченко Анастасія

9-Г

ІІІ

Шевченко І.В.

Андрєєва Дар’я

11-А

ІІІ

Прудка В.М.

Англійська мова

Токар Ігор

8-Б

І

Балунова А.І.

Зінченко Єлизавета

8-А

ІІ

Юрченко О.В.

Іщенко Тимофій

8-В

ІІІ

Юрченко О.В.

Дзюбенко Марія

9-В

ІІІ

Єленовська В.В.

Осідач Софія

9-А

ІІІ

Єленовська В.В.

Єлфімов Сергій

10-Б

І

Сом Н.О.

Костейчук Ярослава

10-Б

ІІ

Юрченко О.В.

Рябченко Нікіта

10-А

ІІ

Юрченко О.В.

Письменчук Маргарита

10-

ІІІ

Луценко А.А.

Семеренко Юрій

10-А

ІІІ

Кошелєва М.О.

Смалько Валерія

10-Г

ІІІ

Беденко І.В.

Бочок Олександра

11-А

І

Євтушенко О.О.

Шавлова Катерина

11-В

ІІІ

Лапенок Н.М.

Шафарук Анна

11-Б

ІІІ

Терещенко Н.А.

Історія

Дядюн Каріна-Марія

8-А

ІІ

Скулімовська Т.В.

Токар Ігор

8-Б

ІІ

Скулімовська Т.В.

Назаренко Владислав

9-В

ІІ

Скулімовська Т.В.

Сулима Дар’я

9-В

ІІІ

Скулімовська Т.В.

Єлфімов Сергій

10-Б

І

Євхименко В.О.

Сачко Єлизавета

10-Б

ІІ

Євхименко В.О.

Міркушин Олександр

10-А

ІІІ

Євхименко В.О.

Правознавство

Назаренко Владислав

9-В

ІІ

Скулімовська Т.В.

Географія

Єлфімов Сергій

10-Б

І

Савченко Ю.М.

Сачко Єлизавета

10-Б

ІІ

Савченко Ю.М.

Андрєєва Дар’я

11-А

І

Песецька В.І.

Біологія

Твердун Ірина

8-А

ІІІ

Іщенко А.А.

Іванова Діана

9-В

І

Мозгова Л.П.

Афонін Данило

9-Б

ІІ

Іщенко А.А.

Слободянюк Юлія

9-А

ІІ

Іщенко А.А.

Іщенко Дмитро

9-Б

ІІІ

Іщенко А.А.

Єлфімов Сергій

10-Б

І

Іщенко А.А.

Сачко Єлизавета

10-Б

ІІ

Іщенко А.А.

Мельник Катерина

10-Г

ІІІ

Мозгова Л.П.

Андрєєва Дар’я

11-А

ІІ

Мозгова Л.П.

Забродський Кирило

11-В

ІІ

Мозгова Л.П.

Фізика

Єлфімов Сергій

10-Б

ІІІ

Томарєва Ю.Г.

Сачко Єлизавета

10-Б

ІІІ

Томарєва Ю.Г.

Хімія

Слесь Кирило

7-В

ІІІ

Дубравіна І.Б.

Суворкін Тімур

7-В

ІІІ

Дубравіна І.Б.

Сулима Дар’я

9-В

ІІІ

Мигович О.М.

Єлфімов Сергій

10-Б

ІІІ

Мигович О.М.

Андрєєва Дар’я

11-А

І

Мигович О.М.

Образотворче мистецтво

Феденко Анастасія

6-Г

ІІ

Симоненко Н.О.

Васильєва Дар’я

6-Б

III

 

Симоненко Н.О.

Стоянова Діана

7-В

ІІІ

Симоненко Н.О.

Курінська Антоніна

9-Б

І

Симоненко Н.О.

Горбачова Анастасія

9-Б

ІІ

Симоненко Н.О.

Пісменчук Маргарита

10-Г

ІІ

Симоненко Н.О.

Гунда Дана

10-Г

ІІ

Симоненко Н.О.

Москаленко Марія

11-В

І

Симоненко Н.О.

Шавлова Катерина

11-В

ІІ

Симоненко Н.О.

Конкурс

 ім. П. Яцика

Стельмах Данило

3-Б

ІІ

Юношева Т.В.

Шкуренко Карина

3-Г

ІІІ

Забіяка О.М.

Ступацька Дар’я

4-Б

ІІІ

Пшенишнюк Л.М.

Парфенюк Тимофій

6-Б

ІІІ

Іваніщенко А.В.

Шевченко Маріанна

8-В

ІІ

Іваніщенко А.В.

Конкурс

ім. Т.Г.Шевченка

Осідач Софія

9-А

ІІ

Жулінська В.В.

 

 

 
Вітаємо призерів ІІ етапу Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад 2016-2017 навчального року!
ПредметПрізвище, ім,я призераКласМісцеПІБ учителя
1Українська мова та літератураЧабаненко Максим7-ГІІІІваніщенко А.В.
  Стельмах В,ячеслав11-БІІІваніщенко А.В.
2Зарубіжна літератураМатяш Катерина7-ГІІІЛуценко А.А.
  Тарасун Катерина8-ВIIIКорган Н.В.
3Англійська моваКлименко Богдан8-ВIIIЄвтушенко О.О.
  Мостовенко Анастасія8-ГIIIБеденко І.В.
  Шляхов Данило9-ГIIIБеденко І.В.
  Лазарєва Анастасія10-АIIIСом Н.О.
  Лабунська Олександра11-БIIБалунова А.І.
  Шкіньов Антон11-АIIIТерещенко Н.А.
4ІсторіяХомчук Микола8-АIIЄвхименко В.О.
  Ватрушкіна Марія9-БIIIЄвхименко В.О.
  Рябцун Євген11-БIIЄрохіна І.І.
  Арнаут Антон11-ВIIIЄрохіна І.І.
  Забіяка Деніс11-ВIIIЄрохіна І.І.
5ПравознавствоШевчук Анастасія9-БIIЄвхименко В.О.
  Білан Кристина9-ГIIIЄвхименко В.О.
  Кабанцева Анастасія9-БIIIЄвхименко В.О.
  Гладкий Ярослав10-БIIСкулімовська Т.В.
6ГеографіяАндрєєва Даря8-АIIIПесецька В.І.
  Копалб Андрій9-БIIПесецька В.І.
  Ткаченко Єлизавета9-БIIIПесецька В.І.
  Гладкий Ярослав10-БIIПесецька В.І.
  Грініх Катерина10-БIIIПесецька В.І.
7БіологіяЗабродський Кирило8-ВIІщенко А.А.
  Андреєва Дар,я8-АIIДубравіна І.Б.
  Єленовський Ігор8-ВIIIІщенко А.А.
  Яншин Орест9-АIIІщенко А.А.
  Ткаченко Єлизавета9-БIIIІщенко А.А.
  Ватрушкіна Марія9-БIIIІщенко А.А.
  Ільїна Ксенія9-ГIIIМозгова Л.П.
  Гладкий Ярослав10-БIIМозгова Л.П.
  Лазарєва Анастасія10-АIIIМозгова Л.П.
  Рябцун Євген11-БIIIМозгова Л.П.
8ХіміяАндреєва Дар,я8-АIIIМигович О.М.
  Ватрушкіна Марія9-БIIIМигович О.М.
9Образотворче мистецтвоКурінська Антоніна6-БIIICимоненко Н.О.
  Горбачова Анастасія6-БIIICимоненко Н.О.
  Басенко Дар,я11-БIICимоненко Н.О.
10Конкурс ім. П. ЯцикаПєлєхова Станіслава4-БIIЮношева Т.В.
  Шевченко Маріанна5-ВIIІваніщенко А.В.
  Дияк Єлизавета8-АIIКорган Н.В.
  Грініх Катерина10-БIIIШевченко І.В.
  Стельмах Вячеслав11-БIIIІваніщенко А.В.
 
РЕЗУЛЬТАТИ IІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсів 2015-2016 навчальний рік
 
 
Всього призових місць: 55
ПредметПрізвище, ім,я призераКласМісцеПІБ учителя
1.Українська мова та літератураБочок Олександра7-АІІІШевченко І.В.
  Ковальова Олександра10-АІІІ 
  Артюх Олена11-БІІІПрудка В.М.
  Мельник Діана7-БІІІМикитенко О.М.
2Зарубіжна літератураАндрєєва Дар,я7-АІІІВозна В.О.
  Пантелеєв Денис10-ВІІІЖулінська В.В.
3Англійська моваШляхов Данило8-ГІІІБалунова А.І.
  Утеченко Анастасія9-БІСтьопіна О.В.
  Лазарєва Анастасія9-АІІСом Н.О.
  Липецька Любов9-ВІІІКоломейчук В.В.
  Стельмах Вячеслав10-БІІБалунова А.І.
  Ігнатенко Вікторія10-БІІІ 
  Басенко Дар,я10-БІІІ 
  Ковальова Олександра10-АІІІТерещенко Н.А.
4ІсторіяРябцун Євген10-БІІЄрохіна І.І.
  Стельмах Вячеслав10-БІІІ 
  Євхименко Дмитро11-АІІІЄвхименко В.О.
  Артюх Олена11-БІІІ 
5ПравознавствоЗаславець Микита9-БІІІСкулімовська Т.В.
6ГеографіяКопалб Андрій8-БІІІПесецька В.І.
  Шайдецький Олексій9-БІІІМозгова Л.П.
  Трухан Максим9-БІІІСавченко Ю.М.
  Рябцун Євген10-БІІІПесецька В.І.
7МатематикаСемеренко Юрій6-АІІІТурчак В.В.
8ФізикаГладкий Ярослав9-БІІІТомарєва Ю.Г.
  Попов Григорій11-БІІІ 
9БіологіяКарпенко Дмитро8-ВІІМозгова Л.П.
  Утеченко Анастасія9-БІІ 
  Рябцун Євген10-БІІІ 
  Пивовар Павло10-ВІІІ 
  Ткаченко Єлизавета8-БІІІІщенко А.А.
10Образотворче мистецтвоШавлова Катерина7-ВІІІСимоненко Н.О.
  Утеченко Анастасія9-БІІІ 
  Басенко Дар,я 10-БІІ 
  Ярова Ілона11-БІІІ 
11Фізична культураДяченко Олександра11-АІІІКарпенко Д.С.
  Попов Сімеон11-БІІ 
12Конкурс ім.Т.Г. ШевченкаПисьменчук Маргарита6-ГІІІваніщенко А.В.
  Поліщук Аліна6-ВІІ 
  Горголь Аліна9-ВІІІ 
  Грініх Катерина9-БІІІМикитенко О.М.
  Лабунська Олександра10-БІІваніщенко А.В.
  Погоріла Тетяна10-БІІ 
  Ігнатенко Вікторія10-БІІІ 
13Конкурс ім. П. ЯцикаНіжинська Марія3-АІІІПухляк І.М.
  Суворкін Тімур3-БІІІЮношева Т.В.
  Шевченко Маріанна4-ВІІКравченко Т.І.
  Курило Вікторія5-ГІІІШевченко І.В.
  Чабаненко Максим6-ГІІІІваніщенко А.В.
  авлова Катерина7-ВІІІПрудка В.М.
  Олійник Катерина8-ГІІІМикитенко О.М.
  Стельмах Вячеслав10-БІІІваніщенко А.В.
  Полійчук Дар,я10-ВІІІПрудка В.М.
  Гресько Єлизавета11-БІПрудка В.М.
  Ярова Ілона11-БІІПрудка В.М.
 
ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ
І етапу (шкільного) Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури серед учнів 6 -11-х класів 2016-2017 навчального року
 
Прізвище, ім’я учня Клас Учитель, який підготував учня Кількість балів Місце на І етапі олімпіади
  • Афонін Данііл 6-Б Прудка В.М.37I
  • Курінська Антоніна 6-Б Прудка В.М. 36.5 II
  • Юрченко Юлія 6-Б Прудка В.М. 36 III
  • Захаренко Анастасія 7-Г Іваніщенко А.В. 26 I
  • Дильова Дарина 7-Б Прудка В.М. 25 II
  • Нестерук Діана 7-Б Прудка В.М. 24.5 III
  • Чабаненко Максим 7-Г Іваніщенко А.В. 24.5 III
  • Мельник Діана 8-Б Микитенко О.М. 28.5 I
  • Дияк Єлизавета 8-A Корган Н.В. 28 II
  • Шафарук Анна 8-Б Микитенко О.М. 27.5 III
  • Андрєєва Дар’я 8-Б Корган Н.В. 27.5 III
  • Ватрушкіна Марія 9-Б Корган Н.В. 31 I
  • Кобушко Валентина 9-В Іваніщенко А.В. 26 II
  • Білан Крістіна 9-Б Корган Н.В. 26 II
  • Ткаченко Ліза 9-Г Микитенко О.М. 23 III
  • Горголь Аліна 10-Б Шевченко І.В. 30 I
  • Гладкий Ярослав 10-Б Шевченко І.В. 26 II
  • Грініх Катерина 10-Б Шевченко І.В. 26 II
  • Лазарева Анастасія 10-А Іваніщенко А.В. 26 II
  • Кадема Вікторія 10-Б Шевченко І.В. 24 III
  • Стельмах В’ячеслав 11-Б Іваніщенко А.В. 74 I
  • Лабунська Олександра 11-Б Іваніщенко А.В. 65.5 II
  • Басенко Дар’я 11-Б Іваніщенко А.В. 57 III

Переможці районних олімпіад 2013-2014 навчального року

Ми пишаємося учнями, які зайняли призові місця на районній олімпіаді.

  • І місце з англійської мови – Стельмах В’ячеслав 8-Б (викладач Валунова А.І.)
  • I місце з хімії – Попов Георгій 9-Б (викладач Мигович О.М.)
  • II місце з математики – Шляхов Данило 6-Г (викладач Клименко С.В.)
  • II місце з англійської мови – Бібік Єлизавета 8-А (викладач Демчук Т.М.)
  • II місце зі світової літератури – Глушенков Тарас 9-А (викладач Демчик С.М.)
  • II місце з англійської мови – Діхтяр Діана 10-А (викладач Шумякова А.І.)
  • II місце з історії України – Коваленко Дар’я 10-А (викладач Скулімовська Т.В )
  • II місце з георграфії – Хольба Мухамед 10-3 (викладач Песецька В.І.)
  • II місце з хімії – Хольба Мухамед 1О-В (викладач Мигович О.М)
  • II місце з української мови – Прудкий Святослав 11 -Б (викладач Прудка В.М.)
  • II місце з історії України – Логвінова Тетяна 11-В (викладач Євхименко В.О.)
  • III місце з української мови – Радченко Максим 7-А (викладач Іваніщенко A.A.)
  • III місце з української мови – Дзгоба Валерія 7-А (викладач Іваніщенко A.A.)
  • III місце зі світової літератури – Дзюба Валерія 7-А (викладач Бражник О.Ю.)
  • III місце з математики – Гладкий Ярослав 7-Б (викладач Оленич Н.В.)
  • III місце з української мови – Поліщук Юлія 8- А (викладач Шевченко І.В.)
  • III місце з історії України – Рябцун Євген 8-Б (викладач Єрохіна 1.1.)
  • III місце з англійської мови – Ковальова Олександра 8-В (викладач Демчук Т.М.)
  • III місце зі світової літератури – Грушова Дар’я 9-Б (викладач Демчик С.М.)
  • III місце з української мови – Риндюк Марина 9-В (викладач Шевченко І.В.)
  • III місце з української мови – Діхтяр Діана 10-А (викладач Шевченко І.В.)
  • III місце з історії України – Діхтяр Діана 10-А (викладач Скулімовська Т.В)
  • III місце з георграфії – Краснюк Ілля 10-В (викладач Песецька В.І.)
  • III місце з англійської мови – Хольба Мухамед 10-В (викладач Максимчук Н.В.)
  • III місце з української мови – Лахно Євген 11-А (викладач Шевченко І.В.)
  • III місце з фізичної культури – Цимбаленко Олександра 11-Б (викладач Панченко Д.С.)
  • III місце з георграфії – Махлай Марія 11-В (викладач Песецька В.І.)

 

Також ми вітаємо наших знавців української мови, які брали участь в конкурсі П.Яцика та зайняли почесні призові місця.

  • II місцеОнашко Катерина 8-А (викладач Шевченко І.В.)
  • II місцеДіхтяр Діана 10-А (викладач Шевченко І.В.)
  • III місцеМахлай Марія 11-В (викладач Микитенко О.М.)
  • III місцеСтельмах Вячеслав 8-Б (викладач Іваніщенко A.B.)
  • III місцеОлійник Катерина 5-А (викладач Микитенко О.М.)
  • III місцеБочок Олександра 5-А (викладач Шевченко І.В.)

 

Переможці районного конкурсу МАН

  • І-місцеВозна Олеся 11-А українська література (Шевченко І.В.)
  • І-місцеПрудкий Святослав 11-Б українська література ( Прудка В.М.)
  • І-місцеПрудкий Любомир українська література ( Прудка В.М.)
  • І-місцеЗухд Карина 10-В українська література (Іваніщенко A.B.)
  • ІІ-місцеПастухова Наталія 11-Б українська література ( Прудка В.М.)
  • ІІ-місцеДіхтяр Діана 10-А біологія ( Мозгова Л.П.)
  • ІІ-місцеДіхтяр Діана 10-А географія (Песецька В. І.)
  • ІІ-місцеЛук’янченко Єлизавета 10-В географія (Песецька В.І.)
  • ІІІ-місцеЗухд Карина 10-В географія (Песецька В.І.)
  • ІІІ-місцеЗаводій Юлія 10-Б географія (Песецька В.І.)
  • І-місцеЛук’янченко Єлизавета 10-В англійська мова (Юрченко О.В.)
  • І-місцеАлам Леся 10-А англійськалітература (Терещенко H.A.)
  • ІІІ-місцеКоваленко Дарья 10-А англп мова (Терещенко H.A.)

 

Теплі слова подяки хотілося б виразити хоровому колективу «Червона Калина» на чолі з керівником Салій H.A. Цей колектив є учасником та переможцем багатьох пісенних конкурсів.

  • І місце в конкурсі патріотичної пісні «Найдорожче»
  • I місце в конкурсі «Дивуємо світ по новорічному».

 

Не відстають і наші спортсмени.

  • II місце в легкоатлетичній естафеті присвяченій Дню фізичної культури (серед учнів 4-х класів)
  • III місце в змаганні з футболу на приз клубу «Шкіряний м’яч» (серед учнів 2001 року народження)

Учні 9 в класу нагороджені сертифікатами Міністерства освіти і науки України  та decamp Ukraine за участь у  Всесвітньому Дні Гідності. Матеріал з уроку і все вислови дітей було відправлено в edcamp Ukraine

Scroll to top